ריצוף אבנים משתלבות

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

053-6114-023

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

ריצוף חוץ באמצעות האבנים המשתלבות

“המשפצים בישראל” משרתים אתכם גם עם עבודות של ריצוף חוץ בחניה, במבואת הכניסה לבית ובאזורים עירוניים אחרים בהם תרצו לשלב ריצוף אבנים משתלבות. עם עבודה איכותית של ריצוף, ניתן ליהנות מאווירה חמימה המוכתבת על ידי האבנים הכל כך ייחודיות שהפכו לחלק בלתי נפרד מהנוף הסובב אתכם. הפופלאריות הרבה של האבנים המשתלבות מתורגמת לשימוש בהן גם במרחב הציבורי בגני ילדים, בפארקים ציבוריים ומדרכות ברחובות, ואפילו בחללים פרטיים כמו חצרות וחניות פרטיות. אז היכן קבלן אבנים משתלבות יבצע את עבודת הריצוף אצלכם?

ריצוף חוץ באבנים משתלבות מחיר למטר במבצע שאסור לפספס!
שירות בפריסה ארצית רחבה
ריצוף אבנים משתלבות בגינה או בגינות ציבוריות
עבודה מקצועית באחריות מלאה ע”י קבלן רשום
קניה והתקנת אבני מדרכה מחיר מוזל
15 שנות ניסיון בעבודות פיתוח
מבצעים ריצוף אבן משתלבת עם כל סוגי האבנים: 
קרדו, פרובנס, קלאסונית, פבולה, אבני אקרסטון, אבן כורכרית קיסריה
אבן משתלבת מחיר זול לקניה והתקנה –
בהתחייבות!
ריצוף מדרכות בגנים פרטיים וציבוריים
מחירים מיוחדים לפונים דרך האתר

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7931-381

שביל אבנים משתלבות

שביל אבנים משתלבות בחצר בית פרטי

עבודות ריצוף משתלבות – אבן בטיחותית

בעוד ישנם לבנים או אריחים אחרים המגיעים מפירוק, האבן המשתלבת היא אבן המופקת במיוחד ונחתכת בצורה מדויקת ושווה. המשמעות היא שניתן עם ריצוף מקצועי להגיע לתוצרים מרהיבים שיוצרים הרמוניה במרחב. כמו כן, לא במקרה מבצעים עבודות של ריצוף וחיפוי אבנים משתלבות במרחבים ציבוריים, זאת מאחר והאבן הינה בטיחותית מאד – זאת מאחר והיא מונעת החלקות. על כן, ניתן לראות אותה משולבת במוסדות חינוך וגם בבריכות עירוניות.

אבנים משתלבות למדרכה

עבודת ריצוף אבנים משתלבות למדרכה

עולם שלם של עיצוב המותאם אליכם

החלטתם לבצע ריצוף גינה באבנים משתלבות? לרשותכם מגוון רחב מאד של אבנים במגוון רחב של צבעים וטקסטורות. לבחירתכם, ניתן לבצע את עבודות הריצוף עם אבנים בצבע אחד, או לחילופין באבנים במספר צבעים וכך לייצר נראות ייחודית יותר. אחרי שתבחרו את האבנים החביבות עליכם, תתבצע העבודה בפועל שחייבת להיות מבוססת על ניסיון רב של הרצף. עבודה לא מקצועית יכולה לגרום לבליטות, שקעים ונראות לא אחידה שתפגע בתוצר הסופי.

ניתן לבצע ריצוף פנים אבנים משתלבות?

כיום רבים אלו המעוניינים לעצב את הבית שלהם בעיצוב אורבני – עיצוב המכניס את החוץ אל הפנים. אכן, מגמת העיצוב האורבני נמצאת בשיאה וכך ניתן לראות איך בבתים שונים ישנם אלמנטים מתועשים וכאלו השואבים השראה מתרבות הרחוב. על כן, דעו כי ניתן לשחק, לעצב ולרצף עם האבנים המשתלבות גם בתוך הבית שלכם. ההמלצה היא שלא לרצף את הרצפה עם האבנים, אלא להשתמש בהן לטובת דקורציה כמו אבנים משתלבות לקיר. ניתן לבצע חיפויים לקיר באמצעות האבנים באזורים כמו קיר הטלוויזיה, המסדרון ואפילו לייצר שילוב מעניין בפינת האוכל.

שלבי עבודת ריצוף אבנים משתלבות לגינה

אם החלטתם לשלב אבנים משתלבות למדרכה במבואת הכניסה לבית שלכם או בגינה הפרטית שלכם, אלו שלבי העבודה שנבצע: תחילה, יש לפזור חול בשכבה אחידה וישרה, ולאחר מכן ישתלבו האבנים. השלב הבא יהיה ליישם שכבת חול נוספת על האבנים עצמן, זאת על מנת לגרום לחול לחדור אל הרווחים שבין כל אבן. שימו לב כי גם במקרים של שילוב אבנים משתלבות לחניה או בכל מקום אחר, ההמלצה הברורה היא לרסס את האבנים אחת לתקופה, זאת על מנת למנוע את הימצאותן של נמלים. בדרך זו אתם למעשה מונעים שיפוץ אבנים משתלבות וטיפולי תחזוקה ממוקדים. טיפוח האבנים יבטיח את עמידותן והן ישרתו אתכם לטווח הארוך.

ומה לגבי הדבקת ריצוף על אבנים משתלבות? לא ניתן לבצע הדבקה של ריצוף אחר על האבנים המשתלבות, זאת מאחר ומדובר על תשתית שונה לחלוטין. על כן, במידה ותרצו להתחדש בריצוף חדש, יש לפרק את האבנים המשתלבות תחילה.

קבלן לביצוע ריצוף אבנים משתלבות

אבנים משתלבות לחוץ

אבן משתלמת מחיר הכי זול – בדקו כמה עולה ריצוף אבנים משתלבות?

מחיר אבן משתלבת כולל עבודה כמו בכל עבודת ריצוף, העלות הסופית נקבעת על פי גודל החלל אותו תרצו לרצף. מאחר והעבודה מתומחרת על פי מ”ר, ככל שהשטח גדול יותר, כך העלות הסופית גבוהה יותר. המחיר למ”ר עבור ריצוף עם אבנים משתלבות עומד על 120-230 שקלים למ”ר.

לייעוץ והצעת מחיר