לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  אבנים משתלבות

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   ריצוף חוץ באמצעות אבן משתלבת במחיר מבצע!

   "המשפצים בישראל" משרתים אתכם גם עם עבודות של ריצוף חוץ בחניה, במבואת הכניסה לבית ובאזורים עירוניים אחרים בהם תרצו לשלב ריצוף אבנים משתלבות. עם עבודה איכותית של ריצוף, ניתן ליהנות מאווירה חמימה המוכתבת על ידי האבנים הכל כך ייחודיות שהפכו לחלק בלתי נפרד מהנוף הסובב אתכם. הפופלאריות הרבה של האבנים המשתלבות מתורגמת לשימוש בהן גם במרחב הציבורי בגני ילדים, בפארקים ציבוריים ומדרכות ברחובות, ואפילו בחללים פרטיים כמו חצרות וחניות פרטיות. אז היכן קבלן אבנים משתלבות יבצע את עבודת הריצוף אצלכם?

   ריצוף חוץ באבנים משתלבות מחיר למטר החל מ-80 ש"ח לעבודה!
   שירות בפריסה ארצית רחבה
   ריצוף אבנים משתלבות בגינה או בגינות ציבוריות
   עבודה מקצועית באחריות מלאה ע"י קבלן מומלץ
   קניה והתקנת אבני מדרכה מחיר מוזל
   15 שנות ניסיון בעבודות פיתוח
   מבצעים ריצוף אבן משתלבת בזול עם כל סוגי האבנים: 
   קרדו, פרובנס, קלאסונית, פבולה, אבני אקרסטון, אבן כורכרית קיסריה
   אבן משתלבת מחיר זול לקניה והתקנה –
   בהתחייבות!
   ריצוף מדרכות בגנים פרטיים וציבוריים
   פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185אבנים משתלבות במחיר זול

   עבודות ריצוף משתלבות בזול – אבן בטיחותית

   בעוד ישנם לבנים או אריחים אחרים המגיעים מפירוק, האבן המשתלבת היא אבן המופקת במיוחד ונחתכת בצורה מדויקת ושווה. המשמעות היא שניתן עם ריצוף מקצועי להגיע לתוצרים מרהיבים שיוצרים הרמוניה במרחב. כמו כן, לא במקרה מבצעים עבודות של ריצוף וחיפוי אבנים משתלבות במרחבים ציבוריים, זאת מאחר והאבן הינה בטיחותית מאד – זאת מאחר והיא מונעת החלקות. על כן, ניתן לראות אותה משולבת במוסדות חינוך וגם בבריכות עירוניות.

    

    לקבלת ייעוץ והצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-938-0185     

    עולם שלם של עיצוב המותאם אליכם

    החלטתם לבצע ריצוף גינה באבנים משתלבות? לרשותכם מגוון רחב מאד של אבנים במגוון רחב של צבעים וטקסטורות. לבחירתכם, ניתן לבצע את עבודות הריצוף עם אבנים בצבע אחד, או לחילופין באבנים במספר צבעים וכך לייצר נראות ייחודית יותר. אחרי שתבחרו את האבנים החביבות עליכם, תתבצע העבודה בפועל שחייבת להיות מבוססת על ניסיון רב של הרצף. עבודה לא מקצועית יכולה לגרום לבליטות, שקעים ונראות לא אחידה שתפגע בתוצר הסופי.

    שביל אבנים משתלבות

    שביל אבנים משתלבות בחצר בית פרטי

    ניתן לבצע ריצוף פנים אבנים משתלבות?

    כיום רבים אלו המעוניינים לעצב את הבית שלהם בעיצוב אורבני – עיצוב המכניס את החוץ אל הפנים. אכן, מגמת העיצוב האורבני נמצאת בשיאה וכך ניתן לראות איך בבתים שונים ישנם אלמנטים מתועשים וכאלו השואבים השראה מתרבות הרחוב. על כן, דעו כי ניתן לשחק, לעצב ולרצף עם האבנים המשתלבות גם בתוך הבית שלכם. ההמלצה היא שלא לרצף את הרצפה עם האבנים, אלא להשתמש בהן לטובת דקורציה כמו אבנים משתלבות לקיר. ניתן לבצע חיפויים לקיר באמצעות האבנים באזורים כמו קיר הטלוויזיה, המסדרון ואפילו לייצר שילוב מעניין בפינת האוכל.

    ריצוף אבן משתלבת

    איפה כדאי לרצף עם אבנים משתלבות?

    הריצוף הזה לא יתאים לכל אזור ושטח, אך יש מקומות שבהם נהוג ואף מומלץ להשתמש בו:

    חצר אחורית – אפשר לרצף את כל החצר האחורית עם אבן משתלבת לגינה, או שניתן לשלב אותה עם הדשא שבחצר בצורה ייחודית, כך שאבן תפלוש מעט לשטחו בצורה אלגנטית ונעימה לעין.

    חנייה – אפשר לרצף עם אבן משתלבת מבטון או לבנים, והרצפה תהיה חזקה ובטוחה בשביל מעבר של רכבים, בה בעת שתיראה מרשימה ואלגנטית. הריצוף מצריך תחזוקה מועטה מאוד ומומלץ לחנייה.

    קיר תומך – בניית קיר תומך מאבנים משתלבות היא דרך נהדרת להחזיק אדמה ומים במקומם, כשהוא יהיה בנוי מאבנים יחד עם בטון. הקיר ישתלב היטב עם רצפה שמרוצפת אף היא עם ריצוף מדרכה.

    בריכה – מסביב לבריכה כדאי מאוד לרצף עם אבנים משתלבות, מכיוון שהן לא מחליקות ועמידות מאוד בפני רטיבות ולחות. אפשר לשלב 2 סוגים של אבנים לריצוף סביב הבריכה ולריצוף שפת הבריכה.

    שביל גישה – כל מי שיגיע אליכם לבית יבחין מיד בתחושה החמימה והיוקרתית שמייצרים האבנים המשתלבות, במיוחד אם תבחרו להתקין ריצוף אבני מדרך בצורות ייחודיות.

     

    מצע לאבנים משתלבות – מה האפשרויות?

    יש 4 אפשרויות למצע שעליו ניתן להתקין אבנים משתלבות. ברוב המקרים יהיה זה קבלן אבנים משתלבות שיקבע מה המצע המומלץ במקרה שלכם, אך גם לכם תהיה מילה בעניין, כל עוד תבינו מה הסיבה לבחירת כל סוג של מצע:

    – מצע חול

    שכבה עבה של חול מתחת לאבנים המשתלבות תרכך אותם מעט בעוד שתאפשר למים לזרום בחופשיות תחתן. עם זאת, מצע חול לבדו אינו תמיד אידיאלי, משום שהאבנים יכולות לזוז עם הזמן. אז מתי כן מומלץ להשתמש בחול? כשמציבים את האבנים באזורים שבהם אין הרבה תנועה של אנשים. עובי שכבת החול צריך להיות לפחות 5 ס"מ, ואותו צריך לדחוס כשהוא לח.

    – מצע חצץ

    זהו מצע שמומלץ לאזורים שבהם תהיה תנועה רבה של אנשים או רכבים. העובי שלו צריך להיות בין 10-15 ס"מ, וכל עוד דוחסים את החצץ היטב, אין כל סיבה שהאבנים יזוזו עם הזמן. צריך לבחור בחצץ שמותאם באופן פרטני לשמש כמצע ולא בכל חצץ שיש, ואותו יש לכסות עם שכבת חול כדי להחליק את חלקו העליון של המצע.

    – מצע גרוס

    כשמרסקים וחותכים אבנים ישנו תוצר לוואי של אבן גרוסה, ועל אף שניתן להשתמש בה כמצע לאבן משתלבת, זה לא ממש מומלץ. האבנים נוטים לשקוע במצע שכזה לאחר מספר מועט של חודשים, ואם מחלחלים מים למצע, יכולה בקלות להיווצר הצפה.

    – מצע אדמה

    הפתרון הזה לא מומלץ לטווח ארוך, שכן לאורך זמן האבנים ישקעו באדמה. עם זאת, ישנן דרכים לדחות את השקיעה הזו, למשל בעזרת הוספת בטון לאדמה. להתקנת אבנים משתלבות מחיר למ"ר יהיה זול יחסית על אדמה, זאת מכיוון שלא צריך להעביר בדרך כלל שום חומרים מיוחדים לאזור שעליו עובדים.

     

    אבנים משתלבות לחניה בבית פרטי

     

    שלבי עבודת ריצוף אבנים משתלבות לגינה

    אם החלטתם לשלב אבנים משתלבות למדרכה במבואת הכניסה לבית שלכם או בגינה הפרטית שלכם, אלו שלבי העבודה שנבצע: תחילה, יש לפזור חול בשכבה אחידה וישרה, ולאחר מכן ישתלבו האבנים. השלב הבא יהיה ליישם שכבת חול נוספת על האבנים עצמן, זאת על מנת לגרום לחול לחדור אל הרווחים שבין כל אבן. שימו לב כי גם במקרים של שילוב אבנים משתלבות לחניה או בכל מקום אחר, ההמלצה הברורה היא לרסס את האבנים אחת לתקופה, זאת על מנת למנוע את הימצאותן של נמלים. בדרך זו אתם למעשה מונעים שיפוץ אבנים משתלבות וטיפולי תחזוקה ממוקדים. טיפוח האבנים יבטיח את עמידותן והן ישרתו אתכם לטווח הארוך.

    ומה לגבי הדבקת ריצוף על אבנים משתלבות? לא ניתן לבצע הדבקה של ריצוף אחר על האבנים המשתלבות, זאת מאחר ומדובר על תשתית שונה לחלוטין. על כן, במידה ותרצו להתחדש בריצוף חדש, יש לפרק את האבנים המשתלבות תחילה.

     

    שלב 1 – בלות חול לשים לשטח עליו מניחים את האבנים

    שלב 1 אבנים משתלבות

     

    שלב 2 – פירוק מסלעה לצורך יישור שטח

    פירוק מסלעה ויישור השטח


    שלב 3 – עקירת עצים ושורשים ויישור השטח

    יישור השטח לפני הנחת האבנים

    שלב 4 – הנחת מצע טיט למשתלבות

    הנחת מצע טיט לאבנים משתלבות

     

    שלב 5 – יישור השטח עם מכשור מתאים

    יישור השטח עם מכשור מתאים

     

    שלב 6 – הנחת אבנים משתלבות עם פלס כולל חיתוך במידת הצורך

    מילוי חול והנחת האבנים אחת לצד השניה

     

    שלב 7 – לאחר סיום ריצוף האבנים פיזור חול כדי למנוע רווחים בין האבנים

    פיזור חול לאחר ריצוף משתלבות


    תקן לאבנים משתלבו
    ת

    עוד לפני שאתם מבררים איך מרצפים אבנים משתלבות ומתחילים בעבודה, עליכם לוודא שאתם עובדים לפי התקן הנדרש, וזה כולל את החומרים שבהם תשתמשו. ראשית, צריך ליצור "אמבטיה" מאבני שפה או אבני גן שמקובעות בבטון, רק אז ניתן להתחיל בעבודה ולמלא בחול. בנוסף, לפני יצירת שביל אבנים משתלבות אתם צריכים לוודא שהאבן שאתם מזמינים עומדת בתקן R-11 של מכון התקנים לאבנים שנוגדות החלקה, ואם מדובר באבן מסותת היא צריכה לעמוד בתקן R-13, שהוא המחמיר ביותר.

    אבנים משתלבות למדרכה

    עבודת ריצוף אבנים משתלבות למדרכה

    סוגי אבנים משתלבות

    האפשרויות הן רבות מספור, ועליכם רק לבחור בעיצוב המתאים לכם ביותר. יש 2 חברות עיקריות שמציעות אבנים משתלבות למכירה, והן איטונג ואקרשטיין. לאיטונג יש מבחר רחב יותר, כשבאקרשטיין תמצאו פחות מוצרים, אך איכותיים באותה מידה.

    אבנים משתלבות איטונג

    נטורה קובית – אבן שמשתמשים בה לרוב למדרכות וחניות. בסדרה קיימות נטורה מולטי קובית ונטורה מבוקעת.

    אבן סנטרום – אבן משתלבת בעיצוב וסגנון רומי עם דפנות גליות – מתאימה גם לעומסים כבדים.

    נטורה הונד – אבן עם שטח חלק שמתאימה לאזורים שמצריכים הנגשה לכיסאות גלגלים או עגלות סופר וכדומה. יש 11 גדלים שונים של אבן זו.

    אבן מישושית – אבן עם פני שטח גליים שמיועדת להנגשה לכבדי ראייה – קיימת בגודל קטן וגדול.

    קרדו – אבן בסגנון עתיק שמגיע בשלל גדלים, וגם בסגנון מישושית.

    אריחים של פעם – כפי שהשם מרמז, אלו הן אבנים עם מראה של פעם, והן מגיעות בגדלים שונים ובסגנון מלוטש.

    סטייל בטון – ריצוף בסגנון בטון שמגיע ב-4 גדלים לבחירתכם.

    אבן פרובנס – ריצוף בסגנון פרובנס שמגיע גם בצורה מלוטשת, וניתן להזמין פרובנס מעורב בגדלים שונים ליצירת מראה מיוחד ומגוון.

    ונציה – ריצוף זה מגיע ב-7 גדלים שונים וגם בסגנון מחומש.

    עשרונים – אבן משתלבת שמגיעה ב-4 גדלים שונים ובעיצוב מחומש.

    קלאסונית – אבן משתלבת קלאסית קלאסי ב-2 גדלים שונים או בסגנון מעגל עם 3 מידות.

    אבן פבולה – מגיע בסגנון הונד או רסטי.

    אבני סימון – אריחים ספציפיים לסימון שבילי אופניים, הולכי רגל, חניית נכים וכדומה.

    קבלן לביצוע ריצוף אבנים משתלבות

    אבנים משתלבות לחוץ


    דגמי אקרשטיין אבנים משתלבות

    אורבנו – סדרה חדשה של אריחים שמגיעים בגודל 60*60, בעלי רמת ליטוש וסיתות גבוהה והתנגדות מצוינת להחלקה.

    אקרסטון – אבנים שלייצורם נעשה שימוש באגרגטים איכותיים, כמו גרניט, בזלת ורונה, מה שמספק מראה עשיר ויוקרתי.

    טרנטו – דוגמאות לריצוף טרנטו על ידי קבלני אבנים משתלבות אפשר לראות מחוץ למגדלי אקירוב בתל אביב או בגן גורדון שברעננה – מגיע בשלל צבעים, כולל שחור מנוקד ואפור גרניט.

    אולד סיטי – אבנים שמגיעות בגדלים שונים ודוגמאות להן ניתן לראות בשוק הדייגים בטבריה ובפארק ראשון לציון.

    פורטו – אבנים בגדלים שונים שאיתן ניתן לעשות שלל עיצובים אשר מתאימים גם לבתים פרטיים. ניתן לראות דוגמאות של עבודות קבלן ריצוף אבנים משתלבות בפארק שחמון באילת וברחבת עיריית ראשון לציון.

     

    כמה עולה משטח אבנים משתלבות?

    המחיר שתשלמו עבור משטח משתנה על פי סוג האבן כמובן, אך גם על פי הצבע שלה. ניקח כמה דוגמאות מחברת איטונג: אם אתם מזמינים נטורה קובית בצבע אפור תשלמו על כל מ"ר 75 שקלים, אך לצבע קוקטייל תשלמו 90 שקלים. אבן מישושית לעומת זאת תהיה יקרה יותר, אך ככל הנראה תעשו בה פחות שימוש בשטח שבו תציבו אותה – מחירה עומד על 146 ₪ למ"ר.

    שימו לב שלקראת תיקון מדרכה מאבנים משתלבות תצטרכו להזמין את אותה סוג האבן שבה נעשה שימוש לבנייתה, וגודלה לאו דווקא ישפיע על המחיר, כך שיתכן כי תשלמו את אותה עלות על אבן בגודל 15/16 ועל אבן 15/24. לדוגמה, נטורה הונד מסותת תעלה לכם 112 שקלים למ"ר בכל אחד מהמקרים.

     

    אבנים משתלבות בזול – בדקו כמה עולה ריצוף אבנים משתלבות?

    מחיר אבן משתלבת כולל עבודה כמו בכל עבודת ריצוף, העלות הסופית נקבעת על פי גודל החלל אותו תרצו לרצף. מאחר והעבודה מתומחרת על פי מ"ר, ככל שהשטח גדול יותר, כך העלות הסופית גבוהה יותר. המחיר למ"ר עבור ריצוף עם אבנים משתלבות עומד על 80-230 שקלים למ"ר.

     

    שאלות ותשובות שלקוחות שאלו אותנו

    כמה עולה מטר אבן משתלבת?

    המחיר יהיה תלוי בסוג האבן שתבחרו, כשהאבנים הזולות ביותר הן האדומות והאפורות. מחיר של נטורה קובית אפורה למשל מתחיל ב-75 שקלים למ"ר. אצלנו תקבלו את הצעת המחיר הזולה ביותר!

    האם אפשר להתקין אבנים משתלבות על אדמה?

    כן, ויש כמה צעדים שצריך לבצע כדי לוודא שהאבנים לא ישקעו עם הזמן. בין היתר ניתן להוסיף בטון לאדמה כדי להקשיח אותה ולהציב עליה בד גיאוטקסטיל לשיפור הניקוז. לרוב עם זאת צריך לחפור הרבה באדמה כדי למנוע שקיעה.

    האם אבן משתלבת שוקעת עם הזמן?

    אם מתקינים אבן משתלבת על האדמה, היא עלולה לשקוע עם הזמן, אך אם זה קורה מיד לאחר ההתקנה זה סימן לכך שיש כשל רציני שמצריך טיפול מידי. באופן כללי, כל ריצוף על אדמה ישקע לאחר זמן מה.

    האם מים נאגרים על אבן משתלבת אפורה ויוצרים הצפה?

    לא, מים לא נוטים להיאגר על האבן המשתלבת. יחד עם זאת להתקין אותה בשיפוע קל כדי שלא ייאגרו המים עליה, במיוחד אם מדובר בשביל גישה לבית.
    Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
    WhatsApp chat