לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  הדבקת קרמיקה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   כל מה שאתם צריכים לדעת על הדבקת קרמיקה

   "המשפצים בישראל" מזמינים אתכם ליהנות מקטלוג שירותים עשיר של הדבקות קרמיקה! אנשי המקצוע שלנו מבצעים הדבקות של קרמיקה מכל הסוגים: החל מעבדה של הדבקת קרמיקה על איטום, דרך הדבקת קרמיקה על שיש ועד הדבקה על צמנטבורד. העבודות דרכנו מתבצעות על ידי ידיים מקצועיות ומנוסות בלבד! כל עבודת הדבקה מותאמת לסוג הקרמיקה ותנאי הריצוף הקיימים.

   אנו מבצעים הדבקות עם מגוון רחב של דבקים, כמו גם עבודות של הדבקת קרמיקה עם מלט וגם עם טיט. ניסיון של 15 שנים מאפשר לנו להכיר תקדימים, לתת מענה איכותי לכל האתגרים, לדעת איך מדביקים קרמיקה על עץ ואיך מבצעים הדבקת קרמיקה על פנל מבודד. ועכשיו? מתחילים להדביק!

   מדביקים את כל סוגי אריחי הקרמיקה
   מחירים מיוחדים לפונים דרך האתר
   מבצע ענק שאסור לפספס – חייגו עכשיו

   מבצעים הדבקה של כל הדירה ביום אחד!
   33*33, 45*45, 60*60, 80*80, 120*120
   שירותים נלווים לכל עבודות הקרמיקה

   ניקיון לאחר ההדבקה כולל פוליש
   מבצעים עבודות הדבקה גם למשרדים, מפעלים, חנויות ועסקים
   אחריות מלאה על כל עבודה דרכנו
   השירות שלנו בפריסה ארצית רחבה
   ניתן לקנות את החומר לבד אנו נבצע רק את העבודה
   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חינם
   חייגו: 055-9380-185

   הדבקת קרמיקה על משטח בטון

   הדבקת קרמיקה על בטון

   איך קרה וגם הקרמיקה שלכם נפלה?

   גם אתם זכיתם לצפות במאורע המצער בו הקרמיקה נפלה לכם מהקיר? הבשורה המשמחת היא שאתם לא לבד והבשורה המשמחת עוד יותר היא שיש לכך סיבה. אם ניסיתם לבצע הדבקת קרמיקה במקלחת או בכלל בחדר אמבטיה, דעו כי נפילות אריחים בחדרים כאלו בהם ישנה לחות מתרחשים לא במקרה. הסיבה הראשונה בגללה זה קורה היא מאחר וההדבקה מראש התבצעה שלא כשורה, אך הסיבה השניה היא זו השכיחה ביותר: התפורורת של המצע שעליו הודבקו מראש אריחי הקרמיקה בעקבות נזילות ורטיבות – להזמנת ריצוף לחדר אמבטיה לחצו כאן.

   על מנת להבטיח שלא תהיה התרופפות וכי אריחי הקרמיקה ישארו על הקיר ולא יעשו את דרכם אל הרצפה, חשוב להבטיח לפני הכל כי הטיח ישר, חלק ויבש לחלוטין. אם הטיח לא יהיה יבש, אריחי הקרמיקה לא יצליחו להשתקע והם ימצאו את עצמם מנותקים. במקרים בהם האריחים נפלו בעקבות לחות, ישנה אפשרות לבדוק האם הטיח הספיק להתבייש ובמקרים שכאלו לא תהיה בעיה להשיב את האריחים למקום במידה והם לא נשברו.

   את הקרמיקה ניתן להדביק על כל משטח ומשטח ועל כן אנו מבצעים עבודות נרחבות כדוגמת הדבקת קרמיקה על גרניט פורצלן וגם על שליכט צבעוני. התנאי היחיד שחשוב לעמוד בו הוא להבטיח כי המשטח ישר ואחיד. על כן, אם אתם מעוניינים לבצע הדבקת קרמיקה על קרמיקה קיימת, נוכל לבצע זאת עבורכם באמצעות דבק ייחודי. דומה הדבר גם עם הדבקת קרמיקה על עץ או על קירות. איך מדביקים קרמיקה על קרמיקה? לטובת עבודה ייסודית, כל שנדרש מאיתנו הוא לנקות את המשטח הנוכחי ולוודא לפני ההדבקה כי הוא יבש. עבודה על משטח שאינו יבש עלולה להסתכם באריחי קרמיקה שישנרו מהמקום.

    

   ההמלצה שלנו? קרמיקה בקירות האמבט רק עד לגובה של 2 מטר

   הדבקת קרמיקה על קיר באמבטיה היא הצעד הבא שלכם? כפי שצויין, בחדרים אלו לא אחת ישנן בעיות של לחות ושל עובש. כדי להימנע ממצבים שכאלו חשוב להקפיד על ניקוי ייסודי של האריחים. גם לגובה בו מבצעים חיפוי עם קרמיקה יש יד בדבר: ההמלצה היא לא לבצע חיפוי החוצה את גובה ה-2 מטר, זאת מאחר וחיפוי שמגיע עד לגובה התקרה יכול לגרום להמון בעיות תברואתיות לרבות פטריות ועובשים.

    

    לקבלת ייעוץ והצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-938-0185    אילו סוגי גימורים מומלצים בעבודות קרמיקה במטבח?

    אנחנו נבצע עבורכם כל הדבקה של אריחי קרמיקה בהם תחשקו. יחד עם זאת, הניסיון שלנו מלמד כי ישנן רמות גימור המומלצות לאזורים שונים בבית שלכם. על מה אנחנו ממליצים? על אריחי קרמיקה מט באזור המטבח. מראה המט משדר תחושה של חמימות לצד מודרניות והוא זה המתכתב כיום במטבחים רבים. זאת בניגוד מוחלט לחדר אמבט למשל, בו אריחי הקרמיקה מגיעים בגימורים מבריקרים המייצרים נראות של ברק וניקיון.

    הדבקת קרמיקה במטבח

    הדבקה קרמיקה על קרמיקה במטבח

    הדבקת קרמיקה על ריצוף קיים – איך נבצע את העבודה?

    בעוד ישנן עבודות ריצוף המבוססות על פירוק הריצוף הקיים לטובת שילובו של החדש, גם ישנן עבודות בהן אין כל צורך להרים את הריצוף הנוכחי. עבודה שכזו חוסכת בלאגן רב וכמויות אדירות של לכלוך. על מנת ליהנות מעבודה כזו של הדבקת קרמיקה על בלטות, חשוב להיצמד לדרישות של התקן הישראלי בלבד. אם כן, לפני שנתחיל בעבודה אנחנו נכין את התשתית: נוודא מעל לכל ספק כי אין רצפות זזות, שבורות או כאלו שאינן בקו ישר עם יתר הרצפות. במידה ויש צורך בתיקונים שונים אנחנו נבצע אותם עם תערובת דבק ייחודית. במידה וישנם אריחים מתנדנדים, נמלא את האזור הנדרש בחומר ייעודי. לאחר מכן, נבצע ניקיון ייסודי הכולל את ניקוי האבק וביצוע שטיפה, ונמתין עד שהרצפות יהיו יבשות לחלוטין.

    השלב הבא עם הדבקת קרמיקה לרצפה יהיה להתחיל ליישם את ההדבקה: לפני שנצא לדרך, נוודא שוב כי הרצפות כולן בקו ישר וכי התיקונים הנדרשים בוצעו. את העבודה אנחנו מבצעים על פי חלוקה מסודרת של האזורים בהם אנחנו עובדים – מה שרבים מכירים בשם "חלוקה לשדות". בשלב זה נבחר את הדבק המתאים ביותר בהתאם לסוג הקרמיקה וגודלה. נמרח שכבה דקה מאד של דבר ונצמיד את הקרמיקה עד שהיא תהיה יציבה. בשלבים הבאים נעבוד עם פטיש גומי בלבד על מנת שלא לשבור את הקרמיקה כאשר המטרה היא להדק את האזור.

    הדבקת קרמיקה בסלון

    הדבקת קרמיקה על ריצוף קיים בסלון

    הדבקת קרמיקה על גבס – האם ההדבקה אפשרית?

    עבודה של הדבקת קרמיקה על קיר גבס אכן אפשרית, אך גם בעבודה זו חשוב להקפיד על נהלי עבודה מסודרים בכדי להבטיח תוצאות איכותית לטווח הארוך. אז איך מדביקים קרמיקה על גבס? גם במקרה זה, השלב הראשון והחשוב ביותר הוא לנקות את הגבס מלכלוך, אבק ושמנים – אם לא, הדבקת הריצוף לא תתבצע כשורה. השלב הבא יהיה לרקוח את תערובת ההדבקה בהתאם לסוג האריחים הנבחרים. השלב הבא הוא למרוח שכבה דקה של דבק על הקרמיקה בשיטת ה"רטוב על רטוב".

     

    מה היינו עושים בלעדי הדבק?

    לא כולם יודעים, אך הדבק המיועד לקרמיקה הוא אחד מהדבקים הפופולארים ביותר בענף הבניה. בעזרת הדבק הייחודי ניתן להדביק את אריחי הקרמיקה על כל משטח ייעודי ולבצע עבודות של הדבקת קרמיקה על זכוכית או על פי וי סי, כאשר המטרות הן רבות: החל מהדבקות בחדרי עבודה, חדרי מגורים ובנייני משרדים. ניתן לבצע את ההדבקה גם על משטחי קרמיקה קיימים אך גם על משטחים שונים לרבות עץ, משטחי בטון, בלוקים ואפילו הדבקת קרמיקה על קיר זכוכית.

    אם ישנו דגש חשוב מאד באשר לדבקי הקרמיקות, הוא כמובן בחירת סוג הדבק בהתאם למשטח עליו עתידים להדביק. חשוב לזכור כי ישנם כמה דבקים שונים ולא סוג ספציפי אחד, כך שדבק עבור הדבקת קרמיקה על בטון יהיה דבק אחר בעוד עבור הדבקת קרמיקה על ברזל נשתמש בדבק אחר לגמרי. לכל משטח יש תכונות אחרות, כך שעל מנת להבטיח עבודה איכותית ולמנוע תקלות מיותרות, אנו נבצע בדיקות מקדימות לאיתור סוג הדבק המתאים ביותר.

    התכונות החשובות ביותר בדבק הנבחר הן עמידות לאורך זמן, עמידות במשקלים כבדים וכמו כן גם חשוב שהוא יהיה עמיד לטמפרטורות קיצוניות כמו קור או חום. בנוסף, אנו ניקח בחשבון את התשתית הקיימת בשיקול שלנו באיזה דבק כדאי לבחור.

    הדבקת קרמיקה באמבטיה

    הדבקת קרמיקה על קיר בחדר אמבטיה

    סוגי הדבקים הקיימים

    כאמור, ישנם כמה סוגים של דבקים כאשר כל סוג מיועד למשטח אחר – החל מדבקים המיועדים לעבודות של הדבקת קרמיקה על פח ועד דבקים המיועדים לעבודות של הדבקה על פורמייקה. אנו מבצעים עבודות של הדבקת קרמיקה עם סיליקון וגם עם סופר 7 אך גם עם חומרים נוספים. בין הסוגים שניתן למצוא ישנם הדבק הצמנטי, הדבק האקרילי כדוגמת שרמיק להדבקת אריחי קרמיקה, דבק לטקס ועוד. ניתן לתחום בין שני סוגים שונים – הדבק הצמנטי והדבק המשחתי.

    הדבקים הצמנטים הינם דבקים המגיעים בצורה של אבקה ואותם צריך לערבב היטב במים על מנת להגיע למרקם של דבק. הדבקים האלו מתאימים עבור עבודות של הדבקת קרמיקה על איטונג ורצפות בטון, או על ריצוף פנים קיים, כך שדבקים אלו יכולים להיות דבק להדבקת קרמיקה על קרמיקה. ומה לגבי הדבקים המשחתיים? אלו דבקים שמתאימים לחומרים שאינם בני אותה המשפחה – לדוגמא כמו הגבס והחרסינה.

     

    הדבקת קרמיקה מחיר הכי זול – בדקו את מחירון הדבקת קרמיקה של המשפצים בישראל

    מחירון הדבקת קרמיקה מחיר משוער
    עבודת הדבקת קרמיקה בשירותים בגודל 15X15 90-150 שקלים למטר
    עבודת הדבקת קרמיקה על בלוקים וקירות במשרדים, חנויות ובתים פרטיים 90-150 שקלים למטר
    הדבקת קרמיקה על רצפת עץ או הדבקת קרמיקה על דק 90-150 שקלים למטר
    הדבקה של קרמיקה על קרמיקה בחדר אמבטיה מבצע מיוחד אצלנו! דברו איתנו
    עבודת הדבקת אריחי ריצוף קרמיקה בגודל 40X40 במטבח ובסלון 90-150 שקלים למטר
    עבודת הדבקה לקרמיקה לאריחים בגודל 60X60 בחדר שינה  90-150 למטר

     

    שאלות נפוצות של לקוחות

    האם אתם מבצעים הדבקת פנלים לריצוף?

    אנחנו מבצעים הדבקה של פנל באמצעות דבק “סופר 8” לפני ההדבקה אנו דואגים לנקות את הפאנל משאריות של טיט למראה מושלם.

    האם אפשר להדביק קרמיקה על חול לאחר פירוק הריצוף הקיים?

    לא ניתן להדביק קרמיקה על חול, על מנת להדביק קרמיקה יש לייצר תשתית עליה אפשר להדביק. יציקת משטח בטון זו ההמלצה האופטימלית.

    האם אפשר לבצע הדבקת אריחי קרמיקה עם סיליקון?

    בקירות ניתן לבצע הדבקה של קרמיקה בעזרת חומר הסיליקון אך הדיוק ורמת הגימור לא יהיו כמו הדבקה של דבק קרמיקה, יחד עם זאת אם מדובר על הדבקה של אריחים בודדים אפשר להשתמש בסיליקון עדיף משהו חזק כמו סופר 7 שהוא קצת יקר יותר אבל מדביק הרבה יותר טוב.

    באיזה חומר מדביקים קרמיקה?

    בדרך כלל מבצעים את ההדבקה עם דבק מסוג פיקס 132 והחומר P-82 משמש כחומר המקשר.

    האם ניתן להדביק קרמיקה על תשתית עץ או מתכת?

    בעזרת איטומט 502 שישמש בעצם כחומר מקשר ניתן לבצע הדבקה מן הסוג הזה, ההדבקה עצמה תיושם עם דבק סופר גמיש 100.

    האם ניתן להדביק קרמיקה על קיר צבוע בצבע פלסטי חזק שלא ניתן להוריד בגירוד?

    כמובן שאפשר אך קודם צריך לחרוץ את הקיר עם גרזן או פטיש כך שבכל מטר מרובע יהיו לפחות 25 מכות פטיש, לאחר מכן יש לנקות את אזור ההדבקה בעזרת מטאטא ולאחר מכן למרוח דבק מסוג מיסטר פיקס 109 בשכבה דקה על כל הקיר.

    האם ניתן להדביק קרמיקה על חרסינה?

    ניתן אך לא מומלץ עדיף להסיר את החרסינה ולשים את הקרמיקה החדשה, למי שבכל זאת רוצה אפשר לעשות זאת לבד באצמעות סיליקון חזק – למרוח פסי סיליקון כשני סנטימטר מהקצה, בכל פינה כ-5 ס”מ.

    הדבקת קרמיקה על קיר חיצוני האם זה אפשרי?

    לא כך אוטמים את הקיר אך ניתן לבצע את ההדבקה במידה ואין התקלפות של טיח ופטריות על הקיר, מי שבכל זאת רוצה לעשות זאת חייב לבצע גירוד של הטיח הקיים והרבצת שכבת טיח עבה לאיטום מקסימלי, אם מדובר על חיפוי אבן יש לקחת בחשבון את משקל האבן – מבצעים הדבקת אבן על גבי טיח באמצעות דבק צמנטי מסוג 116 פרימיום או אפשרות להדביק אבן גם עם דבק סופר גמיש 100 בשילוב עם בורג.

    הדבקת קרמיקה ופסיפס על שכבת הרבצה של טיח – איך זה מתבצע?

    על מנת לקבר קיר מיושר לגמרי מקובל לבצע שכבה של טיח מיישר מעל השכבה של ההרבצה ורק לאחר מכן להדביק את הקרמיקה.
    Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
    WhatsApp chat