לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  ריצוף חדר אמבטיה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   מקלחת נעימה שתהיה לכם: מרצפים את חדר האמבט!

   "המשפצים בישראל" הם אלו שידאגו לכם למקלחת נעימה בתחילת היום ובסוף היום! קבלני השיפוצים שלנו מבצעים עבודות שיפוצים נרחבות, הכוללות גם עבודות של ריצוף חדר אמבטיה! כידוע, הרצפות משפיעות מאד על נראות החלל, בעיקר בחללים כמו חדרי האמבטיה שלרוב אינם חדרים גדולים. חדרי הרחצה מאופיינים בלחות ובמים הזורמים ומגיעים במגע ישיר עם הרצפה, ולכן חשוב לבחור בריצוף המתאים למגבלות אלו. דגש חשוב נוסף שיש לשים אליו לב בעבודות הריצוף בחדר האמבט הוא לדאוג לעבודת ריצוף אמבטיה נגד החלקה, זאת על מנת למזער את הסיכוי להחלקה ולפגיעות מיותרות. לפניכם מידע נרחב על עבודת ריצוף באמבטיה שתהפוך את שעת הרחצה שלכם לשעה הטובה ביותר ביום!

   ריצוף חדר אמבטיה קטן או גדול

   ריצוף אמבטיה מחיר למטר הכי זול – בהתחייבות!
   עבודה נקייה ומקצועית – אחריות מלאה על כל עבודה דרכנו
   ריצוף, חיפוי וציפוי קירות ורצפה בחדר אמבטיה
   הזמינו קבלן ריצוף חדר אמבטיה כולל רצפה וקירות כולל רובה

   המחיר כולל פירוק ריצוף ישן באמבטיה כולל ניקוי פסולת
   הדבקת ריצוף במקלחת – אתם בוחרים אנחנו מדביקים
   התקנת מרצפות לאמבטיה אנטי סליפ למניעת החלקה

   סוגי אריחים לריצוף מקלחת:
   אריח פורצלן דק, אריחי תחרה, קרמיקה דמוי קררה, אריחי טקסטיל, פורצלן מטאלי

   לקבלת הצעת מחיר והתייעצות עם רצף חייגו:055-9380-185

   ריצוף חדר רחצה מושלם – הטיפים שלנו

   הרצפים שלנו לא יתנו לכם לקבל החלטות בדבר ריצוף וחיפוי חדר אמבטיה לבדכם. ריצוף האמבט דרכנו יתחיל עם פריסת ריצוף אמבטיה ותכנית עבודה מסודרת המפרטת את סוג העבודה שתתבצע אצלכם – החל מעבודת הדבקת חלוקי נחל על חיפוי אמבטיה ועד ריצוף חדר אמבטיה לנכים. עבודה דרכנו לא מבטיחה לכם רק ריצוף אמבטיה זול, אלא גם ליווי לאורך כל הדרך על מנת להבטיח כי העבודה שתתבצע אצלכם תשביע את רצונכם. על כן, אנו שמחים לתת לכם כמה טיפים חשובים שינחו אתכם בבחירות שלכם.

   הטיפ הראשון כאשר רוצים לשפץ את חדר האמבטיה הוא לבחור באריחים בגוונים כמה שיותר בהירים, תוך שכדאי לסגת מאפשרויות כהות יותר. הסיבה היא שצבעים בהירים יוצרים אפקט של מרחב גדול ופתוח יותר, בעוד צבעים כהים מקטינים ומצמצמים את תחושת המרחב. גם במקרים של ריצוף חדר אמבטיה קטן וגם עם ריצוף חדר אמבטיה גדול ההמלצה שלנו היא לבחור בצבעים בהירים.

   בנוסף, אם חדר הרחצה שלכם מראש קטן, כדאי מאד להשתמש באריחים גדולים ולא באריחים קטנים. הסיבה לכך היא שאריחים גדולים יוצרים מעטפת של אשליה פתוחה ומרווחת יותר. אולי גודל חדר האמבט לא ישתנה, אך ריצוף נכון מייצר תחושה נעימה וגדולה יותר.

   טיפ נוסף וחשוב לא פחות הוא לבחור באריחים שקל להוריד מהם כתמים, וגם באריחים שלא מבליטים כתמים. המון פעמים עושים בחירות על סמך הנראות בלבד, מבלי שלוקחים בחשבון פונקציונאליות ותחזוקה. כדאי לקחת את הטיפ הזה בחשבון בעיקר עם ריצוף אמבטיית ילדים. לא אחת הילדים מלכלכים שלא בתום ושלא בכוונה, כך שדווקא בחדר האמבט שלהם כדאי מאד ללכת על ריצוף אמבטיה מצויר שלא יבלטו עליו כתמים.

   ולבסוף, כלל הזהב הוא כזה: תמיד כדאי לרכוש יותר אריחים, לכל מקרה שלא יהיה. הרצפים שלנו הגיעו אליכם, לקחו מידות ומסרו לכם מספר נדרש לרכישת אריחים? ההמלצה שלנו היא לקנות עד כ-15% יותר רצפות. במידה ויהיה לכם צורך בתיקונים שונים בעתיד, יהיו לכם מרצפות זמינות לתיקון מיידי מבלי צורך לחכות לזמני אספקה.

    

   ההמלצה שלנו: ריצוף אמבטיה בצבעים בהירים, ולא במקרה

   חדר האמבט מצטייר בעיני רבים כחדר המתקשר עם מונחים של טוהר, ניקיון ורכות. אכן, מטרת חדר האמבטיה היא להעניק לכם רגעים של פינוק, תוך רחצת הגוף. לא מעטים אלו המדמיינים בראשם חדר רחצה בגוונים בהירים, בעיקר בגוונים של הצבע הלבן – זה המקושר יותר מכל צבע אחר עם מונחים של ניקיון ואסתטיקה. ריצוף חדר אמבטיה לבן מבריק מומלץ מאד ולא רק בגלל הסיבה שהוא מייצר נראות מרהיבה. אנו ממליצים על גוונים בהירים על מנת שתוכלו ליהנות מההשקעה שלכם לטווח הארוך. המון פעמים בחירה בצבעים שונים מבוססת על טרנדים זמניים, כך שבעת שהם חולפים, גם ההתלהבות והתשוקה אליהם יורדת.

   כמו כן, בבחירתכם בצבעים בהירים יותר, אתם מייצרים תפאורה נייטרלית מאד שעליה תוכלו לשלב אלמנטים נוספים בצבעים שונים. כך לדוגמא, שילוב של אביזרים, כלים סניטריים ורהיטים בצבעים שונים שישתלבו היטב על הרקע הלבן והנייטרלי. בעוד להחליף אביזרים שונים קל יותר, החלפת ריצוף הינה סבוכה יותר ועל כן חשוב לבחור ברצפות שישרתו אתכם הלאה. ריצופים נוספים שיכולים להתאים הינם ריצוף חדר אמבטיה בגווני אפור וגווני שמנת.

    

   ריצוף אמבטיה באפור

   השידוך המושלם: ריצוף ואיטום חדרי אמבטיה

   אם העבודה בה אתם מעוניינים היא ריצוף חדרי אמבטיה ושירותים וגם אם רק חדר אמבט, ההמלצה שלנו היא לדאוג לשידוך המושלם במעמד עבודת הריצוף בבית: עבודה נפלאה של ריצוף אליה מצטרפת גם עבודה של איטום. חדרי האמבטיה הם חדרים שמטבע הדברים זורמים בהם מים, ולא תמיד ישנה שליטה על תנועת המים. במעמד הצעת המחיר, נמליץ לכם לבצע עבודה של איטום הרצפה. מה יוצא לכם מזה? לא תאמינו כמה! עבודות האיטום דואגות לכך שמים לא יחדרו מתחת לרצפות ולבסוף יגיעו אל דירת השכנים שלכם – דבר שעלול לעלות לכם לא מעט כסף.

   ריצוף בצבע שחור לחדר אמבטיה

    

   בתמונה – החלפת קרמיקה לחדר אמבטיה ילדים

   ריצוף חדר אמבטיה

   איך עושים שיפוע למקלחון? שימו לב:

   זה לא שאתם הולכים להצטרף אלינו לעבודה, אך לעתים כן חשוב לדעת מה העבודה שהולכת להתבצע בחדר האמבט שלכם. לפניכם, התשובה לשאלה איך לרצף שיפוע במקלחת. לא משנה באיזה ריצוף תבחרו, אנחנו נבצע שיפוע ריצוף חדר אמבטיה המתבצע באופן הבא: כיוונם של השיפועים הוא אל פתח הניקוז במקלחת שלכם. שימו לב כי כל אריח נוטה בכיוונו לאזורים מעט שונים בהתאם ליחס המיקום שלו כלפי פתח הניקוז. את העבודה נבצע באמצות פלס, נסתייע בפטיש גומי שאיתו נדפוק על חלקו הרחוק מפתח הניקוז, עד ליישור עם האריח הרחוק ביותר. לאחר מכן נדפוק על החלק הקרוב יותר לפתח הניקוז, זאת עד לרגע שבועית הפלס תצא מהתא המרכזי.

    

   באילו צבעים כדאי לבצע ריצוף חדר אמבטיה בסגנון ספא?

   אחת לתקופה אתם מודיעים לבוס שאתם רוצים לחתום על יום חופש, במטרה לבלות ביום פינוק בספא. במקום לבזבז כספים רבים על ימי פינוק חד פעמיים, למה שלא תיצרו לעצמכם חוויית ספא בבית הפרטי שלכם? ישנם מגוון מכוני ספא המעוצבים באופן שונה, כאשר האלמנטים העיצוביים מרמזים על סגנון הספא. אם מטרתם היא לייצר נראות של ספא מודרני-אורבני, נמליץ על גווני הלבן או על ריצוף אמבטיה פסיפס המעניק נראות בוטיקית.

   אם לדוגמא תרצו להפוך את חדר הרחצה הפרטי שלכם לכזה הפועם בו קצב של חמאם טורקי, נמליץ דווקא על גוונים צבעוניים יותר בגוונים אדום וחום ולכן ריצוף צבעוני לאמבטיה יהיה במקרה זה המענה המתאים ביותר. משאלתכם היא לייצר אווירה של כפר או של סאונה בבית הפרטי? ניתן באמצעות ריצוף חדר אמבטיה בסגנון כפרי להגשים את משאלתכם. נמליץ במקרים שכאלו על ריצוף אמבטיה דמוי פרקט שגם נוח מבחינת העלות שלו וגם מעניק חוויה ויזואלית חמימה.

   אפשרות נוספת שאפשר לייצר היא חדר ספא דרמטי ומסתורי יותר באמצעות ריצוף אמבטיה כחול. המון פעמים הגוונים הכהים משרים אווירה של רוגע, זאת מאחר והם יוצרים צל בחלל, מה שלעתים מעניק תחושה מרגיעה יותר. היתרון הגדול של ריצוף בגוון כהה הוא העובדה כי על האריחים כמעט ולא ניתן להבחין בכתמים.

    

   ריצוף חדר אמבטיה בגרניט פורצלן

   אחד החומרים הפופולאריים ביותר לעבודות של ריצוף אמבטיית הורים או בכלל, הוא הגרניט פורצלן. הסיבה לכך שאריחים אלו נבחרים שוב ושוב כחביבי הקהל נעוצה בעובדה כי הם חזקים ועמידים מאד, תוך שלא נדרשת עבודת תחזוק בכדי לשמר את הנראות והחוזק שלהם. אם לא די בכך, כיום אריחים אלו מגיעים במגוון רחב של צבעים, סגנונות ואפשרויות שלא היו זמינות בעבר. לבחירתכם, אפשרות לבחור באריחים שעליהם הדפסים שונים, טקסטורות מגוונות ואפילו מרצפות שעליהן אבני קריסטל – עבור אלו מכם שרוצים ריצוף חדר אמבטיה יוקרתי.

   כמו כן, האריחים מגיעים במגוון רחב של גדלים, כך שניתן להתאים את גדלי האריחים בהתאם לגודל חדר האמבט שלכם. ישנם אריחים בגודל של 1X1 ס"מ וכך הם יכולים לשמש כפסיפס, בעוד ישנם אריחים גדולים יותר המתאימים לריצוף משטחים גדולים בגודל של 200X3000.

   ריצוף קלאסי לחדר אמבטיה

   כמה זמן לערך לוקח לרצף חדר אמבט?

   אז כמה זמן לוקח לבצע עבודה של ריצוף אמבטיה? תשובה לשאלה זו הינה חיונית, זאת מאחר ועליכם לתכנן את מהלך השיפוץ ולקחת בחשבון את אי הנוחות הזמנית עד לקבלת חדר הרחצה החדש שלכם. אחד הפרמטרים המשפיעים ביותר על משך העבודה הוא סוג הריצוף שנבצע אצלכם – הדבקת ריצוף אמבטיה או עבודה של פירוק ריצוף בחדר אמבטיה ורק לאחר מכן שילוב של האריחים החדשים.

   עבודת ההדבקה מאפשרת לנו לשלב את האריחים החדשים ללא כל הכנות מוקדמות, בעוד עבודת הפירוק וההרכבה מצריכה מאיתנו לפרק את הכל המרצפות הנוכחיות בחדר האמבט, לפנות את הפסולת ורק לאחר מכן לרצף מחדש עם האריחים שבחרתם. במרבית המקרים העבודה אורכת כמה ימים בודדים – בין שלושה ימים לשישה ימים. במעמד הצעת המחיר נוכל להתחייב לזמנים מדוייקים יותר בהתאם לגודל חדר הרחצה וסוג הריצוף שיתבצע אצלכם.

   מדוע ריצוף באריחים קטנים יקר יותר?

   כשאתם חושבים על החלפת ריצוף אמבטיה אתם חושבים בין היתר על החלפת האריחים הגדולים באריחים קטנים יותר? כדאי שתדעו כי עבודה שכזו אמנם מייצרת נראות מרהיבה, אך היא גם עולה לכם יותר. ריצוף פסיפס למקלחת לדוגמא הינו ריצוף שמוגדר כריצוף באריחים שהינם קטנים משמעותית מהגדול הסטנדרטי-ממוצע כיום בשוק. עבודת הריצוף במקרים שכאלו הינה עבודה קפדנית ויסודית יותר, שגם לוקחת יותר זמן. מעבר לכך, המון פעמים שילובם של אריחים קטנים דורש עבודות נוספות כמו טיח ולכן מחיר ריצוף חדר אמבטיה נוסק.

   כמה עולה ריצוף חדר אמבטיה?

   במידה רבה, ריצוף זול בחדר אמבטיה תלוי בכם! הבחירה שלכם בסוג האריחים היא זו שתשפיע יותר מכל על עלות העבודה. לפניכם מחירון ריצוף אמבטיה של עבודות נבחרות. הצעת המחיר שנעניק לכם במעמד פגישת ההיכרות תגלם בתוכה גם את המחיר הסופי עבור העבודה שתתבצע אצלכם.

   סוגי עבודות ריצוף לחדר האמבטיה מחיר משוער
   ריצוף קרמיקה לחדר אמבטיה
   המחיר עבור קרמיקה 30X30 בטיט
   המחיר רלוונטי עד ל-10 מ"ר
   תלוי בגודל הריצוף ובגודל חדר האמבט
   אריחים מצוירים לאמבטיה באלכסון
   ריצוף באלכסון הינו ריצוף ייחודי שעבודתו מתומחרת בתוספת מחיר למחיר העבודה הכללי
   תוספת של בין 15% ל-25% במחיר
   מחיר ריצוף אמבטיה שחור לבן של אריחים קטנים
   עבודה עם אריחים קטנים בתוספת תשלום למחיר העבודה
   תוספת של בין 10% ל-20% במחיר
   מחיר ריצוף חדר אמבטיה לילדים
   העלות עבור ריצוף דמוי פרקט (פרקט למינציה) תלוי בגודל חדר האמבטיה

   תלוי בגודל הריצוף ובגודל חדר האמבט
   עלות ריצוף אמבטיה דמוי פרקט
   מחיר לפרקט טבעי שעמיד למים ומותאם לחדרי האמבטיה
   90-150 שקלים למ"ר
   ריצוף אמבטיה מודרני באבן טבעית 110-180 שקלים למ"ר
   כמה עולה ריצוף של קרמיקה מצוירת לאמבטיה
   המחיר רלוונטי עבור ריצוף בקרמיקה של 60X60, עד 10 מ"ר
   100-180 שקלים למ"ר
   עלות ריצוף דמוי שיש לחדר אמבטיה
   בשיטת הדבקה, ללא פירוק הרצפות קיימות
   90-160 שקלים למ"ר
   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat