לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ קוסמטי לדירה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   שיפוצים קוסמטיים בדירה שלכם

   "המשפצים בישראל" דואגים לשפר את חזות הדירה שלכם! כל עוד המערכות בבית שלכם תקינות ומשרתות אתכם כנדרש, הרי שאין כל צורך בשיפוץ פונקציונאלי שהינו מעמיק יותר, ארוך יותר וגם דורש תקציב גבוה יותר. אנו שמחים להעניק לכם שיפוץ קוסמטי לדירה שישדרג את נראות הדירה, יעלה את ערכה ובעיקר יאפשר לכם ליהנות אף יותר מארבעת הקירות שלכם.

   שיפוץ קוסמטי לדירות ובתים פרטיים
   משפצים נקודתית חלקים בדירה
   שיפוץ דירה ללא שבירת קירות
   שיפוץ ללא לכלוך בכלל
   משפצים בתקציב נמוך ומעלים את ערך הדירה
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   שיפוץ קוסמטי לדירה

   שיפוץ קוסמטי בסלון

   אז מה זה שיפוץ קוסמטי? כל עוד יש ברשותכם תקציב קטן לשיפוץ וכל עוד אתם מעוניינים לחדש את נראות הבית, שיפוץ זה הוא המתאים לכם ביותר. תפריט השיפוצים כולל בתוכו לא מעט אפשרויות של עבודות צביעה, עבודות גבס, החלפת כלים סניטריים בחדרי השירותים והאמבט, החלפות של חיפוי וריצוף ועוד. העיקרון המנחה את השיפוץ הקוסמטי הוא שאין כל נגיעה במערכות הבית, אלא אך ורק באלמנטים שתרומתם הינה עיצובית בלבד.

   בנוסף, מה שמייחד את השיפוצים הקוסמטים הוא שהם קצרים יותר ויכולים להסתיים תוך כמה ימים בלבד, תוך שהתקציב הנדרש לביצוע שלהם הינו תקציב נמוך יותר, כך שתוכלו גם בספונטניות להחליט שאתם משפצים את הדירה שלכם קוסמטית. אנו מבצעים גם שיפוצים קוסמטים נרחבים יותר כמו שיפוץ קוסמטי לבניין מגורים או משרדים.

   שיפוץ קוסמטי לסלון בדמות צביעת הקירות

   אחת העבודות השכיחות ביותר המתבצעות בשיפוצים מסוג זה היא צביעת הקירות בבית. אם אתם משפחה צעירה עם ילדים, עולה הסבירות כי צביעת הבית נחוצה לכם, בין היתר בעקבות היצירתיות ובדיקת הגבולות של הילדים עם ציורים על הקירות. למרות מה שניתן לחשוב, ניתן לצבוע את הדירה גם ביום אחד בלבד בעת שנערכים לה כנדרש. הצביעה יכולה להתבצע עם כל צבע בו אתם מעוניינים, לרבות שילוב של צביעה אומנותית. במסגרת עבודת הצבע, ניתן לבצע תיקונים כמו סתימת חורים וסדקים בקירות.

   שיפוץ קוסמטי במטבח

   שיפוצים קוסמטיים למטבח הכולל החלפת דלתות

   מחליפים אריחים עם שיפוץ קוסמטי לחדר אמבטיה

   אפשרות נוספת העומדת לרשותכם היא החלפה של אריחים. גם כאן, מדובר על עבודה קצרה הרבה יותר ממה שניתן לדמיין. עד כמה קצרה? היא יכולה להסתכם ביום אחד בלבד. לרוב, החלפת האריחים בחדר האמבט לרוב מתבצעת בשיטה של פירוק והרכבה, אך דווקא החלפת הריצוף בחללים מרכזיים יותר כמו הסלון, מתבצעת לא אחת בשיטת הדבקה – מה שמאפשר לרצפים שלנו להחליף לכם את הריצוף ביום אחד בלבד עם אריחים הנבחרים על ידכם.

   שיפוץ קוסמטי לגינה עם דשא סינטטי

   שיפוץ קוסמטי חיצוני לבית פרטי כולל בתוכו גם את הצביעה החיצונית של הבית, אך גם ניתן להשקיע בחלל החיצוני של הבית עם שיפוץ הגינה. אחת האפשרויות העומדות לרשותכם היא שילוב של דשא סינטטי, שמעניק לכם את האפשרות ליהנות מדשא ירוק 365 ימים בשנה! לדשא הסינטטי יתרונות רבים, ביניהם: השקעה חד פעמית מבלי צורך באחזקה או עבודת גינון והוא מתאים לאלו האלרגים לדשא.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat