לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

055-9380-185

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


שיפוץ דירה

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

055-9380-185

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

תאריך עדכון אחרון

מתכננים שיפוץ דירה מקיף? לפני שתם מתחילים לבדוק הצעות כדאי לכם לבדוק איתנו זה לא עולה כסף, פגישת ייעוץ ללא התחייבות!

שיפוץ דירה כולל הכל עם המשפצים בישראל

ברוכים הבאים אל חברת “המשפצים בישראל”! החברה שלנו הינה מומחית בשיפוצים נרחבים מכל סוג ולכל סוגי וגדלי הדירות. דרכנו תוכלו ליהנות מקטלוג רחב של שירותים הכוללים בין היתר שיפוץ דירה קומפלט או שיפוצים ממוקדים יותר – הכל בהתאם לבקשות שלכם. עם ניסיון של 15 שנה ועם שיפוצניקים מיומנים, אתם מקבלים מאיתנו את העבודה המקצועית ביותר במחירים הטובים ביותר! עבורנו שירות טוב הוא שירות המותאם אליכם על פי הצרכים שלכם, כך שנבצע עבורכם שיפוץ בכל עת: החל מעבודת שיפוץ דירה חדשה מקבלן ועד שיפוץ בית כללי בחורף אם זה העיתוי המתאים לכם ביותר. אנחנו לא מדברים, אנחנו באים לעבוד! מעוניינים בעבודת שיפוץ דירה בתקציב נמוך? מתחילים עכשיו!

תוכן עניינים מהיר:
הצעת מחיר לשיפוץ דירה | שלבים בשיפוץ דירה | 
מחירון שיפוץ דירה

שיפוץ כללי בדירה כולל הכל
מה אנחנו מציעים?

תשלום בשלבים –
 משלמים לפי התקדמות העבודה
1. תיאום אופטימלי בין שלב התכנון לביצוע – חסכון בזמן ובעלויות
2. עבודות צבע – צביעת דירה כולל תיקוני שפכטל וצבע, החלפת ריצוף ואינסטלציה.
3. עבודות ריצוף – פירוק ריצוף ישן והתקנת ריצוף חדש
4. עבודות אינסטלציה וחשמל כולל החלפת צנרת קומפלט
5. עבודות בטון – שבירת קירות ובניית מחיצות בדירה – אפשרות הוספת חדרים
6. שיפוץ מטבחים – שיפוץ מקיף לכל המטבח והסלון כולל החלפת מטבח קומפלט
7. שיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים – שיפוץ קומלפט כולל ריצוף וצנרת
8. התחייבות לעמידה בזמנים שהוגדרו מראש
פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות
שירות בפריסה ארצית רחבה

לפרטים חייגו עכשיו: 055-9380-185
אפשר גם להשאיר הודעה מבטיחים לחזור מהר 

המלצות מלקוחות

 

ההבדל בין שיפוצניק לקבלן שיפוץ דירות קומפלט

אז מה הוא שירות טוב? שירות טוב הוא שירות המתנהל בשקיפות מלאה מולכם, הלקוחות היקרים שלנו. אז איך מתחילים שיפוץ דירות? בהצגת אנשי המקצוע שיגיעו אליכם לעבודת השיפוץ. על כן, נבקש להציג בפניכם את ההבדל בין קבלן שיפוצים ובין שיפוצניק. הקבלן הוא מי שעומד לרוב בראש הצוות והינו איש מקצוע עם ניסיון עשיר. השיפוצניק לעומת זאת הוא איש המקצוע שמבצע את עבודות השיפוץ על הצד הטוב ביותר אך אינו אחראי על כל תהליך השיפוץ. אצלנו כל השיפוצניקים הם בעלי המלצות רבות וניסיון של למעלה מ-15 שנים – כך שאתם מקבלים את הטוב ביותר בכל עבודה המתבצעת אצלכם.

: כך אתם לומדים עלינו הכי טוב

רוצים לבצע שיפוץ דירה בזול? לא תאמינו כמה קל לעשות זאת דרכנו! אנחנו מעניקים תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר ולא פוסחים על שום שלב בדרך אל השיפוץ בדירה שלכם. מעבר לכך שנעניק לכם הצעת מחיר נוחה וזולה, אנחנו מגיעים אל הצעת המחיר גם בכדי להבין את אופי העבודה ולהתאים לכם את מגוון הפתרונות הטובים ביותר, בהתאם לשיפוץ הנדרש בדירה שלכם. במעמד הצעת המחיר, נעלה רעיונות לשיפוץ דירות שיכולים להלום את הצרכים שלכם. לעתים נגיע להעניק לכם הצעת מחיר לטובת החלפת הריצוף, אך נגלה גם כשלים באחת הצנרות המצריכה טיפול. בדיקה כללית-מקצועית מאפשרת לכם ליהנות מחוות דעת טרם השיפוץ.

אז מה נעשה בשלב הצעת המחיר? נכיר אחד את השני ונבין איך נוכל לבצע אצלכם שיפוץ איכותי שיוציא אתכם מרוצים. ראשית, נבדוק את האזור שבו אתם רוצים לבצע את השיפוץ, נאמוד את היקף העבודה ולאחר מכן ניתן לכם מחיר מוערך לעבודה הנדרשת. כמו כן, נציג בפניכם לו”ז מסודר המפרט את מהלך העבודה ובאילו חומרים נשתמש בכל אזור שישופץ. חשוב לנו שתהיו שותפים מלאים שלנו בכל עבודת שיפוץ: החל מעבודת השבחת נכס ועד שיפוץ דירה כולל צנרת מים. אנחנו מיומנים בכל עבודות השיפוץ ומבצעים כל עבודה במלוא תשומת הלב והמקצועיות.

 

באילו כלים וחומרים אנחנו עושים שימוש לשיפוץ בית? בטובים ביותר

אז באילו כלים וחמרים אנחנו משתמשים לאורך עבודות השיפוץ אצלכם? בחומרים ובכלים הטובים ביותר! במעמד הצעת המחיר אנחנו נציג בפניכם את הכלים בהם נעשה שימוש, וגם נציג בפניכם את החומרים הנדרשים לטובת השיפוץ. ישנן עבודות שיפוץ בהן החומרים הם עלינו, ועבודות בהן החומרים הנדרשים הם בתחום אחריותכם, כמו למשל בעבודות ריצוף: אנחנו נדאג לכל ציוד הקצה, אך הקרמיקה לדוגמא תהיה רכישה שאתם תבצעו עצמאית. אנחנו יכולים להתחייב לכך שמאיתנו תקבל את הטוב ביותר, וכך אנחנו ממליצים גם לכם: איכות החומרים משפיעה מאד על טיב העבודה כך שבהנחה ואתם צריכים לרכוש חומר מסוים, תקנו תמיד את הטוב ביותר כדי למקסם את תוצאות השיפוץ. אנחנו נוכל להמליץ לכם על החומרים הנבחרים ביותר. גם עם שיפוץ דירה גדולה וגם עם שיפוץ דירת סטודנט – החומרים בשידוך לעבודה המקצועית שלנו הם אלו המבטיחים את איכות העבודה.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-938-0185


 

 

שיפוץ דירה הכל כלול מדוע חשוב לערוך הסכם?

השירות הטוב והאחראי שלנו בא לידי ביטוי גם בחתימה על הסכם עבודה מסודר. מדוע חשוב כל כך לחתום על הסכם שכזה? ראשית, חשוב להבין כי הסכם העבודה אינו תלוי סוג העבודה, כך שגם במעמד שיפוץ דירה הכל כלול וגם עם עבודות אחרות כדוגמת עבודות חשמל או צנרות, אנחנו נערוך הסכם שבו נפרט את כל שלבי העבודה. מה החשיבות של הסכם כזה? קבלן מומלץ מטעמנו יציג בפניכם הסכם הכולל את כל שלבי העבודה, לו”ז העבודה, פירוט של החומרים בהם יעשה שימו

ש וכמובן שגם המחיר הכולל לעבודה. כמו כן, נוכל לשלב בהסכם העבודה גם את הסדר התשלומים שנקבע מראש על מנת שכל פגישת הצעת המחיר תהיה מתועדת ותוכל להגן על כל אחד מהצדדים.

עלויות שיפוץ דירה – כמה עולה לשפץ דירה?

סוגיית המחיר היא סוגייה שמעניינת רבים, ובצדק. השאלה כמה עולה שיפוץ דירה עולה שוב ושוב ואנחנו כאן כדי לענות לכם. לדוגמא, עלות שיפוץ דירה 60 מטר הינה בממוצע בין 30,000-60,000 שקלים. אם שאלתכם היא כמה עולה שיפוץ דירה 50 מטר הרי שהמחיר הינו דומה

ונמצא באותו הטווח. המחיר הסופי משתנה בהתאם להיקף השיפוץ, החומרים, אורך העבודה וכדומה – בדקו את מחירון השיפוצים שלנו. מנגד, אם אתם מתעניינים בשאלת עלות שיפוץ של דירה 70 מטר או עלות שיפוץ דירה 90 מ”ר, טווח המחירים עבור שיפוץ לדירה בין 70-100 מ”ר הינו בין 35,000-75,000 שקלים. מחיר שיפוץ דירות למ”ר בממוצע היא בין 3500-5000 שקלים כאשר המחיר הסופי יינתן לכם על ידי קבלנים שלנו במעמד הצעת המחיר האישית והמותאמת אליכם. עלות שיפוץ דירה מהיסוד של 80 מ”ר או בכל גודל אחר הן עלויות נוחות המבוססות על אנשי מקצוע מובילים בעלי ניסיון עשיר בשיפוצים, ועל חומרים איכותיים לטובת ביצוע עבודה לא פחות ממושלמת.

מה שחשוב הוא שאיתנו אתם לא צריכים לחפש מודעות על שיפוצים, אלא דרך קבע המחירים שלנו הינם נוחים. איתנו לא תופתעו אף פעם משורות קטנות או תוספות של רגע האחרון, כך שאם הצגנו בפניכם הצעת מחיר ובה עלות שיפוץ של דירות 5 חדרים או עלות שיפוץ דירה 100 מ”ר, זה יהיה המחיר שתשלמו בסופו של דבר. התשובה לשאלה כמה עולה שיפוץ דירה קומפלט אם כן הינה משתנה בהתאם לגודל הדירה. מה כן כולל שיפוץ קומפלט הכל כלול? עבודות ריצוף, צנרות, קילוף הקירות, קירות גבס, הנמכת תקרות, שבירת קירות ועוד. בהצעת המחיר תקבלו פירוט מלא!

שיפוץ דירה כולל הכל

שיפוץ דירה הכולל שבירת קיר

מחיר שיפוץ דירה – מה הוא כולל?

אז מה כולל מחיר השיפוץ שלכם? עבודות השיפוץ המתבצעות דרכנו כוללות את עבודתם של השיפוצניקים המגיעים והציוד איתו הם מגיעים. על מנת לשקף בפניכם בדיוק מה כוללת העבודה ומה לא, ניתן לתת כדוגמא את עבודת השיפוץ של חדר האמבטיה בדירה שלכם. אז מה העבודה שלנו כוללת? את עבודת הפירוק של כל הקרמיקה הנוכחת בחדר האמבט כולל אביזרים שונים כדוגמת הכיור והברזים, עבודת חיפוי החלפת התשתית וצביעת התקרה. מה השיפוץ אינו כולל? את קניית הקרמיקה וכל הציוד הנדרש לרבות אסלה חדשה, אמבטיה חדשה, כיור וברזים ואלמנטים קישוטיים אחרים.


החלטתם שהגיע הזמן לדאוג לעבודת שיפוץ דירת 3 חדרים וקיבלתם לא מעט המלצות על שיפוץ של דירות ישנות? רגע לפני שנתחיל את העבודה אצלכם נציג בפניכם שלבים של שיפוץ בתים שנעבור ביחד עד לתוצר המושלם בדמות הדירה המשופצת שלכם. לא משנה אם העבודה המדוברת היא שיפוץ דירת 2 חדרים או שיפוץ דירת גן – השלבים הינם אותם השלבים. אז הנה לפניכם, מהלך העבודה:

ראשית, צריך להגדיר את מטרת השיפוץ. הגדרת השיפוץ מאפשרת לכם ולנו להיות מפוקסים יותר וכך לבצע את העבודה בצורה מדויקת יותר. ישנם אלו שרוצים לשפץ את הדירה על מנת לשפר ולחדש את התשתיות, בעוד ישנם אלו שרוצים לשפץ על מנת להחליף את חדר האמבט. על כן, הגדרת השיפוץ חיונית על מנת להבין בדיוק מה תכלית העבודה.

מיד לאחר הגדרת מטרת השיפוץ, אנחנו נדאג להכין תכנית עבודה מסודרת שתכלול את אנשי המקצוע השונים שיקחו חלק בעבודת השיפוץ. לקיחת אחריות היא דבר חשוב מאד לאורך עבודת השיפוץ ואנחנו לוקחים על עצמנו לדאוג למניפת אנשי המקצוע שיקחו חלק. וכעת? ניתן להתחיל בעבודת השיפוץ הכוללת בין היתר שבירת קירות, הרמת רצפות או כל פעולה אחרת הנדרשת על מנת להיפטר מהישן ולהתקדם אל עבר החדש.

שיפוץ כללי לדירה שלכם כולל בין היתר את החלפת התשתיות. במקרים בהם נבצע עבורכם שיפוץ דירת פנטהאוז או שיפוץ בית משותף, נדאג תמיד לבצע הכנה לכל התשתיות שעתידות להגיע בהמשך לרבות אינסטלציה וחשמל, לכן מתבצעות עבודות חשמל בזמן השיפוץ. חשוב מאד לבצע בדיקות מקדימות לפני כל פעולה שכן יהיה חבל מאד לגלות שהוחלף ריצוף חדש בזמן שיש נזילה לדוגמא. השאלה היא לא כמה זמן לוקח השיפוץ, אלא כמה זמן לוקח לשפץ את הדירה על הצד הטוב ביותר. אנחנו מתחייבים להעניק לכם שירות מקצועי ואיכותי לטובת הצלחה משותפת.

השלבים הבאים כוללים את המשך העבודה ואת עבודות הגימור הנדרשות המתבצעות בשלהי העבודה לרבות טיח וצבע על הקירות. במרבית עבודות השיפוץ בעלי הבית לא נוכחים בו על מנת לאפשר תנועה גמישה ודינאמית לאנשי המקצוע, כך שיגיע השלב לקראת סוף השיפוץ בו תוזמנו לראות את התוצאה הסופית. השלב האחרון הוא הסיור בשטח שבו תוצג לכם סקירה מקיפה של כל הנעשה בדירה, תוך שתהיה לכם הזדמנות להציג הערות והארות על מנת שיהיה ניתן לטפל בכשלים או בבקשות נוספות. העבודה בוצעה בהתאם להצעת המחיר והסכם העבודה וכעת יש לכם הזדמנות לצפות בתוצר המוגמר. שיפוץ דירת דופלקס גדולה או שיפוץ דירה 40 מטר – דרכנו אתם מקבלים את הטוב ביותר!

שיפוץ דירות קומפלט כולל הכל

אחת ולתמיד: כמה זמן לוקח לשפץ דירה?

אכן, המון פעמים ישנם אלו שחשוב להם לדעת לפני הכל כמה זמן לוקח לבצע שיפוץ דירה כללי. חשוב לציין כי אין זמן קבוע שניתן להגדיר מראש, אלא הזמן יקבע על פי היקף העבודה וגודל הדירה. מובן כי שיפוץ הנערך עבור דירת 6 חדרים הינו ארוך יותר משיפוץ של דירה בת חדר שיכולה להסתכם כעבודת שיפוץ דירה ב 48 שעות. במעמד הצעת המחיר תקבלו הערכה לגבי תקופת העבודה, כך שתוכלו להערך בהתאם. אנחנו עומדים בזמנים בכדי להוציא אתכם מרוצים ונשכרים. לא יכולים לחכות לרגע שבו תצפו בעבודת שיפוץ לפני ואחרי? גם אנחנו! יוצאים לדרך עם השיפוצניקים של המשפצים בישראל!

מפרט שיפוץ מקיף לכל סוג דירה שיפוץ דירה מחירים
כמה עולה שיפוץ דירת חדר כולל החלפת ריצוף?
המחיר מתייחס לשיפוץ דירת חדר אחד עד 40 מ”ר כולל החלפת צנרת, צבע, ריצוף, מקלחת ושירותים 
35000 – 25000 ש”ח – שיפוץ כל הבית ב25000 ש”ח
מחיר שיפוץ דירת 2 חדרים/2.5 חדרים – שיפוץ כולל לכל הדירה 
עלות שיפוץ דירת 50 מ”ר – דירה שכוללת סלון וחדר שינה וחדר שירותים קטן וצר, ניתן לקנות את החומרים לבד ולהוזיל את המחיר, כמובן שניתן גם לשפץ רק חלק מהדירה
החל מ-35000 ש”ח(עבודה וחומרים)
מחיר מיוחד לזוגות צעירים וסטודנטים
עלות שיפוץ דירת 3 חדרים או 3.5 חדרים 
עלות שיפוץ דירת 60 מ”ר כולל שיפוץ 2 חדרי שינה סלון ואמבטיה כולל החלפת ריצוף, אפשרות להתקנת פרקט בחדר הורים וצביעת קירות – אפשרות לחידוש מטבח והחלפת דלתות – ללא עבודות אינסטלציה
65000 – 45000 ש”ח
מחיר מיוחד לזוגות צעירים וסטודנטים

מחיר שיפוץ דירת 4 חדרים או 4.5 חדרים
עלות שיפוץ דירת 70 מ”ר כולל שיפוץ מקיף כולל ליווי אדריכל לתכנון מחדש של הדירה
אפשרות לשבירת קירות והוספת קירות גבס לתחימת מתחמים חדשים והפיכת הדירה ל 5 חדרים, השיפוץ כולל אינסטלציה ועבודות חשמל – ללא מטבח
החל מ- 60000 ש”ח ועד 150000 ש”ח ויותר
תלוי בהיקף השיפוץ – תמיד כדאי לדבר איתנו ניתן להוזיל את המחיר ולקנות את החומרים לבד
כמה עולה שיפוץ דירת 5 חדרים/5.5 חדרים קומפלט כולל ליווי אדריכל
עלות שיפוץ דירת 80 מ”ר עד 100 מ”ר כולל הכל – ניתן להוזיל את עלות השיפוץ בקניית החומרים והריסה ופינוי לפני השיפוץ
החל מ-80000 ש”ח (עבודה וחומרים) ועד 170000 ש”ח
מומלץ מאוד להתייעץ איתנו – פגישה ייעוץ בדירה ללא כל התחייבות
שדרוג דירה חדשה מקבלן לדירת יוקרה
השיפוץ כולל חיפויים ועיצוב חדרי שינה מחדש, התקנת פרקטים או הדבקת ריצוף כולל שיפוץ מרפסת
החל מ-70000 ש”ח עבודה וחומרים
פגישה ייעוץ בדירה ללא כל התחייבות

תלוי בגודל הדירה
שיפוץ וחידוש דירה ישנה מאוד לרמת גימור סטנדרט
שיפות מהיסוד לדירה ישנה הריסה ובניה מחדש של כל הדירה כולל עבודות חשמל, צנרת, מטבח, צביעה מחדש והדבקת ריצוף או פרקט
90000 – 55000 ש”ח תנאי תשלום נוחים כולל עבודה וחומרים
כמה עולה שיפוץ בית פרטי 2 קומות?
המחיר מתייחס לשיפוץ חלקי של הדירה ללא שיפוץ חיצוני בדרך כלל שיפוץ של קומת כניסה כולל שדרוג המטבח, הסלון ושירותים
170000 – 85000 ש”ח תנאי תשלום נוחים כולל עבודה וחומרים
מחיר שיפוץ דירת דופלקס – שיפוץ מקיף לכל החללים בדירה
עלות שיפוץ דירה 100 מ”ר עד 120 מ”ר – השיפוץ כולל החלפת ריצוף או הדבקה על ריצוף קיים, צביעת קירות, טיפול ברטיבויות ואיטום ושיפוץ מרפסת כולל חומרים ועבודה- מדובר על העלאת ערך הנכס ב-10%
170000 – 75000 ש”ח – פגישה ייעוץ בדירה ללא כל התחייבות
מחיר שיפוץ דירה גן ישנה כולל הרחבת חללים ושבירת קירות
השיפוץ כולל הנמכות גבס והתקנת פרגולה בחצר
החל מ-60000 ש”ח
כמה עולה שיפוץ דירת שיכון/דירת עמידר בתקציב נמוך (עד 2.5 חדרים) החל מ-45000 ש”ח
שיפוץ דירה בבניין משותף 
השיפוץ כולל חלוקת הדירה לצורך השכרת חלק מהדירה כולל התקנת מונה חשמל ומים
90000 – 25000 ש”ח תלוי בגודל הדירה
פגישה ייעוץ בדירה ללא כל התחייבות
שיפוץ חלקי לדירה לפני החגים 
השיפוץ לא כולל החלפת ריצוף – סיוד דירה וטיפול בסדקים בקיר – אפשרות לחיפוי של אחד הקירות בדירה בדרך כלל הסלון
החל מ-15000 ש”ח 
מחיר שיפוץ יחידת דיור חיצונית בבית פרטי (דירת רווקים)
השיפוץ כולל תיקון ואיטום נזילות, צביעה ותיקון קירות גבס
החל מ-15000 ש”ח
כמה עולה שיפוץ דירת מרתף ללא חומרים והחלפת ריצוף?
איטום ביריעות ביטומניות לאיטום מירבי, צביעה, חיפוי קירות ואפשרות להרחבת סלון/חדר שינה
החל מ-25000 ש”ח
מחיר שיפוץ דירת גג כולל דק במרפסת
אפשרות לשיפוץ כולל של דירת הגג כולל חדרי שינה מטבח וסלון
החל מ-60000 ש”ח
לייעוץ בחינם והצעת מחיר
WhatsApp שלח וואטסאפ