לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ דירת 2 חדרים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   עדיפים השניים: אנחנו נעשה “מתיחת פנים” לדירת 2 החדרים שלכם

   דירת 2 חדרים נחשבת לפתרון הדיור הקטן ביותר (מלבד דירות חדר, שלא נפוצות במיוחד) וכיום כבר לא בונים דירות חדשות בגודל זה, לכן אם בבעלותכם דירה שכזאת, סביר להניח שהיא בעלת וותק רב. אבל למרות כל השנים שכנראה עברו עליה – זו לא סיבה להזניח אותה או להתעלם מפגמים שהצטברו בה; אם גם אתם חושבים שהדירה הקטנה שלכם צריכה תיקון, אין לכם למה להסס או לחכות – קראו למקצוענים שלנו בפורטל “המשפצים בישראל“, שמנוסים עם שיפוץ דירת 2 חדרים וידאגו לכך שהדירה הקטנה והאינטימית שלכם תראה במיטבה עם סיום העבודה, ותיחטף בקלות אם אתם מעוניינים להשכיר או למכור אותה. אם אתם שואלים את עצמכם איך אנחנו עושים את זה, וכמה עולה שיפוץ של דירת 2 חדרים פשוט צרו איתנו קשר, ותקבלו ייעוץ ללא התחייבות.

   שיפוץ דירות 2 חדרים קומפלט כולל הכל!
   עלות שיפוץ דירה 40 מטר מחיר החל מ-15,000 ש”ח (ברמת גימור סטנדרט)
   עלות שיפוץ דירה 60 מטר מחיר החל מ-25,000 ש”ח (ברמת גימור סטנדרט)
   עבודות צבע, חשמל ואינסטלציה בדירה
   שיפוץ מטבחון כולל שיש במחיר מוזל
   ביצוע איטום לקירות ותיקון נזילות
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   שיפוץ דירת 2 חדרים

   שלבי העבודה של שיפוץ דירת 2 חדרים

   שיפוץ דירת 2 חדרים, שלרוב גודלה נע בין 50 ל-60 מ”ר בלבד, נעשה על ידינו ב-3 שלבים עיקריים עליהם נפרט כעת:

   שלב 1: פגישה ראשונית– בשלב הראשון אנחנו  נגיע אל הדירה להערכת סקירה ראשונית וסריקת מרחב הדירה על מנת להבין מה היקף העבודה הנדרש. במסגרת הזו נשמע מכם מה הדברים החשובים לכם בשיפוץ ונבין מה סוג השיפוץ שאתם מחפשים – שיפוץ מלא של כל הדירה או חלקי, שיכלול רק חדר או אזור אחד ספיציפי של הדירה. על פי העדפתכם, גם נבצע את כל הבדיקות הנדרשות – נסקור את מצב הקירות והרצפה, נבחן את תשתית החשמל של הדירה, נבדוק את האינסטלציה והביוב בשירותים ומטבח וכו’.

   שלב 2: תכנון – אחרי ששוחחנו איתכם והבנו באיזה סוג של שיפוץ אתם מעוניינים, ולאחר שבדקנו את הדירה ובחנו בה את הדברים החשובים, נישב לתכנן בתיאום איתכם את שלבי העבודה השונים. זה נכון שעל פניו דירת 2 חדרים היא בעלת מרחב קטן, ונראה כאילו אין הרבה מה לעשות כדי לשנות את המראה שלה ולתת לה חיים חדשים, אבל תתפלאו לשמוע שבעזרת תכנון נכון, המקצוענים שלנו יוכלו לחולל פלאים ולשנות אותה מהקצה אל הקצה. אתם תוכלו להבין זאת כבר משלב התכנון, שבסופו נגיש לכם תוכנית מפורטת ומסודרת, הכוללת גם הצעת מחיר לצביעת דירה ושיפוצה, בהתאם להיקף המסתמן של העבודה.

   שלב 3: ביצוע – בשלב הביצוע יכנסו לפעולה אנשי המקצוע המומחים והמנוסים שלנו, ויוציאו לפועל את כל מה שהחלטנו עליו יחד בשלב התכנון. הנה רשימה של פעולות שהם יכולים לעשות בכל אזור בבית, מהפשוטה ביותר ועד למקיפה ונרחבת:

   בחדר השינה ובסלון – מצביעת קירות וסתימת חורים בהם ועד שיפוץ כללי שלהם שכולל את הריסתם הקירות הישנים ובניית חדשים במקומם; מתיקון והשלמת מרצפות שבורות וסדוקות ועד ריצוף החדרים מחדש של החדרים או התקנת פרקט;משימון צירי הדלתות ועד התקנת דלתות חדשות;  מחיזוק כבלים רופפים ותיקון שקעים פגומים ועד החלפה כוללת של תשתית החשמל בדירה.

   בשירותים והמקלחת – מפתיחת סתימות ותיקוני אינסטלציה קלים ועד החלפת צינורות כוללת, התקנת אסלה ואמבטיה חדשים, תיקון והחלפת אריחי קיר ורצפה, החלפת ראש דוש, הסרת עובש מקירות ועוד ועוד.

   במטבח: מתיקון הדלתות של ארונות המטבח ועד שיפוץ מקיף של המטבח, כולל התקנת מטבח חדש לחלוטין בעל מראה עדכני.

   כמה עולה שיפוץ דירת 2 חדרים

   עלות שיפוץ דירת 2 חדרים תלויה כמובן בהיקף העבודה המתבקש;  טווחי המחירים יכולים לנוע בין 400 ל-700 ₪ למ”ר (יכולים לבדוק במחירון שיפוצים שלנו) אם תרצו שנעשה צביעה קלה של חדר השינה או הסלון עם מעט עבודת איטום לקירות, אבל אם ברצונכם שנבצע צביעת דירת 2 חדרים בשלמותה, המחיר ינוע בטווח של 550-1,000 ₪ למ”ר. אם לעומת זאת אתם מעוניינים בשיפוץ קומפלט של הדירה כולה, כולל צביעה ועבודת אינסטלציה, חשמל, קרמיקה ועוד – המחיר לשירות זה מתחיל מ-10,000 ₪.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat