לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  תיקון ריצוף

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   לא עוד מרצפות שבורות – תיקונים לכל סוגי הריצוף

   אחד האלמנטים המובילים ביותר בדירה שלכם הוא הריצוף. מאחר והרצפה בבית תופסת מקום לא מבוטל, בכוחו של הריצוף להשפיע רבות על נראות החלל – לטובה ולרעה. כל עוד הריצוף תקין, הכל טוב. מה קורה בעת שישנם אריחים שבורים בעקבות זעזועים שונים, מרצפות מתנדנדות או מרצפות שקועות? מדברים עם “המשפצים בישראל”! אנחנו מעניקים שירותים של תיקון ריצוף שבור עבור מגוון רחב של אריחים. בבתים פרטיים לדוגמא, ישנה מגמה שלטת של עבודות ריצוף שנעשו על גבי חול ולא על גבי בטון, מה שמוליד צורך בעבודה של תיקון מרצפות מתנדנדות. אז איך מתבצע התיקון ומה האפשרויות העומדות בפניכם?

   תיקון מרצפות ישנות ששקעו או נשברו – ייעוץ בחינם!
   אפשרות לתקן את כל סוגי המרצפות
   יש לכם את האריחים? אנחנו באים רק לתקן
   אפשרות לקניית האריחים עבורכם במחיר עלות
   תיקון ריצוף פנים וחוץ בבתים פרטיים ובתים משותפים
   תיקון ריצוף רוקד/מתנדנד כולל החלפת כל התשתית!
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת והתייעצות חייגו: 055-9380-185

   תיקון ריצוף במרפסת בבית פרטי

   תיקון ריצוף חוץ בבית פרטי

   מדוע חשוב לבצע תיקון ריצוף רופף או שבור?

   ראשית, חשוב להבין את החשיבות הבטיחותית של תיקון מרצפות שקועות או שבורות. על מנת ליהנות מבטיחות מלאה, עליכם להבטיח כי האריחים בבית שלמים ולא שבורים. בעת שישנם אריחים שבורים, נוצרים חורים ברצפת הבית שלכם שיכולים להיות פתח לאסון. דומה הדבר עם רצפות מתנדנדות המצריכות במיידי תיקון בלטה רופפת. עם רצפות שכאלו אתם יכולים למעוד ולגרום לתאונות מצערות, וזאת מבלי שדובר כלל על הפגיעה בחזות הרצפה והחלל. על כן, חובה לבצע תיקון שיפוע ריצוף וזיכרו: רצפה ישרה אינה תורמת לכם רק אסתטית, אלא היא גם זו המבטיחה את הבטיחות שלכם.

   לא מעוניינים לבצע תיקון ריצוף גרניט פורצלן? מדביקים!

   תיקון ריצוף קרמיקה לא תמיד מצריך מכם תיקון נקודתי, אלא לעתים מה שאפשר לעשות הוא לבצע תיקון אריחי גרניט פורצלן באמצעות הדבקה. במקום להחליף מספר אריחים כאשר התיקון מבוסס על הוצאתם מהמקום ושילובם של חדשים, ניתן לבצע תיקון בדמות תיקון הדבקת ריצוף. שיטת הדבקה של ריצוף חוסכת המון זמן והמון כסף, כאשר תוכלו לבחור מראש אריחים חזקים יותר שרמת השחיקה שלהם אידיאלית. שיטת ההדבקה מומלצת במקרים בהם יש לכם מספר אריחים שבורים, כך שבמקום להסיר כמה מהם, ניתן לבצע תיקון אריחי קרמיקה עם הדבקתם של חדשים.

   איך מתבצע תיקון ריצוף חוץ או ריצוף פנים?

   צריכים שירות של תיקון ריצוף מרפסת או תיקון אריחים לאמבטיה? זו העבודה שנבצע אצלכם: ראשית, נסתייע בכלי העבודה הבאים הכוללים דבקים, תערובות של רובה, סכין ייחודית, דוקרן, פטיש גומי, שפכטל וברגים. עבודה של תיקון בלטות הינה כמעט זהה עם כל סוג של אריחים, לרבות תיקון מרצפות טרצו, קרמיקה ושיש, כאשר ישנן דקויות בהתאם לסוגים.

   השלב הראשון יהיה להסיר את הרובה מהאריחים הישנים, כאשר העבודה מתבצעת באמצעות סכיון ייחודית. לאחר מכן, באמצעות פטיש הגומי, נוציא בעדינות את האריחים השבורים שאותם רוצים להחליף. השימוש בפטיש הגומי נעשה על מנת למנוע נזק לאריחים שמסביב שאותם לא מעוניינים להחליף.

   בהמשך, נשפשף את הרובה והדבק שנותרו, תוך שנבטיח כי המשטח יהיה חלק ונקי על מנת שיהיה ניתן לשלב את האריחים החדשים בקלות. לאחר מכן, נערוך בדיקת איכות לשטח שאמור להיות חלק וישר – זאת מאחר והנחה על משטח שאינו ישר תביא לכך שהרצפה שלכם תהיה עקומה.

   השלב הבא כולל מריחה של דבק על האריחים החדשים שלכם, כאשר לאחר מריחת הדבק יהיה צורך לשלב אותם ברצפה בחלל הרצוי. לאורך עבודה של תיקון אריחי שיש או קרמיקה, יהיה עלינו לבדוק כי האריחים החדשים ניצבים בקו ישר עם אלו הקיימים  – זאת על מנת להבטיח נראות הרמונית ואחידות אסתטית.

   כעת, יש להמתין עד לייבוש מלא, כאשר לאחר מכן תתבצע עבודה של מריחת רובה מסביב לאריחים שתוקנו. לאחר מריחת הרובה, יש להמתין שעה שלמה, ולאחר מכן יהיה ניתן להסיר את השאריות באמצעות ספוג ייחודי. תוכלו לדרוך על הרצפה כ-24 שעות לאחר סיום העבודה וליהנות מנראות נפלאה ובטיחות בבית.

   כמה עולים תיקונים מסוג זה?

   מאחר ומדובר על תיקון ספציפי של אריחים ספציפים, עלות העבודה משתנה בהתאם להיקף העבודה. במקרה הזה, היקף העבודה מתייחס למספר האריחים שיש להחליף. כמו כן, סביר כי תיקון ריצוף שיש יהיה יקר יותר בהשוואה לתיקון של אריחי גרניט פרוצלן, זה מאחר ועלות האריחים יקרה יותר. ככלל, ניתן לומר כי ככל שיש לכם יותר אריחים להחליף, כך עלות העבודה נוסקת.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat