לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ דירה 3 חדרים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   3 בראש: שיפוץ דירת 3 חדרים מקיף וכולל – רק עם המקצוענים של “המשפצים בישראל”

   דירת 3 חדרים היא כיום אחד פתרון דיור נפוץ ואטרקטיבי לזוגות צעירים ומשפחות קטנות. אם יש ברשותכם דירת 3 חדרים וותיקה שכבר זקוקה למתיחת פנים, או לחלופין כזו שרכשתם לא מזמן אבל אתם רוצים לשנות ולעצב אותה באופן שמתאים לכם – קבלני השיפוצים האמינים של פורטל “המשפצים בישראל” מציעים לכם את הפתרון המשתלם ביותר בארץ עם עיצוב ושיפוץ דירת 3 חדרים, כשאנשי המקצוע המנוסים והמיומנים שלנו יבצעו עבורכם את התהליך מא’ עד ת’.

   אז בין אם אתם מעוניינים בשיפוץ כללי ומקיף לכל מרחב הדירה, ובין אם רק בתיקון או עיצוב מחדש של אזור מסוים בה – אתם הולכים לגלות עכשיו כיצד אנחנו יכולים לסייע לכם בזה. החל מאיך אנחנו דואגים לשיפוץ הדירה באופן המקצועי, המיומן והמסודר ביותר שיש, ועד מחיר שיפוץ דירת 3 חדרים שאנו גובים – קראו והבינו הכל.

   שיפוץ דירה 3 חדרים קומפלט כולל הכל!
   עלות שיפוץ דירה 70 מטר מחיר החל מ-30,000 ש”ח (ברמת גימור סטנדרט)
   עלות שיפוץ דירה 90 מטר קומפלט (ברמת גימור סטנדרט)
   עבודות צבע, חשמל ואינסטלציה בדירה
   שיפוץ מטבחון כולל שיש במחיר מוזל
   ביצוע איטום לקירות ותיקון נזילות
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   שיפוץ דירה 3 חדרים קומפלט

   תכנון עבודה – המפתח בשיפוץ דירות 3 חדרים

   גודלן של דירות 3 חדרים נע בדרך כלל בין 60 ל-90 מטר ולפעמים גם קצת יותר, מה שאומר שלא מדובר במרחב גדול מאוד, אבל עדיין כזה שבו – אם מתנהלים נכון – ניתן לבצע מתיחת פנים ניכרת בתוך זמן לא ארוך במיוחד. לכל דירת 3 חדרים המבנה והחלוקה הפנימית שלה, ולכן כדי להצליח בתהליך, אנחנו מתמקדים דבר ראשון בתכנון מוקפד שלו ובהתאמת השיפוץ לצרכים הספציפיים שלכם.

   שלב התכנון מחולק ל-3 חלקים עיקריים:

   חלק 1 – שיחה ראשונית משותפת שבה נבין מה את הציפיות שלכם מהשיפוץ: האם אתם מתעניינים בתיקון או עיצוב מחדש של חלק מסוים בדירה, או בשיפוץ קומפלט שכולל שינוי מקיף של פני הדירה.

   חלק 2 – ביקור של אנשי המקצוע והמעצבים שלנו בדירה וסקירה יסודית שלה לקראת תחילת העבודה.

   חלק שלישי הגשת תוכנית שיפוץ מלאה ומגובשת לשיפוץ הדירה, שבה יפורטו עבורכם הפעולות שבכוונתנו לעשות, וכן את המחיר שאנחנו מציעים עבור שיפוץ דירת 3 חדרים, מותאם להיקף העבודה שאנחנו מתכוונים לבצע אצלכם.

   רק אחרי סיום שלב התכנון, אחרי שאתם יודעים בדיוק איך הולך להתנהל שיפוץ דירת 3 החדרים שלכם ומה המחיר שתשלמו, אנשי המקצוע המיומנים והמקצועיים שלנו יגיעו אל הדירה ויבצעו את העבודה בה.

   הפעולות שאנחנו מבצעים בשיפוץ דירת 3 חדרים

   מגוון הפעולות שהמקצוענים שלנו יכולים לבצע שיפוץ דירות 3 חדרים תלוי כמובן בהעדפות ובבחירות שלכם, שנקבעות בשלב התכנון, אבל גם בגודל ובמרחב הקיימים בדירה ומה שאפשר לעשות בהתאם לכך. כדוגמה אנחנו יכולים לתת את השיפוץ שעשינו לדירת 3 חדרים בגודל 90 מ”ר בחולון, השייכת לזוג הורים צעירים עם ילד אחד, שהרחיבו את המשפחה והביאו לאוויר העולם ילד נוסף. כדי להתאים את הדירה לצרכים המשתנים שלהם, העברנו אותה שיפוץ קומפלט, שכלל מספר שינויים במרחב הקיים:

    באמצעות הריסת הקיר שחצץ בין השירותים למקלחת איחדנו את שני החדרים הללו לחדר אחד, שבו התקנו תשתית צמרת שאיפשרה להעביר אליו את מכונת הכביסה והמייבש ממרפסת השירות.

    אחר כך הרחבנו את חדר הילדים כך שיתאים בגודלו למחייה של 2 ילדים, באמצעות שבירת הקיר שחצץ בינו לבין מרפסת השירות ואיחוד שני החללים למרחב גדול אחד.

   עם זאת, כדאי שתדעו שאפשר לבצע שינויים נרחבים ומרחיקי לכת גם בדירה קטנה מזאת, וכך להשביח אותה ולעלות את ערכה. ככה עשינו בדירת 3 חדרים וותיקה בגודל 70 מטרים באזור מרכז תל אביב, שבעליה ביקשו לשפץ כדי שיוכלו להרוויח יותר מהשכרתה. פה לא שיננו את חלוקת הדירה, אך כן ביצענו פעולות שיקום וחידוש נרחבות:

   צביעה כללית של הדירה ואטימת חורים כוללת עבודת טיח

   החלפת המרצפות הישנות והבלויות במרצפות חדשות בעלות מראה נקי ומודרני

   התקנת מטבח חדש ומשוכלל בעיצוב עדכני

   הסרת עובש מקירות המקלחת והצבת אריחי קיר חדשים במקום אלו שנסדקו והתבלו עם השנים.

   תיקון חורים שהתגלו בציפוי האמבטיה והתקנת אסלה חדשה.

   החלפת תשתיות החשמל והאינסטלציה של הדירה, כך שתעמוד בתקנים ובסטנדרטים שקיימים כיום.

   מאז השיפוץ שלנו, בעל הדירה הזו משכיר אותה במחיר חודשי שיאפשר לו לכסות בקלות את עלות העבודה, וכבר מניב עבורו תשואה משתלמת.

   כמה עולה שיפוץ דירת 3 חדרים

   מחיר שיפוץ דירת 3 חדרים תלוי בהיקף עבודה שאתם מעוניינים שאנו נבצע; ככל שההיקף ושטח הדירה גדולים יותר – כך מחיר השיפוץ יעלה. כך למשל עלות שיפוץ דירת 70 מטרים השייכת לזוג צעיר או סטודנטים, באופן יסודי שכולל את כל הפעולות שהזכרנו למעלה ועוד, היא החל מ-30,000 מש”ח. לעומת זאת המחיר של שיפוץ דירות גדולות יותר, בעלות 80-90 מ”ר, יכול לעלות עד סכום של 55,000 ₪. שיפוץ חלקי, שכולל צביעת דירת 3 חדרים ואיטום סדקים בקיר, אך לא כולל החלפת ריצוף, יעלה לכם החל מ-10,000 ₪.

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat