לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ דירת סטודנט

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   תואר בשיפוצים: עבודות שיפוצים לקהל הסטודנטים

   מרבית הסטודנטים במדינת ישראל כיום חיים בצמצום רב, זאת מאחר ואת זמנם הם משקיעים בלימודיהם מבלי שישנה תמיד היכולת להשקיע גם בעבודה. גם אם אתם רק לומדים מבלי שיש לכם הכנסה גבוהה, “המשפצים בישראל” יכולים לבצע עבורכם מגוון רחב של שיפוצים עם שירות הניתן במיוחד בשבילכם: שיפוץ דירת סטודנט בזול! הפכו את התקופה הסטודנטיאלית שלכם לתקופה היפה ביותר עם מרחב משופץ שיהיה נעים ללמוד ולחיות בו.

   בנוסף, אנו מציעים שירות נוסף לבעלי הדירות ולא לסטודנטים בעצמם: חלוקת דירה ל 2 יחידות דיור לסטודנטים. אם ברשותכם דירה שאתם משכירים, דעו כי ניתן על בסיס אישורים מתאימים לבצע גם חלוקה לדירה שתאפשר לכם ליהנות מהכנסה גדולה יותר.

   שיפוץ דירות סטודנטים (דירות רווקים)
   מה אנחנו מציעים?
    שיפוץ קומפלט לכל הדירה
    החלפת מטבח כולל הכל
   אפשרות שיפוץ קטן בדירה של תיקוני צבע ורטיבות
   הנחות מיוחדות למציגים תעודת סטודנט
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   איך להתנהל עם שיפוץ דירה לסטודנטים בתקציב מוגבל?

   שיפוץ דירת סטודנטים מגלם בתוכו אתגר לא קטן: הרצון לחסוך בעלויות מבלי לחסוך על איכות העבודה. על כן, במקרים בהם אתם מעוניינים לבצע שיפוץ גדול בדירה מבלי לקרוע את הכיס, אנו ממליצים עוד לפני הגדרת החללים שיושפצו, להגדיר תקציב לעבודה. בעת שיש ברשותכם תקציב ידוע מראש, קל יותר לכוון אתכם אל האפשרויות הרלוונטיות לכם, תוך שדואגים שלא לחרוג מהתקציב. המון פעמים נוכל להציע לכם חלופות זולות יותר לשיפוצים שתרצו לבצע. כך לדוגמא: אתם מעוניינים להחליף את הריצוף בדירה? נמליץ לכם ללכת על אריחים תעשיתיים ולא טבעיים.

   חידוש דירת סטודנטים באמצעות עבודות צבע

   שיפוץ דירת רווקים ודירות של סטודנטים הוא שיפוץ שלרוב כולל בתוכו צביעה של הדירה. הסיבה לכך די פשוטה: מדובר על דירות שכורות שגרו בהן לפניכם, מה שלעתים ניתן לראות לפי מצב הקירות: צבע דהוי, רטיבויות, עובשים וקילופים. אנחנו נוכל לבצע בדירה שלכם את מגוון עבודות הצבע והתיקונים, לרבות צביעת כל הדירה ביום אחד בלבד! סוגיית הזמנים הינה קריטית בעיקר בעת שאתם סטודנטים, שכן זמנכם יקר ואתם זקוקים לדירה שתשרת אתכם, בין היתר ללימודים בסביבה נעימה וראש שקט.

   עבודות אפשריות עם שיפוץ מטבח בדירת סטודנטים

   אם החלטתם להשקיע במטבח שבדירה, דעו כי ישנו מגוון רחב של עבודות שניתן לבצע אצלכם במגוון רחב של תקציבים. כך לדוגמא, ניתן ליצור חיפוי על הקיר שגם תורם דקורטיבית וגם מגן מפני כתמי שמן. ניתן לבצע החלפה של דלתות המטבח הישנות וגם ישנה אפשרות להתקין קולט אדים בדירה במידה ולצד היותכם סטודנטים אתם גם בשלנים חובבים המחפשים אחר חוויית בישול מהנה יותר.

   שיפוץ דירה קטנה לסטודנטים עם עבודות גבס

   עבודות הגבס הן העבודות הפופולאריות ביותר, גם בדירות הסטודנטים. ניתן לשלב עבודות גבס בכל החדרים: במטבח ניתן לשלב אי, בכניסה לדירה ארון נעליים מגבס, בחדר העבודה כוורות עם תאי אחסון ובמעמד שיפוץ חדר אמבטיה בדירת סטודנטים ניתן לבנות מדפים מגבס לאחסון תמרוקים ומגבות.

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat