לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  תוספת חדר

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   מוסיפים חדר בבית בעלות במינימום עלות

   “המשפצים בישראל” לא רק משפצים את הקיים, אלא גם מרחיבים את הדירות שלכם על חשבון החללים הקיימים. בשנים האחרונות עלתה הדרישה לתוספות בניה שונות הכוללות הוספה של חדרים גם בבתים פרטיים וגם בדירות בבניינים. עם הוספת חדר או ניצול חללים חיצוניים כחדרים עם סגירתם, אתם יכולים להעלות את ערך הנכס שלכם ולהפוך אותו לכזה המתאים יותר לצרכים העכשוויים שלכם.

   הוספת חדר בבית קרקע או בבית משותף – ביום אחד!
   פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות
   מבצעים עבודות שיפוץ בכל שיטות הבניה

   מוזילים את עלות הוספת החדר באמצעות שיטת הבניה הקלה
   אפשרות הוספת חדר חיצוני בחצר כולל ליווי אדריכלי
   שבירת קירות, פירוק ופינוי הפסולת כלול במחיר!
   הוספת חדר בדירה מפוצלת כולל עבודות חשמל ואינסטלציה
   ביצוע כל סוגי החיפויים לפי דרישה
   שירות בפריסה ארצית

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   הוספת חדר

   הוספת חדר שינה בבית פרטי

   הוספת חדר על גג בדירת פנטאהוז

   אולי לא בכל יום אתם מקבלים מתנה מהמדינה, אך עד שהמדינה מעניקה מתנה – היא מעניקה ובגדול: הודות לרפורמה החדשה, אם ברשותכם דירת גג, אתם יכולים להוסיף חדר על חשבון השטח של גג, כל עוד הוא אינו עולה על כ-40 מ”ר. בכדי לבצע את התהליך כשורה ועל פי חוק, נגיע אל הדירה תחילה בכדי לבדוק את התנאים הקיימים, לעתים בליווי אדריכל – זאת בכדי לבצע כל צעד על פי התקנות הנדרשות של תכנון ושל בנייה. כמו כן, בכדי לבצע את תוספת הבנייה, יש להגיש בקשה רשמית לטובת היתר בנייה, תוך שעל הבקשה להיות מאושרת על ידי כל הגומרים הנוגעים בדבר. קחו בחשבון כי הדרישות השונות משתנות בין רשות לרשות בהתאם לאזור המגורים שלכם.

   בונים קל וחוסכים בהוצאות החשמל עם תוספת חדר במרפסת

   האם ניתן לבצע הוספת חדר בחצר? בהחלט! הוספת חדרים על חשבון חלל המרפסת או הגינה אפשרית בהחלט וניתן לבצע זאת באמצעות שיטת הבניה הקלה. היתרון הגדול הוא שאין כל צורך בעבודות בטון הכוללות קדיחות בבטון וכמויות אבק. החומרים בהם עושים שימוש לטובת הבנייה קלה הם בין היתר לוחות אלומיניום, המעניקים לכם את האפשרות ליהנות מחדר חדש בבית המאופיין בבידוד תרמי איכותי ומאטימה נגד מים.

   הוספת חדר בבית פרטי בשיטה זו גם מאד חסכונית. הודות לבידוד האיכותי ממנו אתם נהנים, צריכת החשמל שלכם יורדת משמעותית, תוך שאתם גם הופכים ירוקים יותר שכן אין צורך בשימוש רב בחשמל. כמו כן, הבידוד אינו רק תרמי אלא גם אקוסטי, מה שאומר שתוכלו לשהות בחדר החדש מבלי לסבול מרעשים חיצוניים.

   שירות הוספת חדרים בדירה מחירים מיוחדים אצלנו!
   להצעת מחיר וייעוץ חייגו: 055-9380-185
   מחיר תוספת חדר אמבטיה – ממה הוא מורכב?

   הוספה של חדר אמבט ושירותים רלוונטית המון פעמים במקרים בהם אתם רוצים להקצות חלק מהבית ליחידה נפרדת, או במקרים בהם אתם רוצים ליצור יחידת הורים עם חדר שירותים ומקלחת נפרדים.

   ומה נדרש בכדי לבצע הוספת חדר שירותים בבית? במידה ואתם רוצים להוסיף בבית שלכם חדר שירותים נוסף, יש צורך בבדיקות מקדימות המבוססות על בדיקת האזור בו תרצו לבנות – רובן יבוצעו על ידי אינסטלטור או יועץ אינסטלציה.

   תוספת חדר בניה קלה

   אחת האפשרויות העומדות לרשותכם היא להוסיף חדר בשיטת הבניה הקלה. במרבית המקרים, ניתן להשתמש בחלל חיצוני קיים כמו מרפסת שירות או מרפסת שמש, תוך שתוחמים אותה באמצעות לוחות אלומיניום מבודדים. כמו כן, ניתן לתחום את גם באמצעות גג קל.

   מחיר תוספת חדר שינה בדירה

   קחו בחשבון כי על מנת שחדר אכן יחשב כחדר – גם בחישוב החדרים בדירה וגם לטובת העלאת ערך הנכס, חייב להיות בו חלון. על כן, בתכנון הקפדני יש לשים דגש גם על אלמנט זה בחדר השינה

   כמה עולה תוספת חדר מבטון? בדקו איתנו בשיחת טלפון

   היתרון הגדול של בנייה מבטון הוא שהוא עמיד וחזק. כמו כן, למרות שהחומר אינו טבעי, עדיין ניתן ליהנות מסוגי בטון שונים שהם דווקא כן ידידותיים לסביבה – זאת מאחר ותהליך ההפקה שלהם נוצר בדרך השואבת פחות אנרגיה.

   מחיר תוספת חדר מעץ – מחירים נוחים אצלנו

   הדגש עם הוספת חדר מחומר זה חייב להיות על איכות העץ. את תוספת הבנייה נבצע אך ורק עם עץ שעבר תהליך של אימפרגנציה שמטרתו למנוע רטיבויות.

   הוספת חדר בבניין משותף

   על פי חוק, לכל דייר בבניין המגורים המשותף יש זכות להוסיף חדר בביתו. יחד עם זאת, ישנה הגבלה במקרים בהם השינוי עתיד להשפיע על איכות חייהם של הדיירים, כמו גם על חזותו של המבנה

   הוספת חדר בדירת גן

   לטובת הוספת החדר, יש צורך לקבל אישור מהעירייה לתוספת הבנייה. האישור ניתן על בסיס תכניות מתאר המשתנות בין רשות לרשות. לאחר קבלת האישור, יהיה ניתן לבצע תכנון קפדני התואם את הצרכים שלכם

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat