לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  עבודות בטון

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   כל סוגי עבודות הבטון

   על פי דרישתכם, "המשפצים בישראל" יהפכו להיות הקודחים והמנסרים בישראל! אנחנו שמחים להציע לכם מגוון רחב של עבודות בטון בכל הארץ, הכוללות עבודות מתקדמות ומדוייקות של ניסורי בטון, קידוחי בטון, בנייה עם בטון ויציקה של בטון. אנחנו עושים שימוש בכלים והאיכותיים ובטכניקות המתקדמות יותר, לרבות שיטת ניסור היהלום המבטיחה תוצאה מדוייקת – ללא רעש וללא לכלוך. השירות שלנו מוצע גם עבור עבודות בטון לבית פרטי וגם לקהל העסקי.

   כל עבודות הבטון תחת קורת גג אחת – בפריסה ארצית!
   ייעוץ בחינם!

   – יציקות בטון כולל יציקות תת קרקעיות
   – בניית קירות מבטון
   – חציבה בבטון
   – מדרגות בומנייט
   – צביעת בטון לגימור צבעוני
   – עבודות בבטון דקורטיבי ובטון מוחלק
   הזמנת קבלן עבודות בטון להערכת ממחיר
   מחירים מיוחדים לפונים דרך האתר

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   עבודות בטון יצוק

   עבודות בטון יצוק – למי הן מתאימות?

   אנחנו מבצעים גם עבודות של יציקת בטון בגינה, כאשר קהל היעד הוא מי שמעוניין במשטחים חלקים, אחידים וישרים של בטון לריצוף הגינה. את העבודה ניתן ליישם בחנייה הפרטית בבית, במפעלים המעוניינים ברצפת בטון, מוסכים באזורי תעשייה וגם עבור אלו המעוניינים בטרנד החם ביותר בעולם עיצוב הפנים – רצפה דקורטיבית מבטון.

   עבודות בטון מוחלק מעניקות מראה ייחודי, קלאסי ואלגנטי. באמצעות עבודה ייחודית, ניתן לשלוט גם בטקסטורה של הבטון וגם בגוונים המתקבלים. עבודות אלו מתאימות גם לבעלי משרדים, המעוניינים לשלב ברצפה את הלוגו שלהם – זאת על ידי הטבעה של תבניות ודוגמאות המוכנות מראש. אם ברצונכם ליצור חלל הפועם בקצב אחד עם המגזינים הנחשבים ועם הטרנדים העכשווים ביותר – רצפה שכזו תעניק את הטון המינרלי והחדשני. ישנן עבודות שונות, כמו אלו הנעשות עם הבטון המוחלק, הכוללות עבודות בטון וליטוש סופי ליצירת מראה קורן וחיוני.

   כמה עולה לנסר בטון?

   עבודת ניסור הבטון היא אחת מהעבודות המהותיות ביותר ואלו שהגיעו בזכות טכנולוגיה מתקדמת. כשמדברים על עבודות בטון מיוחדות, מדברים על ניסור הבטון. למרות שהבטון הינו חומר חזק וכזה שקשה לעמוד מולו, ניתן באמצעות שיטות הניסור לשנות את פני הבית או המשרד שלכם. לדוגמא: הילדים עזבו את הבית ואתם רוצים לשנות את מבנה הדירה? עבודות בטון וניסור בטון הן התשובה שלנו אליכם! עבודת הניסור מתומחרת על פי מ"ר והיא מתחילה ב-180 שקלים למ"ר ומגיעה גם לעבודות המתחילות גם ב-500 שקלים למ"ר. עלות עבודת בטון מסוג זה כוללת בתוכה ניסור של קורות, דלתות, קירות ומדרגות.

   בטון מוחלק

   מה משפיע על מחירי עבודות בטון?

   אם ניקח לדוגמא את העבודה של ניסור או קידוח הבטון, הרי שמחיר העבודה מושפע מכמה פרמטרים שונים: ראשית, היקף העבודה. ניסור בטון ליצירת פתח לדלת לא יעלה כמו ניסור ליצירת פתח לחלון. כמו כן, ישנן עבודות המתומחרות על פי מ"ר – כך שככל שהשטח בו נדרשת העבודה גדול יותר, גם המחיר גבוהה יותר.

   בעבודות של קידוח בטון הפרמטרים משתנים. כך לדוגמא, עבודה של קידוח הבטון בבטון 6 צול, תהיה זולה זולה יותר בהשוואה לקידוח בבטון של 8 צול. פרמטרים נוספים שחשוב לקחת בחשבון כוללים את מספר אנשי הצוות, עד כמה המקום בו רוצים לבצע את העבודה נגיש והאם נדרשות עבודות מקדימות שאינן קשורות ישירות לעבודת הבטון.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat