לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ מרתף

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   שיפוץ מרתף ליחידת דיור – הופכים מרתף ליחידת מגורים

   אלו מכם המתגוררים בבית פרטי, לבטח נהנים מחלל ייחודי בתוך הבית שרבים אלו הרואים בו חלל נפרד: המרתף. המציאות כיום היא שבעלי הבתים הפרטיים גילו את הפוטנציאל האדיר החבוי בחלל המרתף, זאת מאחר ועם הפיכתו ליחידת דיור קומפקטית ונוחה ניתן ליהנות מהכנסה פאסיבית נפלאה. "המשפצים בישראל" מעניקים שירות מלא ומקצועי של שיפוץ מרתף בבית פרטי! מה אתם מקבלים מאיתנו במסגרת השירות? תכנית מפורטת של תכנון המרתף הכוללת את כל העבודות שנבצע לרבות הוספת חדר אמבטיה במרתף, תוספת של עבודת שיפוץ חוץ לדירת מרתף ומפרט מדויק של עלויות וזמני ביצוע.

   שיפוץ ועיצוב מרתפים והפיכתם ליחידות דיור להשכרה 
   שיפוץ מ-0 של מרתף כולל ריצוף, חשמל וטיח
   עיצוב מרתף וחלוקה לחללים של סלון וחדר שינה
   פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות

   הפיכת מרתף ליחידת דיור – ביצוע עבודות חשמל ואינסטלציה במרתף
   בניית כניסה נפרדת למרתף עם מדרגות בטון או מחלון קיים
   כמה עולה לבנות מרתף? לחצו כאן

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 055-9380-185

   הפיכת מרתף ליחידת מגורים – בדיקות מקדימות: הצעד הראשון

   עוד לפני שנתכנן אתכם יחד את כל העבודה ונבין איך להפוך מרתף ליחידת דיור, יהיה עליכם לקבל אישורים מתאימים בהתאם לסוג העבודה שתרצו לבצע. בגדול, אין כל צורך באישור ייעודי על מנת לבצע שיפוץ מרתף ליחידת דיור, אך מה שכן תצטרכו לקבל עליו אישור הוא לכניסה נפרדת למרתף. מאחר והמון בעלי בתים פרטיים רוצים לפרסם את המרתף להשכרה, הם מעוניינים להעניק לדיירים העתידים פרטיות מירבית ועל כן דורשים בניית כניסה נפרדת למרתף מחלון קיים.

   לטובת קבלת אישור למרתף עם כניסה נפרדת, עליכם לבדוק עם הגופים הרלוונטים בעיר בה את גרים. ישנן ערים בישראל בהן התב"ע מאפשר ביצוע כניסה ייעודית למרתף. את הבדיקות יהיה עליכם לבצע אל מול הוועדות המקומיות האחראיות לתכנון ובניה.

   שיפוץ תקרה במרתף

   האם כדאי לבצע החלפת ריצוף במרתף?

   בכדי לבצע החלפת צנרת בדירת מרתף יהיה עלינו לפרק את הריצוף, אך מה קורה בעת שאתם רוצים ריצוף חדש? המון פעמים אנחנו נשאלים לגבי החלפת הריצוף במרתף והכדאיות של עבודה זו. בגדול, אנו ממליצים שלא לבצע החלפת ריצוף מאפס במרתף, זאת מאחר ועבודה שכזו כוללת את פירוק הרצפות הקיימות – מה שאומר שהמרתף עתיד להתמלא בכמויות אדירות של אבק. הבעיה הגדולה היא שמאחר והמרתף אינו בגובה של חלון, יהיה קשה מאד לאבק להתפנות מהחדר וכך החלל עתיד להיות חנוק לזמן ממושך.

   מה כן אפשר לעשות? אנו שמחים להציג בפניכם 2 פתרונות: האחד הוא הדבקה של ריצוף. ניתן לבצע הדבקות ריצוף על הריצוף שכבר קיים, כך שהעבודה מתבצעת בסביבה נקייה ללא כל חשש לאבק הנובע מפירוק או קדיחות. אפשרות נוספת היא לבצע שטיחים מקיר לקיר. מאחר ואחד החסרונות של המרתפים הם הכניסה המוגבלת של האור וכך החלל מצטייר כפחות חמים, ניתן באמצעות גוונים נכונים של שטיחים מקיר לקיר לייצר מעטפת נעימה וחמימה שתאיר את החלל.

   חפרית מרתף והפיכתו ליחידת דיור

   חיבור מרתף למערכת הביוב באמצעות סילוקית

   כפי שציינו, ראשית עלינו לבצע תכנון מקיף של כל שלבי העבודה. הפתרון שאנו מציעים לטובת סילוק השפכים הוא סילוקית למרתף. במרבית המקרים, דירות המרתף אינן מחוברות ישירות לביוב כך שצריך לדאוג בכל זאת לחיבור שיאפשר את הפיכת המרתף לחלל מגורים. הסילוקית היא מתקן שתפקידו לסלק את השפכים והיא מבוססת על מיכל פלסטי קומקפטי מאד, שאותו מתקינים באזור הרצוי: באסלה, מאחורי האסלה או מתחת לכיור שלכם. עם התקנת הסילוקית, תוכלו ליהנות מסילוק השפכים אל מערכת הביוב הראשית בבית שלכם.  המערכת החכמה שאנו נתקין לכם פועלת על ידי חיישנים חכמים המפעילים את המשאבה רק בעת שהפלס עולה. במעמד שיפוץ שירותים במרתף, נדאג גם להתקנת הסילוקית!

   ריצוף מרתפים

   עבודת ריצוף במרתף – הנחה על משטח חול

   שיפוץ מרתף – איך יוצרים חללים שונים מחלל?

   הרחבת מרתף בבית פרטי ניתן לעשות גם ללא קדיחות עם קבלן שיפוצים מקצועי ומנוסה! בלא מעט מקרים, חלל המרתף הינו חלל המתוכנן בצורה של ONE SPACE – חלל אחד שאינו תחום כלל. על מנת לבצע הפיכת המרתף לדירת סטודיו, הרי שצריך לתכנן את החלל באופן כזה שבו תהיה תחימה נכונה והרמונית בחללי הבית השונים. איך עושים זאת?

   אפשרות ראשונה שאנו מציעים לכם היא לתחום את החללים באמצעות צביעת הקירות. כידוע, במרבית המקרים צובעים את הדירה בצבע אחיד על מנת להשרות הרמוניה ושיח עיצובי תואם בכל חלקי הבית. במקרים שכאלו, בהם יש צורך בהפרדת החלל, ניתן לבצע תחימה באמצעות גוונים שונים של צבעים: כך לדוגמא, פינת המטבח תהיה צבועה בגוון אחד, בעוד הסלון יהיה צבוע בגוון אחר.

   אפשרות נוספת הזמינה לכם היא תחימה של חלל באמצעות הרצפה. לא כולם מעניקים חשיבות גדולה לרצפה, אך דעו כי באפשרותה להאיר ולהשפיע רבות על הטון העיצובי בחלל. אם אתם מעוניינים בצבע אחיד בקירות, אפשר לבסס את התחימה על פי צבעים שונים ברצפה. לדוגמא, אם בחרתם לשלב פרקט למינציה, דעו כי הוא קיים במגוון רחב של צבעים כך שניתן לשחק בגוונים השונים וכך ליצור הפרדה.

   בניית מטבח בדירת מרתף – איך הופכים אותו לחמים?

   מרבית המרתפים אינם גדולים, כך שקל יחסית להשקיע בכל המעטפת העיצובית בכל אזור ואזור בו. המטבח הוא לב הבית, החדר שמסמל יותר מכל חלל אחר את הביתיות ועל כן רוצים לשלב בו אלמנטים חמים. עבודה של שיפוץ ועיצוב מרתף באזור המטבח מנגישה אפשרויות רבות, כאשר הדרך המומלצת ביותר לשלב אלמנטים חמים היא באמצעות חיפויים. במקום שקיר המטבח יהיה ערום, ניתן לשלב על חיפוי מעץ או מאבן, וכך להפוך אותו לפינת חמד.

   שיפוץ כללי למרתף

   קצת על עבודות של איטום מרתף

   כשמדברים על יתרונות וחסרונות של דירות מרתף, מדברים על אינספור אלמנטים שונים. היתרונות הם כמובן היכולת ליהנות מפתרון דיור נוח ומרווח ובמרבית הפעמים במחירים נוחים, כמו גם יצירת שיפוץ משרד במרתף וכך לחסוך מעצמכם את עלויות השכירות במבנה חיצוני. והחסרונות? הם מדברים על כך שמדובר על מבנה מתחת לאדמה שהמגובלות שלו בתנועה של אוויר מביאה לכך שהוא רגיש באופן קיצוני לנזקים שונים שמקורם בלחות ורטיבות. על כן, עוד לפני עיצוב מרתף למגורים, אנחנו ממליצים לבצע עבודות של איטום המרתף המביאות לכך שלא תהיה חדירה של לחות ורטיבות אל תוך המבנה, מה שימנע מכם הוצאות עתידיות על תיקון בעיות של רטיבות בדירת מרתף. עם עבודות שכאלו תמנעו מעצמכם גם קירות מקולפים, חלודה וסדקים.

   שאלות ששאלתם אותנו

   כמה עולה להפוך מרתף ליחידת דיור?

   המחיר משתנה בהתאם לגודל המרתף ואם יש צורך בשבירת קירות, איטום וצנרת, במידה ומדובר על שיפוץ כולל הכל הסכום יכול להגיע עד 6000 ש"ח למ"ר ואף יותר, תמיד כדאי להתייעץ ללא שום עלות והתחייבות.

   האם ניתן להרחיב מרתף קיים? 

   הרחבת מרתף בבית בנוי מתבצעת בכפוף לאישורים, תמיד ניתן להרחיב חדר קיים במרתף במידה והוא לא חורג מגבולות הבית הקיים

   איך הופכים את המרתף ליחידת דיור?

   יחידת דיור במרתף כולל תכנון ועיצוב צריכה להתבצע ע"י אדריכל על מנת למקסם את השטח המירבי של המרתף כדי שיהיה מתאים למגורים של לפחות זוג + ילד, כמובן שעדיף תמיד לעשות כניסה נפרדת וחצר אנגלית למרתף.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat