לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  איטום מרתף

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   החשיבות של איטום מרתפים

   “המשפצים בישראל” מיומנים בעבודות האיטום לרבות איטום מבנים תת קרקעיים. אם אתם גרים בבית פרטי ויש לכם חדר מרתף שאתם משמישים כחדר שינה, חדר פנאי או חדר עבודה, דעו כי חשוב מאד לבצע איטום מבפנים. אנחנו מבצעים את כל סוגי האיטומים, כאשר סוג האיטום נבחר לאחר שאנו מגיעים אליכם ובודקים את תנאי המרתף. אנו מציעים עלות איטום מרתף נוחה, נגישה והוגנת – כך שכל שנותר לכם הוא לאטום! לפניכם, כל המידע הנחוץ לעבודות המתבצעות על ידי קבלן איטום מרתף, לרבות איטום כלונסאות מרתף.

   איטום קירות מרתף מבחוץ או מבפנים כולל אחריות!
   למה אנחנו?
   ביצוע איטום קירות מרתף מבחוץ בהתזה
   עבודה עם חומרי איטום איכותיים בלבד לפי תו תקן
   איטום רצפת מרתף בשתי שכבות של יריעות ביטומניות
   חומרים צמנטיים לאיטום פנימי וחיצוני
   ציפוי צמנטי גמיש לאיטום קירות ורצפות
   הנחת יריעות הגנה וניקוז של ביטודריין, פרוטקט כולל בד גאוטכני
   100% איטום כולל אחריות על העבודה 

   מחירים מיוחדים ותנאי תשלום נוחים לפונים דרך האתר
   שירות בפריסה כלל ארצית במרכז, בצפון, בשרון ובדרום

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

    

   במרתפים, כמו בחללים נוספים, לא אחת מופיעים כתמי לחות, עובשים או חדירות של מים. במקרים שכאלו, סביר מאד כי עבודת האיטום שבוצעה אצלכם, במידה ואכן בוצעה, אינה די איכותית. כן חשוב לציין כי לעתים עבודות האיטום מגיעות לבלאי, כך שמדובר על עבודת תחזוק שכדאי לבצע ולשלם מחירי איטום מרתף. אל תחכו להצפות – בצעו עבודת איטום בהקדם האפשרי! לשמחתכם, לא מדובר על עבודה שמבצעים על בסיס יומי, אלא על עבודה נקודתית עם קבלן איטום שתעניק לכם שקט וחלל יבש לטווח הארוך.

    

   מה זה איטום שלילי במרתף?

   כאמור, אנו מבצעים מגוון עבודות של איטום מקלטים ומרתפים. ישנם מקרים בהם אנו לא יכולים לבצע איטום מרתף מבחוץ, כאשר מדובר על מבנים הנמצאים בקומה תת קרקעית וכאלו הם בין היתר מקלטים וכמובן שחדרי מרתף בבתים. על כן, אנו מבצעים איטום מרתף מבפנים שידוע גם בשמו המקצועי “איטום שלילי”. הסיבה שהוא קיבל את השם הזה היא מאחר וישנו לחץ מים הפועל על השטח החיצוני של החומר בו אנו עושים שימוש לטובת האיטום. החומרים בהם אנו עושים שימוש הינם חומרים הידראולים, בעוד איטומים חיוביים מתבצעים בשיטה של איטום מרתף ביריעות.

   איטום באמצעות יריעות ביטומניות

   איטום מרתף ביריעות ביטומניות מסתמן כאחד מהאיטומים השכיחים ביותר והמומלצים ביותר המתוכנן בדרך כלל בטרם בניית המרתף. מדובר על יריעות המגיעות בעובי של 5 מ”מ, כאשר התכונה המאפיינת אותן יותר מכל היא העמידות: הן עמידות מאד גם בטמפרטורות קור וגם בחום. העמידות באה לידי ביטוי גם בכך שהן יכולות לעמוד בפני פגיעות שונות, מה שהופך אותן למבוקשות אף יותר. ניתן לבצע את האיטום הזה גם במקרים בהם טרם בוצעה עבודת איטום, אך גם במקרים בהם כבר בוצע איטום מכל סוג. כן חשוב לדעת שהשטח חייב להיות סטיירלי – כלומר, לא ניתן ליישם עבודת איטום אחת על פני זו אחרת, ועל כן נדרשת עבודה של ניקוי השטח ורק לאחר מכן ליישם את האיטום. את החומר ניתן ליישם באמצעות איטום קירות מרתף בהתזה או באמצעות מריחה.

   היתרונות של איטום מרתף בהתזה

   אם תחילה היו אלו רק היריעות הביטומניות, הרי שכיום ניתן למצוא גם חומרים אחרים המגיעים במדמות משחה – כך שניתן ליישם אותם גם באמצעות התזה וגם באמצעות מריחה. החומרים האלו מצטרפים אל היריעיות ומוצעים כאפשרות טובה מאד לאיטום. ניתן ליישם את החומרים על הקירות, כאשר בעת שיש צורך לבצע איטום רצפת מרתף, יש לעשות זאת עם היריעיות.

   לחומרים אלו ישנם כמה יתרונות: ראשית, קל בהרבה יותר לעבוד איתם בהשוואה לעבודה עם היריעיות. בנוסף, הליך העבודה הינו קצר הרבה יותר מאחר ונעשה שימוש ישירות עם חומרים של איטום מרתפים. כמו כן, מדובר על חומרים גמישים הרבה יותר בהשוואה ליריעיות, ונדמה כי הדבר החשוב ביותר הוא שניתן לבצע תיקונים נקודתיים בקלות רבה.

   איטום קומת מרתף: העבודות המקדימות

   לכל סוג של עבודת איטום, לרבות איטום מרתף בהזרקה שהינו מבוסס על הזרקה של חומרים נוזליים במקרים בהם ישנם סדקים בקירות יצוקים, ישנם כמה שלבים מקדימים. למרות שאנחנו מבצעים את העבודה עבורכם מבלי שאתם צריכים לעשות דבר, עדיין כדאי שתדעו לקראת מה אתם הולכים:

   ראשית, אנחנו נבצע עבודה מקדמה שהתכלית שלה לנקות את כל שכבות הטייח מהקירות עד למצב בו נקבל קירות נקיים. בשלב השני אנו נפרק את הריצוף שבמרתף, תוך שנדאג לנקות את כל שאריות הפסולת שנותרו על הרצפה. המון פעמים אנו נצטרך להסתייע במכשירים חשמליים שונים לטובת הסרה של חלקי בטון נוקשים יותר.

   השלב הבא יוקדש לאיתור חלודה בקירות, כאשר נבצע עבודת סיתות. בהמשך, נבצע טיפול בברזלי-זיון חלודים. ננקה ביסודיות את החלודה באמצעות מכשירים חשמליים לרבות דיסק חשמלי, כאשר נדאג לבצע ניקיון קפדני מאבק שעל הברזלים. בשלב זה גם נבצע ציפוי לברזל עם חומרים כנגד חלודה.

   אחד השלבים המהותים ביותר הוא השלב המוקדש לביצוע תיקונים בבטון – בקירות וברצפה בכל רחבת המרתף. אנו עושים שימוש בחומרים איכותיים ומתאימים בלבד, כאשר אנו פועלים בשיטה של “רטוב על רטוב”. בהמשך נבצע החלקה לקירות ולרצפה עם תערובות ייחודיות. לאחר שכל התיקונים התקשו, יש לבצע אשפרה – הרטבת הטיח לחיזוק ומניעה של סדקים למשך כשבעה ימים.

   אחרי שלבי ההכנה: זו העבודה שנבצע

   בעת שנסיים את שלב ההכנות המקדימות, נגיע אל שלבי האיטום שהינם הקריטיים ביותר והם דורשים דיוק. ראשית, נדאג להרטיב את שטח היעד, זאת מאחר ומריחת החומרים חייבת להתבסס על קירות לחים. סדר העבודה יחל ברולקות, ולאחר מכן בקירות ורק לבסוף ברצפה. אנו ניישם את השכבה הראשונה של חומר האיטום ולאחר מכן נניח רשת אינטרגלס לפני שחומר האיטום יספיק להתייבש.

   לאחר מכן נישם את השכבה השנייה מבלי שנרטיב את השטח. בסיומו של שלב זה, על הרשת להיות מכוסה לחלוטין. אחרי שאנו מגיעים להתקשות מלאה, ניישם את השכבה השלישית, כאשר הדגש הוא על מקומות בהם אתם מגלים כי הרשת לא כוסתה. כל שנותר לכם הוא ליהנות ממרתף אטום!

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat