לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

    055-9380-185

    מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


    קרניז גבס

      לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

      055-9380-185

      מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


      קרניז גבס מחיר למטר הכי זול – בהתחייבות!

      “המשפצים בישראל” מבצעים לא מעט עבודות עם הגבס, כאשר אחת העבודות הנפוצות והמבוקשות ביותר היא יצירת קרניזים, או בשמם המקצועי “סינר גבס”. קיימים לא מעט סוגי קרניזים מגבס, כאשר הם יוצרים אפקט תלת מימדי שהתכלית שלו דקורטיבית, אך גם פונקציונאלית. לבחירתכם, אפשרות ליהנות מקרניזים מלבנים, קרניז גבס עגול, כאלו המעוצבים ב-45 מעלות או כאלו הזורמים עם תנועתו הטבעית של הקיר.

      סינר גבס לוילון, לסלון, למטבח, למזגן – מחיר הכי זול למטר!
      – ביצוע קרניז גבס בבית פרטי או במשרד
      מחירים מיוחדים לפונים דרך האתר
      – מבצעים עבודות גבס בפריסה ארצית
      – קרניזים דקורטיביים מיוחדים מגבס
      אפשרות לבצע קרניזים חיצוניים לבית פרטי
      פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות
      קרניז גבס מוכן מחיר מיוחד רק אצלנו!

      לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 055-9380-185

      קרניז גבס בסלון

      קרניז גבס בסלון כולל התקנת ספוטים

      איך משלבים בין דקורציה לפונקציונאליות?

      כאמור, התקנת קרניז גבס תורמת רבות גם לעיצוב הבית, אך היא גם תורמת תרומה רבה מאד לכל המערך הפונקציונאלי אצלכם. איך זה עובד? ניקח לדוגמא קרניז גבס מעוצב שאתם רוצים לשלב בסלון שלכם: בהמון בתים, אם לא ברובם, ישנו המזגן. כידוע, המזגן הינו מערכת נוכחת הכוללת המון חוטים השזורים זה בזה. הודות לעבודה של קרניז גבס למזגן, ניתן ליצור את התבנית המוצמדת בין התקרה אל הקיר וכך ליהנות משתי עולמות: גם הסתרת כל חוטי החשמל ומערכת מיזוג האוויר, וגם ליצור צורה דקורטיבית התורמת לנראות החלל.

      חוויה עיצובית-חזותית עם קרניז גבס עם תאורה נסתרת

      כיום ניתן לראות גם בבית עסק וגם בבתים פרטיים עד כמה השימוש בקרניזים הינו נפוץ: החל מאולמות תצוגה, דרך חדרי המתנה ועד חדרי סלון ומטבח שבהם ניתן לראות את הקרניזים. קרניז גבס דקורטיבי יכול לעמוד בפני עצמו, כך שאין כל תלות לבצע עבודת גבס פונקציונלית, אלא ניתן להצדיק את עבודת הקרניז גם במקרים בהם הצורך שלכם הוא חזותי בלבד. כך, לא אחת ישנה דרישה לשלב בתוך הקרניזים גם ספוטים של תאורה. קרניז גבס עם ספוטים מתאים לשילוב במגוון חדרים:

      בחדר המטבח יכולים הספוטים לשמש כתאורת לילה במטבח או מסביב לבר הנמצא במטבח שלכם. קרניז גבס במטבח נפוץ מאד ומתאים למטבחים כפריים, וינטאז’ וכאלו שהעיצוב שלהם מודרני יותר.  קרניס גבס בסלון יכול להשתדרג בקלות ולהפוך להיות קרניז גבס מיוחד עם שילוב גופי התאורה היוצרים מראה דרמטי-בוטיקי.

      כמו כן, קרניז גבס לוילון פופולארי גם הוא. בעוד בשעות היום אתם נהנים מתאורה הנכנסת אל חלל הבית דרך הוילון, עם הקרניזים המשולבים בתאורה אתם זוכים לתאורה היוצרת תחושה של מפל, כאילו והיא נשפכת וזורמת על הוילון בתנועה טבעית. בכל עבודה, ניתן לבצע גם קרניז גבס מעוגל, כזה שיוצר אפקט גלי ומתמשך.

      האם ישנם קרניזים מוכנים מראש?

      בעוד ישנם הקרניזים המותאמים באופן אישי לצרכי הלקוח, גם ניתן לרכוש קרניז גבס מוכן. קרניזים מסוג זה מוכרים גם בשם קרניז גבס מתועש, כזה שמיוצר מראש וניתן ליישם אותו עבור עבודות שונות כמו הסתרת חוטי חשמל, הסתרה של צינורי ביוב ואינסטלציה. גם במקרים אלו, ניתן בתיאום מראש לדרוש במידות ספציפיות שיתאימו במאת האחוזים למקום בו הם עתידים להשתלב.

      קרניזים מגבס

      קרניזים מגבס בחדר המתנה

      איך מתבצעת התקנה של קרניז גבס בחדר ילדים?

      בכדי להבטיח התקנה איכותית, חשוב להקפיד על כמה כללים. הכלל הראשון הוא לבצע את התקנת הקרניז כעבודת גמר המתבצעת לאחר שמסיימים את כל העבודות הנדרשות במסגרת השיפוץ שלכם בבית. מאחר והעבודה הינה חזותית, יש להקפיד על שלב זה שכן כל עבודה שתתבצע לאחר מכן, יכולה לגרום לפגיעה בנראות הקרניזים, תוך שיכול להיות מצב בו גם יהיה צורך לפרק אותם.

      הדבר השני שחשוב להקפיד עליו הוא עבודה על קירות יבשים. כידוע, ישנם קירות הסובלים מלחות, רטיבות או עובש, כך שאם תרצו ליישם עבודה של קרניז גבס לקיר יהיה צורך בעבודה מקדימה שתמנע את פירוק הקרניזים ואת התפתחותם של העובש או הרטיבויות.

      כמה עולה לשלב אצלכם קרניז?

      האם צריך קרניז גבס במבצע כדי ליהנות משילובם של הקרניזים אצלכם? לא ממש. מחיר של קרניז גבס דרכנו מראש מתומחר בעלות המתאימה לכל כיס, בין היתר הודות לחומר הגבס שהינו חומר הנחשב זול ונגיש. שימו לב כי מחיר של קרניז גבס מתומחר על פי מ”ר, כך שישנה השפעה של מידות קרניז גבס על המחיר שתשלמו לבסוף – ככל שהעבודה הנדרשת אצלכם גדולה יותר כך המחיר עולה. יחד עם זאת, דעו כי גם ככל שהעבודה גדולה יותר, כך העלות עבור כל מ”ר פוחתת. סינר גבס מחיר ממוצע עומד על בין 180-280 שקלים למ”ר.

      Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
      WhatsApp chat