לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  צביעת משרדים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   צביעת משרדים – הגיע הזמן להכניס קצת צבע למשרד

   הכיסאות השאירו סימנים שחורים על הקירות? כתמי הקפה "מעטרים" פינות שונות במשרד? שאלו את עצמכם מתי הייתה הפעם האחרונה שבה צבעתם את קירות המשרד שלכם, ואם תגלו שזה היה לפני יותר משנתיים, מומלץ מאוד שתזמינו שירות צביעת משרדים. נמנעתם מכך עד היום בשל חשש מאיבוד ימי עבודה או מחירים יקרים? תגלו שזה לא כך כל עוד עובדים עם המשפצים בישראל!

   צביעת משרד כולל תיקוני צבע ושפכטל!
   החל מ-400 ש"ח לצביעת משרד קטן כולל חומרים
   מבצעים צביעה של מסדרון במשרד כולל אפשרות הנמכת תקרה

   אפשרות לבצע צביעת משרדים בלילה
   ניקוי המשרד לאחר הצביעה
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185


   אפשרות אטרקטיבית – צביעת משרד בשעות הלילה

   האפשרות המומלצת והטובה ביותר לצביעה של משרד שלם היא לבצע זאת בשעות הלילה, ולא במהלך שעות העבודה – לכך יש כמה סיבות טובות:

   • נוחות – לא משנה איזה משרד אתם מנהלים ועד כמה הוא גדול, עבור צביעה של משרד יש צורך לפנות אותו מאנשים ולעיתים אף מציוד, זאת על מנת לאפשר לאנשי המקצוע לבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר. גם לעובדים שלכם וגם לנו לא יהיה נוח לעבוד יחדיו באותו חלל, לכן צביעה בלילה היא נוחה הן עבורנו והן עבור העובדים.

    

   • חיסכון בכסף – לא משנה איזה משרד אתם מנהלים, סביר להניח שאם תבחרו לבצע צביעה בשעות היום במשרד אתם תפסידו על כך כסף עקב פספוס של יום עבודה – הרי כמו שצוין קודם לכן, לא ניתן לבצע צביעה במשרד כמו שצריך כל עוד העובדים עוד שוהים.

    

   • שמירה על הבריאות – צביעת קירות גבס במשרד גורמת לשחרור אדי צבע ברחבי המשרד, ומומלץ שאתם והעובדים שלכם תנשמו כמה שפחות מהם. אם תזמינו צביעה למשרד בשעות הלילה תוכלו לוודא שלחדרי המשרד יהיה די זמן להתאוורר על מנת שתוכלו לחזור לשגרת עבודה מבלי לחוות כאבי ראש וסחרחורות.

   תוכלו לנצל את אפשרות צביעת המשרד בלילה בכמה דרכים, למשל להזמין צוות גדול לעבודה במשך לילה אחד או לפצל את העבודה למשך 2-3 לילות, בהתאם לגודל המשרד שלכם. בסוף כל צביעת או סיוד משרד יבוצע ניקיון יסודי, ותקבלו את חדרי המשרד שלכם ממש כמו חדשים.

   כמה עולה לצבוע משרד

   אל תבזבזו את זמנכם בחיפוש אחר השוואת מחירים של צביעת משרד כשהמחירים הזולים ביותר נמצאים כאן מולכם. אם אתם רוצים ליהנות משירות מסודר, נקי ואמין שישאיר אתכם עם משרד שנראה כמו חדש, כאן תוכלו לראות כמה זה יעלה לכם על פי מ"ר.

   גודל משרד לפי מ"ר עלות משוערת של עבודת הצביעה
   כמה עולה צביעת משרד קטן בגודל 20 מ"ר? החל מ-400 ₪
   מה העלות של צביעת משרד בגודל 40 מ"ר? 1,400 – 750 ₪
   מה המחיר של צביעת משרד בגודל 60 מ"ר? 2,200 – 1,000 ₪
   מהי עלות צביעת משרד בגודל 80 מ"ר? 2,600 – 1,400 ₪
   כמה תעלה צביעת משרד בגודל 100 מ"ר? 3,000 – 2,000 ₪
   מה מחיר צביעת משרד גדול בגודל 120 מ"ר? החל מ-2,500 ₪

   שימו לב שמחירים אלה הינם לחדרי ושטח המשרד בלבד, ולא מתייחסים לתקרה או לחדרי מדרגות, עבורם קיימת תוספת מחיר:

   • כמה עולה צביעת תקרה במשרד: צביעה של תקרה במשרדים מתבצעת בתוספת של 350 – 250 שקלים לכל חדר, וזה כולל את עלות העבודה עצמה ועלות החומרים.

    

   • מהי עלות צביעת חדר מדרגות בבניין משרדים: העלות משתנה על פי כמות הקומות שברצונכם לצבוע, כשהמחיר עבור קומה אחת הינו כ-250 שקלים, ועבור כל קומה נוספת תשלמו כ-190-350 שקלים יותר, בהתאם לגודל חדר המדרגות.

    

   • כמה עולה צביעת מסדרון במשרד – לרוב המסדרון נכלל במחיר צביעת המשרד על פי מ"ר, אולם אם יש לכם מסדרון ארוך במיוחד שמחבר בין חלקים שונים ונפרדים של המשרד, יתכן שתצטרכו עבורו צביעה בעלות על פי אורכו. לרוב מדובר בעלות מינימלית של 300 שקלים.

    

   שירות צביעת משרדים גם בשעות הלילה

   נראות המשרד שלכם מספרת עליכם לא מעט: "המשפצים בישראל" תורמים לרושם הראשוני שאתם יוצרים וגם לסביבת עבודה נעימה ומפרה לעובדים שלכם. שירות של צביעת קירות משרד מתבצע דרכנו עם כל סוג של צבע, כולל סט של תיקונים ובמחירים נוחים.

   איך נערכים לקראת צביעת משרדים כולל תיקונים בתקרה?

   ישנו הבדל בין עבודת צביעה המתבצעת בבית פרטי ובין עבודות צבע המתבצעות במשרדים. ההבדל נעוץ בעובדה כי אינכם יכולים להשבית את המשרד שלכם, אלא שעבודות הצבע מתבצעות במקביל לשגרת העבודה שלכם. על כן, לפני תחילת העבודה, נדאג לפנות את האזורים בהם אנו עתידים לבצע את הצביעה. במידה ומדובר על צביעה כוללת לכל המשרד, נחלק את העבודה לחלקים. המטרה היא שנוכל לפנות את החדרים מרהיטים ומוצרי חשמל, זאת על מנת שנוכל לבצע את העבודה במהירות וללא כל מגבלות.

   כמו כן, אנו דואגים לאספקה מלאה של ניילונים וקרטונים: הקרטונים לרוב יוצרים מעטפת על מוצרי החשמל ורהיטים שלכם במידה והם אכן נשארים בחדר הספציפי אותו אנו צובעים, תוך שהניילונים מיועדים לשילוב על הרצפה בכדי למנוע מקרים בהם צבע מטפטף על האריחים שלכם. צביעת משרד כולל תקרה מתבצעת על הצד הטוב ביותר, תוך שאנו מתחייבים לשמירה על סדר וניקיון – לפני העבודה, לאורך העבודה ובסופה עם פינוי הפסולת.

    

   היתרון של צביעת משרד קטן בשעות הלילה

   מאחר ואנו חברה המיומנת במתן שירותים מסוג זה, נוכל להציע לכם גם שירות של צביעת המשרד בשעות הלילה. מה יוצא לכם מזה? שירותי הצביעה שלנו לא פוגעים לכם בשגרת העבודה, תוך שאתם מגיעים בבוקר אל משרד צבוע ומחודש! מה לנו יוצא מזה? אנו יכולים לבצע את העבודה ביעילות רבה יותר, שכן המשרד ריק מאדם – מה שמאפשר לנו לנוע בגמישות וללא כל הגבלה. שירות של צביעת משרד לפני כניסה או יציאה משכירות בשעות הלילה רלוונטי בעיקר בעת שמדובר על משרדים קטנים – בגודל של עד 2 חדרים.

    

   לא רק צביעה, אלא גם תיקונים

   אנו לא מאמינים בקיצורי דרך, ועל כן אנו דבקים דרך קבע בדרך המלך. שירותי הצביעה שלנו לרוב מגיעים כשלב הסופי, זאת מאחר ותחילה אנו מבצעים גם סטים של תיקונים. במרבית המקרים מדובר על תיקונים בסיסיים מאד הכוללים סתימות של חורים בקירות, תיקון של סדקים וכדומה. תשמחו לדעת כי עלות צביעת משרד מטעמנו כוללת גם שירות של תיקוני צבע במשרד. נוכל להשיב לכם על השאלה כמה עולה לצבוע משרד לאחר שנדע מה גודל המשרד, שעת השירות, סוג הצביעה ומספר הצבעים בהם נעשה שימוש.

    

   צביעת משרד בשני צבעים או בצבע אחד – מה כדאי?

   כל משרד מאופיין בקו עיצובי אחר וכל משרד נושא מיתוג אחר. אנו מתאימים את עבודות הצבע בהתאם לדרישות שלכם, כאשר בהמון מקרים יהיה נכון לצבוע את המשרד בשני צבעים. כך לדוגמא במשרדי פרסום, יח"צ ומשרדי מטה של חברות אופנה המעוניינים לשדר מודרניות, חוצפה ותעוזה. נוכל לצד הצבע השגרתי לשבור את הגוון הסטנדרטי עם קיר צבעוני, צביעה אומנותית וכדומה.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat