לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  החלפת צנרת

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   כל מה שאתם צריכים לדעת לפני החלפת צנרת בדירה

   במרבית המקרים, המים אכן מביאים ששון, אך לעתים המים עושים לכם לא מעט צרות. "המשפצים בישראל" מגיעים לבצע אצלכם עבודות נרחבות של החלפת צנרת בבית ישן, או החלפות בעקבות כשלים או תקלות במערכת הביתית שלכם. בכל יום הצנרת עובדת בשבילכם מבלי שאתם מעניקים לה תשומת לב, זאת מאחר והעבודה מתבצעת עבורכם על הצד הטוב ביותר ובזמינות מלאה. מה קורה בעת שישנם כשלים שונים? אז אתם נזכרים בה וכאן אנחנו נכנסים לתמונה!

   התקלות השכיחות ביותר בצנרת באות לידי ביטוי בדמות פיצוצים או נזילות. הסיבה? לעתים זה קור קיצוני שגורם לצינורות להפוך קפואים, ולעתים זו החלודה שעלתה על הצינורות בעקבות שימוש רב והזנחה לאורך שנים. לא אחת, התקלות העולות בצנרת שלכם נובעות משורשים שחדרו אליה. המשותף לכל התקלות? לכולן יש מענה מקצועי דרכנו! קוטר צנרת מים ביתית מגיע בגדלים שונים: 16, 20, 25 ו-32 מ"מ, כאשר ההבדל הוא חיבור הנקודות הנדרש והמומלץ.

   החלפת צנרת ביתית במחיר ושירות ללא תחרות
   למה אנחנו?
   אפשרות החלפת צנרת מים בבית ללא שבירת ריצוף (תלוי בצנרת)
   החלפת צינורות מים רק עם חלפים מקוריים ואיכותיים
   פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות
   אם יש אפשרות לתקן צנרת קיימת בדירה – נתקן ובכך נוזיל עלויות
   החלפת צנרת מים בכל הבית – זמינות 24/7
   שימוש במכשירים מתקדמים ואיתור נזילות ע"י מצלמה תרמית
   תיקון והרכבת צנרת בדירה במחיר הוגן
   שירות בפריסה ארצית
   לקבלת הצעת מחיר משתלמת
   חייגו: 055-9380-185

   החלפת צנרת שגרמה לרטיבות

   החלפת צנרת שגרמה לרטיבות מתחת לריצוף

   מתי כדאי לבצע בדיקת צנרת בבית פרטי?

   שימו לב: למרות שקל יותר לקרוא לאינסטלטור בעת שישנה בעיה שפוגמת באיכות החיים שלכם, דעו כי לעתים החלפת הצנרת לא מתבצעת רק במקרים של תקלות. כל עוד אתם גרים בבניין בן 15 שנה ויותר וכל עוד לא טיפלתם בצנרת שלכם עד כה, סביר כי יהיה צורך בהחלפתה. כיום בישראל לא מעטות המערכות המבוססת על ברזל, כך שסביר כי בעקבות השימוש הרב באותו הברזל כל כך הרבה שנים, הוא גדוש בחלודה. מים המגיעים במגע עם חלודה לא מעניקים לכם דבר מלבד בעיות בריאותיות. על כן, גם אם אין לכם נזילות או פיצוצים, כדאי לבדוק אפשרות של החלפת צנרת מים ביתית.

   החלפת צנרת מים בחדר אמבטיה

   צינור pex או sp – מה ההבדל?

   לא כולם יודעים, אך צנרת ה-PEX היא למעשה פטנט תוצרת ישראל. הצנרת הזו מבוססת על שרוולים שאליהם מחדירים את צנרת הפלסטיק. היא עמידה מאד ומאחר והיא מפלסטיק, אין כל חשש לקורוזיה או ליצירה של אבנית. היתרון הגדול של צנרת ה-PEX הוא האפשרות במקרים של כשל או פיצוץ בצינור, לשלוף את הצינור עם הפיצוץ, ולהשחיל בקלות צינור חדש – זאת מבלי לשבור בלטות ולסבול מעבודה מורכבת. כמו כן, בהשוואה אל צינור ה-SP, צינור זה הינו זול יותר.

   ומה לגבי חסרונות הצינור? על מנת להתקין צנרת זו יש צורך בעבודה מקצועית של אינסטלטורים מיומנים המכירים היטב את רזי העבודה עם ה-PEX. כמו כן, חשוב שתדעו כי במקרה ותערכו שיפוץ דירה מקיף ותרצו להוסיף נקודות מים חדשות, עם צנרת זו אין זה ניתן.

   החלפת צנרת מטבח

   החלפת כל הצנרת במטבח

   ומה לגבי צנרת ה-SP? גם צנרת זו מבוססת על חומר הפלסטיק, כאשר החלק הפנימי מצופה באלומיניום ובפליז. גם צנרת זו קיבלה תואר של כבוד בעמידות וחוזק וגם היא לא סובלת מקורוזיה או מאבנית. היתרון הגדול באמת של צנרת זו היא שבתוכה יש מתכת, מה שמאפשר במקרים של תקלות לאתר באמצעות גלאי המתכות את התקלה, כך שנחסכת עבודה רבה בכל הקשור לתיקון ובעיקר לאיתור התקלה.

   ולגבי החסרונות? כאמור, צנרת זו הינה יקרה יותר כך שההשקעה הראשונית תעלה לכם יותר כסף. בנוסף, חשוב להיות שקופים מולכם ולומר כי במידה ויצוצו כשלים או ליקויים בצנרת, יהיה צורך לפרק את הרצפות מאחר ואין מדובר על תיקון בשיטה של שרוול לצינור מים והשחלה, אלא יהיה צורך להגיע פיסית אל נקודת התקלה.

    לקבלת ייעוץ והצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-938-0185     

    החלפת צנרת מים לצנרת פלסטיק – מה היתרונות?

    צנרת מים מומלצת לבית פרטי המון פעמים תהיה צנרת הפלסטיק, ומעבר לכך שהיא אינה מעלה קורוזיה ואבנית, מסתבר כי ישנם עוד יתרונות שחשוב להכיר. ראשית, ההתקנה הינה קלה ולא לוקחת המון זמן. כמו כן, מדובר על מערכת גמישה יותר בהשוואה לצינורות מברזל שאינם נוטים מטבע הדברים להתקפל. עם מערכת פלסטיק ניתן להתאים את הצינור אל המערכת בקלות וללא כל תכנון מראש. בנוסף, משקל המערכת מפלסטיק קל יותר בהשוואה לזו מברזל, כך שקל יותר לעבוד איתה ובעיקר להעניק לכם פתרונות מהירים יותר.

    החלפת צנרת ביתית

    החלפת צנרת בבית פרטי

    תיקון צנרת ללא הרס בשיטת השרוול

    החלפת צנרת ללא שבירת מרצפות אכן אפשרית, והיא מתבצעת באמצעות שיטת השרוול. למרות ששיטה זו הינה ותיקה מאד, עדיין כיום יש לה ורסיות חדשות הודות לטכנולוגיה המתקדמת. לטובת חידוש צנרת ללא חפירה יוצרים שרוול המבוסס על חומרים חזקים ועמידים, ואותו מחדירים אל הצנרת. הודות להכנסת השרוול, מיצרים מעטפת הגנה המונעת חדירה של שורשים ועמידות של הצינור עצמו לטווח הארוך. שימו לב כי על מנת ליישם עבודה שכזו, יש צורך בלקיחת מדידות, הבנה של מבנה הצנרת שלכם, ניקוי הצינור ושטיפתו מלכלוך הפוגע בתפקודו.

    החלפת צנרת קומפלט

    החלפת צנרת לכיור בחדר אמבטיה

    החלפת צנרת מים אפורים – צנרת דלוחין

    "צנרת מים אפורים" היא ביטוי שאנו שומעים הרבה, והגיע הזמן שגם אתם תדעו על מה בדיוק מדובר. צנרת הדולחין נקראת גם "מים אפורים", כאשר הכוונה היא למים המעורבבים עם סבון או שומנים אחרים. כלומר, זוהי צנרת שדואגת לניקוז איכותי ויסודי של מים המגיעים מהכיור, מהמקלחת ומהאמבטיה הביתית שלכם.

    החלפת צנרת בדירה מחירים מחיר משוער
    כמה עולה החלפת צנרת באמבטיה?
    החלפת צנרת מומלצת בבתים בהם לא הוחלפה מעולם צנרת וגילם מעל 15
    400-1500 שקלים (תלוי אם הצנרת גלויה)
    ביצוע החלפת קטע צנרת
    מחיר החלפת צנרת מטבח
    נתחיל בבדיקה מקצועית ואיתור הכשל. במקרים בהם ישנה סתימה המונעת את יציאת המים, נבצע ניקיון יסודי של הצינור. במקרים של פיצוצים וכשלים מהותיים יותר נבצע החלפה כללית
    400-900 שקלים
    מחיר החלפת צנרת מים ראשית בבית
    מתי כדאי להחליף את כל הצנרת? במידה והבית שלכם הינו בן 15+. החלפת הצנרת כוללת החלפה של צינורות בעלי קורוזיה לצינורות חדשים, טיפול בנזילות בין החיבורים השונים ובדיקה יסודית. מחיר החלפת צנרת בכל הבית מבוסס על פי מ"ר
    החל מ-1300 לנקודה
    מחיר החלפת צנרת בדוד שמש
    צנרת נכנסת: ראשית נרוקן את המים הנמצאים בתוך הדוד. צנרת יוצאת: נסגור תחילה את הברז ונחליף את קטע הצינור. שימו לב כי במקרים בהם מקור הנזילה הינו מהאזור שלפני הברז, מומלץ מאד לסגור את השיבור על מנת למנוע הצפה בבית.
    200-450 ש"ח
    מחיר החלפת צנרת sp
    באמצעות גלאי מתכות נוכל לאתר את מיקום הנזילה. מובטחת עבודה מהירה, יסודית ומקצועית.
    300-650 שקלים
    החלפת צנרת במקלחת
    לפני ההחלפה נבצע סט של בדיקות לרבות פתיחת סתימות ועבודה עם מצלמה טרמית. במידה ולא תהיה אפשרות לתקן נבצע החלפה של הצנרת. סימנים לסתימה: המים יורדים לאט, ישנה שלולית באזור קופסת הביקורת, המים מציפים את חדר האמבט
    400-1150 שקלים (תלוי אם הצנרת גלויה)
    החלפת צנרת אסלה
    נבדוק את צינור האוויר המקשר בין מפלס האסלה ועד הגג. במידה וישנם כשלים כדוגמת פיצוצים או נזילות, נבחן אפשרות של החלפה כוללת
    החל מ-150 ש"ח
    עלות החלפת צנרת ביוב בבית פרטי
    המחיר תקף להחלפה של מערכת ביוב רצפתי.
    הצעת מחיר בטלפון
    תיקון פיצוץ צנרת בבית פרטי
    לא דוחים את התיקון! דחיית התיקון יכולה להביא לשחיקת הצנרת בכללותה, נזקי רטיבויות, הצפות ונזקים לשכנים שלכם
    300-600 שקלים לצנרת גלויה

    1400 – 700 שקלים לתיקון צנרת לא גלויה

    ביקור איש מקצוע + צילום של קו הביוב
    המחיר כולל בדיקה כוללת ויסודית המבוססת על איתור הסתימות השונות על ידי שימוש במצלמת פנים צנרת אל תוך הצינור
    600-1000 שקלים
    כמה עולה תיקון צנרת גבריט?
    תיקון כולל לצנרת המבוססת על פוליאתילן. צנרת ייחודית בצבע שחור שעמידה בקרינה. הצנרת מומלצת מאד, זאת מאחר והיא עומדת בטמפרטורה של עד כ-100 מעלות והיא יעילה גם לפינוי של מי דלוחין וגם של מי שופכין.
    החל מ-200 ש"ח
    תיקון או החלפה של צינור הזנת מים לבית
    המחיר כולל בדיקה + החלפה של צינור למים חמים או מים קרים (צינור הזנה שבין הדוד לדירה)
    90-140 שקלים למטר
    הארקה אחרי החלפת צנרת ברזל לפלסטיק
    ניתן לטפל בשני מצבים שונים: הארקה לכל הבניין וגם הארקה לדירה פרטית בבניין
    100-140 שקלים למטר
    החלפת צנרת מים בשעון ראשי
    התיקון יבוסס על השחלה של צינור SP, החלפה של מחברי השעון הראשי וחיבור של צינור ברזל אל פנים הבית
    90-140 שקלים למטר
    תיקון צנרת הידראולית
    מבצעים תיקונים גם עם צנרת גמישה וגם עם צנרת קשיחה
    90-140 שקלים למטר

    איטום לאחר חציבה לחשיפת צנרת בחדר אמבטיה

    חשיפת צנרת בקיר

     

    חציבה בקיר לצורך החלפת צנרת

    החלפת צנרת בבית

     

    בתמונה – צנרת מים חדשה לדירה

    צנרת מים חדשה בדירה

    Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
    WhatsApp chat