לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  החלפת צנרת ביוב

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   מחליפים את צנרת הביוב בחצר

   אם יש דבר שכנראה לא תרצו להתעסק בו הוא החלפת צנרת ביוב בבית. “המשפצים בישראל” מעניקים לכם את כל שתוכלו לבקש ודואגים גם לצנרת בבית שלכם – גם להתקנתה וגם לתיקונה בעת שנדרש. הצנרת שלכם היא בדיוק מאותם דברים שאינם נכללים בסדר היום שלכם, תוך שאתם נהנים מתפקודה התקין. מה קורה בעת שהתפקוד משתבש? כך גם שגרת חייכם משתבשת.

   הצנרת שלכם בבית הינה מערכת המבוססת בסך הכל על 2 צינורות: תפקידו של צינור אחד הוא לדאוג להובלת המים אל תוך הבית, ואילו תפקידו של הצינור השני הוא לדאוג להוצאת המים מהבית – לניקוז המים המשומשים. כמעט בכל המקרים, הצנרת משולבת תחת הרצפה, כך שמדובר על עבודה השמורה אך ורק לאנשי מקצוע המכירים היטב את רזי המערכת ואת דרכי התיקון.

   החלפת צנרת ביוב כולל החלפת קו ביוב ראשי – ייעוץ בחינם!
   עבודה מקצועית ללא פשרות
   15 שנות ניסיון בעבודות ביוב ואינסטלציה
   מחירים מיוחדים לעיריות ועדי בתים ומוסדות
   מגיעים אליכם לתת הצעת מחיר במקום

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   החלפת קו ביוב ראשי

   החלפת צנרת ביוב

   עבודה מתקדמת לאיתור הכשלים

   אכן, עד לא מזמן בכדי לבצע החלפת קו ביוב בחצר, היה עלינו לחפור ולבצע רעש רב בשכונת המגורים – מה שהפריע לשלוות השכנים. כיום, אנחנו מבצעים את העבודה בדרך המתקדמת ביותר הפוגעת בצורה המינימאלית ביותר גם במדשאות ובדרכים מסביב לבניין שלכם, וגם באיכות החיים של השכנים. העבודה מתבצעת באמצעות מצלמות חכמות שיכולות לאתר את הצינורות שבהם ישנה תקלה. הודות למצלמה, העבודה מבוססת על מספר חפירות בודדות שלאחריהן אנחנו יכולים לדחוף צינורות חדשים שמתקבעים במקום הצינורות הישנים.

   צנרת הביוב: מה מכילה בתוכה הצנרת?

   העבודה של החלפת קו הצנרת או תיקונה תתבצע דרכנו. יחד עם זאת, חשוב שתדעו מה אנחנו באמת עושים במערכת ומה היא אותה מערכת. אם כן, הצנרת מכילה בתוכה את מה שמוכר בשם “מי הדלוחין”. מי הדלוחין כוללים את כל הנוזלים שויצאים מכיור המטבח, כיור חדר הרחצה, וכמובן שגם את מי הושפכין.

   איך קרה וצריך החלפת קווי הביוב?

   איך קרה וצריך לבצע החלפת צנרת ביתית או צינור ביוב ראשי? הסימפטומים מוכרים לכל, אך בכל הקשור לאיך זה קרה, עולה שואלות רבות. החלפת קו הביוב יכולה להתרחש בעקבות סיבות שונות, כאשר הסיבות העיקריות שעולות הן צינורות פגומים שנפגעו מצמיחה של שורשים. כמו כן, ישנם צנירות סדוקים, שבורים או כאלו עם חורים, שיש צורך לבצע בהם עבודות תיקון המבוססות על איטומים המתבצעים תחת הקרקע.

   קרה וקווי הביוב שלכם כבר לא מספקים לכם זרימה ותפקוד מלאים? מטרת התיקון של החלפת קו ביוב היא לשחזר את הפעילות התקינה של הצינורות שכעת פגומים. איך אנחנו מבצעים תיקון צנרת ביוב? ישנם הפעמים בהם תידרש עבודה פשוטה למדי המתבצעת דרך פתחי הניקיון של הבניין בו אתם גרים, בעוד לא אחת נדרשת עבודה מעט יותר מעמיקה המבוססת על חפירות.

   שימו לב, כי החלפת צינור ביוב ראשי יכולה להתבצע גם בגלל הסיבות הבאות: צינורות שבורים, סתימות או חסימות בעקבות שמנים, קורוזיה וחלודה, צינורות נפוחים, חיבורים שדולפים וצינורות שאינם תקינים בעקבות שימוש רב. מחיר של החלפת קווי ביוב עומד בממוצע על בין 1500-2500 שקלים.

   צינורות ביוב PVC – על אילו צינורות מדובר?

   אם נצטרך לבצע עבודה של צנרת ביוב בבית משותף, אחד מהצינורות שנציע לכם יהיה צינור ה-PVC. ניתן להשמיש את הצינורות האלו גם בתוך הבית שלכם וגם מחוצה לו. הצינורות מגיעים בקוטר שונה וברמת איכות שונה המותאמת על פי צרכי השימוש. כך לדוגמא, אם יש צורך בעבודה של צנרת ביוב ביתית, אנו נשלב צינור ביוב 4 צול שהוא המתאים ביותר. מנגד, אם נדרשת עבודה של החלפת צינור ביוב חיצוני, הצינור המתאים ביותר יהיה של 6 צול. מחיר החלפת צנרת ביוב משתנה בהתאם לגודל, קוטר וסוג הצינור.

   עם אילו צינורות אנחנו עובדים?

   עלות החלפת צנרת ביוב מגיעה בממוצע ל-2500 שקלים כאשר המחיר נקבע גם בהתאם לסוג הצנרת איתה נעבוד. גודל הצנרת משפיע גם הוא, כך שמחיר צינור ביוב 2 צול יהיה זול בהשוואה אל מחיר צינור ביוב 3. אם כן, ראשית, ישנה הצנרת המגולוונת המבוססת על ברזל שהינו עמיד מאד מפני קורוזיה – מה שמעניק לכם שקט בכל הקשור לכשלים מסוג זה. ישנה גם צנרת מנחושת שהיתרון הגדול שלה הוא שביכולתה למנוע הידבקות משקעים סביבה. צנרת נוספת היא צנרת מוליטיגול המאופיינת בגמישות של פלסטיק ועמידות של ברזל. שימו לב כי לצבע הצינורות תפקיד חשוב שכן הם מאפיינים את תכונותיו של הצינור: צינור ביוב אפור לדוגמא אינו מיועד לכבלי תקשורת או חשמל והוא מיועד רק לשפכים וניקוז.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat