לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ גני ילדים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   זה לא משחק ילדים: משפצים את גן הילדים

   הבנתם כי הייעוד שלכם הוא לחנך ילדים? “המשפצים בישראל” מגיעים לבצע עבורכם שיפוץ גן ילדים כדי להפוך את החינוך שלכם לטוב יותר, ואת הילדות של הקטנטנים ליפה יותר! אנחנו מבצעים את כל סוגי השיפוצים בגנים, לרבות עבודות בודדות כמו שיפוץ מטבחון בגן ילדים – גם עבור גנים פרטיים וגם עבור גני עירייה.

   שיפוץ גני ילדים כולל שיפוץ חיצוני במחירים מעולים – ייעוץ בחינם!
   – עבודה נקייה ומקצועית
   – מתחייבים לעמידה בזמנים
   – עומדים בכל תקני הבטיחות המחמירים
   – שיפוץ הכולל עבודה וחומרים (ניתן לקנות את החומרים לבד)
   – עבודות אינסטלציה וחשמל בגן ילדים

   – שיפוץ/החלפת מטבחון בגן ילדים
   – תנאי תשלום נוחים לעיריות ומועצות אזוריות
   שיפוץ צהרונים ביתיים כולל הכל

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   שיפוץ כללי לגני ילדים

   מדוע חשוב להתקין בגן הילדים סורגים?

   קטלוג השירותים במסגרת שיפוץ גני ילדים הינו רחב מאד, ואם ישנה עבודה שאנו ממליצים עליה במיוחד היא להתקין סורגים בגני הילדים. התקנת הסורגים למעשה משרתת גם אתכם כבעלי הגן וגם את הילדים הקטנים: התקנת הסורגים מעניקה לכם שקט נפשי כי הסיכוי שיפרצו אל הגן ויגנבו את הציוד שלכם קטן, ואילו הילדים יהיו מוגנים ולא יצליחו למעוד מפתח החלון במידה והם טיפסו אל עברו. שיפוץ חלל משחקים בגן ילדים בו יש חלונות, מומלץ לבצע עם התקנה איכותית של סורגים קבועים.

   עיצוב גן ילדים פרטי – פונקציונאליות אל מול עיצוב

   קחו בחשבון כי עיצוב ושיפוץ גני ילדים הינם שונים מאד בהשוואה לחללים אחרים. תמיד חשוב לבצע את העבודה כשהמטרה היא לחדש את הנראות ולגדוש את החללים בצבע, זאת מבלי להתעלם מפונקציונאליות ובטיחות הילדים. על כן, שיפוץ חצר בגן ילדים לדוגמא יכלול את התקנתם של משחקים חדשים וצביעת קירות החצר בצבעים שמחים, תוך שיהיה דגש על התקנת מתקנים בטיחותיים, בניית גדר שתפריד בין חלל הגן והחלל הציבורי והתקנת שער עם פעמון להורים.

   ציורי הילדים על הקירות? הגיע הזמן לצבוע!

   תכנון גן ילדים שרוצים לשפץ לוקח לא מעט זמן, אך עבודה יסודית תבטיח כי כל חלל וחלל בגן שופץ וחודש. לדוגמא, את הקירות כדאי לצבוע מעת לעת מאחר והילדים לעתים מציירים על הקירות. בנוסף, חשוב לבצע שיפוץ תקרה בגני ילדים במקרים בהם היא מתקלפת או סובלת מרטיבות וכמובן שגם לדאוג לעבודה מקצועית של איטום תקרה בגן ילדים. המשפצים שלנו יעבדו אתכם בשיתוף פעולה בכדי שתבינו איך משפצים גן ילדים במינימום תקציב ואיך מוציאים שיפוץ שכזה לפועל.

   היכן מאחסנים את כל הציוד של הגן?

   בכל גן ישנו מחסן שבו מאחסנים את המשחקים השונים ואת חומרי היצירה. אנו נוכל לבנות עבורכם מזווה מגבס שבו תוכל ליהנות מפתרונות אחסון יעילים וזולים. אם הינכם צריכים פתרונות אחסון נוספים, ניתן לבנות מגבס מדפים בחלל בו אתם עורכים את מפגשי הבוקר, וכוורות בכניסה לגן לטובת אחסון התיקים.

   המחירים שתשלמו עבור שיפוץ הגן

   כמה עולה שיפוץ קומפלט של גן ילדים? את המחיר נוכל לתת לכם אחרי שנגיע אל הגן אותו אתם מנהלים ונבין מה העבודה הנדרשת. הגורם המשפיע יותר מכל על המחיר הסופי הוא גודל הגן: ישנם גנים בעלי מפלס אחד, בעוד ישנם גני ילדים בהם כמה קומות ומפלסים. מאחר וכל שיפוץ בעל מאפיינים אחרים, נוכל לציין בפניכם מחירי שיפוץ לאחר ביקור בגן שלכם.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat