לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ בריכה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   צוללים הכי עמוק שאפשר עם שיפוץ איכותי בבריכה שלכם

   "המשפצים בישראל" לא מבצעים עבודות שיפוצים רק בתוך הבית שלכם, אלא גם בכל חלקיו החיצוניים. אתם נהנים מבית פרטי ובו בריכת שחייה המשרתת אתכם בחודשי הקיץ? שיפוץ בריכה ביתית כולל את כל העבודות הנדרשות: החלפות ריצוף בבריכה, יצירת חיפויים, החלפת צנרת בבריכת שחיה, התקנת תאורה, התקנה של מערכות בדיקה ואפילו יצירת מפלי מים. אמרתם חידוש בריכות? אמרתם "המשפצים בישראל"!

   שיפוץ בריכות שחייה פרטיות כולל הכל – ייעוץ בחינם!
   מבצע ענק במשפצים בישראל – הרחבת בריכה, קירו וחיפוי במחיר שאסור לפספס
   חיפוי וקירוי בריכות שחייה
   התקנת דק סינטטי מסביב לבריכה
   ביצוע חיפוי עץ לבריכת אינטקס

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ לשיפוץ חייגו: 055-9380-185

   אילו ציפויים לבריכת שחייה קיימים?

   במעמד שיפוץ בריכה קיימת אחת העבודות שמבצעים נוגעת לציפוי הבריכה. אם כן, אילו ציפויים קיימים? הציפוי הראשון הוא ציפוי פיברגלס המתאים לבריכות מפיברגלס ובריכות מבטון. עבודת הציפוי מתבצעת על ידי אנשי המקצוע שלנו בעבודה ידנית, כאשר המטרה היא לבצע אטימה אידיאלית מפני חיידקים וכימיקלים. כמו כן, ציפוי זה יעיל מאד גם מפני כתמים. היתרון הגדול ביותר של ציפוי הפיברגלס נעוץ בעובדה ששיפוץ באמצעותו מבטיח לכם שקט לטווח ארוך, זאת מאחר והוא הוא העמיד ביותר בהשוואה לציפויים אחרים.

   אפשרות נוספת היא ציפוי של PVC. החיפוי משתלב גם על קירות הבריכה וגם על חלקה התחתון – הרצפה. חיפוי מסוג זה מתאים גם לבריכות מתועשות יותר, וגם לבריכות מבטון במידה וזו הבריכה שיש לכם בחצר. היתרון הגדול של PVC הוא הגמישות הרבה שלו, וגם העובדה שהוא בעל ציפוי UV שמגן מפני השמש. גם כאן המשמעות היא שתוכלו ליהנות מהציפוי לטווח הארוך וגם משלל גוונים וטקסטורות הזמינים לביצוע.

   שיפוץ בריכה ביתית

   קירוי וחיפוי רצפת בריכה

   ומה קורה מחוץ לבריכה?

   במקביל לביצוע עבודות גמר לבריכות הכוללות ריצוף, טיח ואיטומים, תוכלו להשקיע באלמנטים נוספים שישדרגו את החוויה שלכם מהבריכה. ראשית, ניתן להתקין מערכות בקרה ובדיקה שישלובו בבריכה וידאגו לכל הקשור למערכות הסחרור, הסינון, החיטוי והחימום של הבריכה. בנוסף, ניתן לשדרג את האווירה בבריכה עם התקנת תאורה ייחודית ומתקדמת המבוססת על לדים.

   בנוסף לאלו, שיקום וחידוש בריכות שחייה כולל גם את כל המעטפת התורמת לשדרוג החוויה שלכם. מאחר והשימוש בבריכה נפוץ בעיקר בקיץ, ניתן לדאוג גם לפרגולה שתהיה פתרון הצללה נפלא לאלו מכם המעוניינים ליהנות מישיבה חכמה בשמש בסמוך לבריכה. כמו כן, במעמד שיפוץ בריכות שחיה פרטיות ניתן לדאוג גם לפתרונות קירוי לבריכה שיאפשרו לם ליהנות ממנה גם בחורף.

   בריכה ביתית משופצת

   בריכה בבית פרטי לאחר שיפוץ

   מה המחירים של חיפוי קירות לבריכות שחייה?

   אז כמה כמה עולה לשפץ בריכה עם חיפויים? המחירים הסופיים משתנים ונקבעים על סמך סוג החיפוי שתבחרו וגם בהתאם לגודל הבריכה שלכם ובהתאם להסכם שיפוץ הגינה שנקבע, זאת מאחר והמחירים הינם עבור מ"ר. אם הבחירה שלכם היא בחיפוי של פסיפס, העלות הינה בין 450-750 שקלים למ"ר. אם ברצונכם לבצע חיפוי משיש, דעו כי אתם בוחרים בחיפוי היקר ביותר שמתחיל ב-750 שקלים למ"ר. אם מטרתכם היא לבצע חיפוי איכותי אך במחיר נוח יותר, כדאי לבחור בקרמיקה שנעה בין 350-600 שקלים למ"ר.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat