לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  מחיצות גבס

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   בניית מחיצות גבס למשרדים ודירות

   עם “המשפצים בישראל” אין דבר בלתי אפשרי! אנו עובדים עם אנשי מקצוע מגוונים, כל אחד בתחום ההתמחות שלו. העבודה דרכנו הינה העבודה המקצועית, היסודית והמסודרת ביותר המתחילה עם חוזה עבודה שבו יתועדו כל התנאים המגיעים לכם. אחת העבודות שאנחנו מבצעים היא בנייה של מחיצות, שניתן ליישם גם בחלל הפרטי שלכם בבית או בדירה, וגם במשרד בו אתם עובדים.

   בניית המחיצות נחשבת כיום לאחד הפתרונות החסכוניים והיעילים ביותר, זאת מאחר ואין צורך לבנות חדר חדש לטובת ניצול החלל או התאמתו לצרכים שלכם, אלא ניתן לתחום אותו באמצעות מחיצה בלבד. לפניכם, המדריך המלא לבניית מחיצות שיתן לכם רעיונות עיצוביים ופונקציונאליים גם יחד.

   בניית מחיצות גבס לבית ולמשרד במחיר ללא תחרות!
   מחיצות גבס אקוסטיות בין חדרים או בין חללים כולל בידוד

   עבודה מקצועית ונקייה
   אחריות מלאה על העבודה – לפי הסכם עבודה מסודר
   15 שנות ניסיון עם אלפי לקוחות מרוצים
   מתחייבים לעמוד בזמנים שנקבעו לעבודה
   מחירים מיוחדים לעסקים ומשרדים (כאשר מדובר על עבודות גדולות)

   לקבלת הצעת מחיר והתייעצות עם קבלן גבס חייגו: 055-9380-185

   מחיצת גבס כולל בידוד

   מחיצת גבס בין 2 חדרים

   פרטיות מלאה עם מחיצות דקורטיביות למשרד

   ראשית, ישנו הקהל העסקי שלנו לא אחת דורש במחיצות במשרדו. אחד הדברים החשובים ביותר במשרד הוא הפונקציונאליות שלו. משרד שלא ישרת אתכם מבחינת המבנה שלו, לא יעניק לכם את האפשרות ליהנות מיום עבודה נוח. כידוע, במשרד יושבים צוות העבודים וגם הצוות הניהולי שצריך מטבע הדברים יותר פרטיות. מחיצות גבס בין חדרים במשרד מאפשרת לכם לתחום את החלל וכך לחלק את המשרד לאזורים שונים על פי הצרכים שלכם.

   סוגי מחיצות גבס – המדריך השלם על מחיצות הגבס

   אם ישנו סוג פופולארי במיוחד של מחיצות הנפוץ גם בבית עסק וגם בבתים פרטיים, הוא מחיצות הגבס. ראשית, מדובר ללא כל ספק על החומר הזול ביותר לבנות איתו מחיצות, כך שלא אחת היתרון הכלכלי המובהק הוא זה שגורם לרבים לבחור דווקא במחציות הגבס, כמו עם עבודה של מחיצות גבס לטלויזיה. עם בנייה איכותית של מחיצות, אתם זוכים להוסיף חללים נוספים בהתאם לצרכים המשתנים שלכם – גם בבית וגם במשרד. מעבר לכך שקל מאד לבנות ולהתקין את המחיצות האלו, הרי שניתן לנייד אותן גם בעתיד על פי דרישתכם.

   מא’ ועד ת’: איך בונים מחיצה מגבס?

   גם אתם תוהים איך בונים מחיצות בלוק גבס? אנחנו נספק לכם את אנשי המקצוע המובילים לביצוע עבודות גבס שונות, אך כן חשוב לנו שתקבלו מושג על העבודה שאנחנו עתידים לבצע אצלכם. היתרונות הבולטים ביותר של מחיצות גבס הם הקלות בה מתקינים אצלכם את המחיצות, העלות נוחה מאד, בכל הקשור לעיצוב – גם השמיים הם לא הגבול ובעיקר לא מדובר על ברית לטווח הארוך, זאת מאחר ותוכלו לפרק את המחיצה בקלות במידה ולא יהיה לכם צורך בה.

   אז מה נדרש לנו לטובת בניית המחיצה?

   ראשית, לוח גבס (הסוגים הנפוצים ביותר הם הגבס הלבן, הגבס הירוק והגבס האדום). בהמשך, נבצע עבודה עם מסלולים שמטרתם היא להיות השלד שעליו נבנה את מחיצת הגבס. כמו כן, נעשה שימוש בניצבים – תפקידם להיות קורה תומכת, כאשר קצה של כל ניצב יהיה מחובר במסלולים. אחד מכלי העזר החשובים לנו ביותר הם מספרי החיתוך – עם מספריים אלו נוכל לחתוך את הניצבים וכך להתאים אותם לגדלים הנדרשים. בנוסף למספריים, נסתייע גם בטוש ייעודי – זאת מאחר והעבודה מבוססת על סימונים ועל חיתוכים. על כן, יהיה לנו צורך בטוש סימון לטובת הגדרת קווי החיתוך.

   כלי העבודה שלנו כוללים בתוכם גם מטר, שהוא כלי העזר המוביל למדידות לפני שנחתוך. אליו יצטרף גם סכין, שבמרבית המקרים, על מנת לחתוך את לוחות הגבס נשתמש בסכין היפנית. כלי נוסף בו נעשה שימוש יהיה הסרגל – בפועל, אין כל חובה להשתמש בסרגל, אלא בכל כלי עזר ישר שיסייע לנו לסמן ולהגדיר גבולות.

   ואל העבודה בפועל: ברגים קודחים – באמצעות הברגים הקודחים נוכל ליצור חיבור שבין הניצבים והמסלולים. בנוסף, ברגי גבס שבאמצעותם נוכל לחבר בין לוח הגבס ובין השלד. לקראת שלהי העבודה נשתמש גם בניירות מגבס – עם ניירות אלו נוכל לסיים עם שלב הגימורים.

   בניית מחיצות גבס במשרד

   בניית מחיצת גבס עם בידוד אקוסטי

   מחיצות גבס אקוסטיות עם בידוד

   אם כן, אחד מהסוגים של מחיצות הגבס הוא המחיצה עם הבידוד האקוסטי. מחיצות אלו רלוונטיות בעיקר לבעלי המשרדים המעוניינים בחלל עבודה נוח ובעיקר שקט לצוות העובדים ולצוות הניהולי אז אם אתם צריכים שיפוץ משרד קחו את נושא המחיצות כחלק בלתי נפרד מהליך השיפוץ. ישנם משרדים עם מספר מצומצם של עובדים, ישנם גם משרדים עם מאות עובדים הפועלים בחלל אחד. הפתרון האקוסטי הינו הפתרון האידיאלי שגם יעניק חוויית עבודה שקטה ונינוחה, ובהתאם גם יעלה את תפוקת העובדים. מחיצה זו תורמת רבות בכל הקשור לבליעת הרעשים, זאת הודות לשכבה מבודדת המשולבת בה. במרבית המקרים, שכבה מבודדת זו עשויה מצמר זכוכית או צמר סלעים.

   המחיצות לא רק תורמות לכל בכל הקשור לפאן האקוסטי ותחימת החלל, אלא תוכלו לתלות עליהן מדפים לאחסנת קלסרים, ניתן לתלות מכשירי חשמל שונים כדוגמת טלוויזיות ואפילו תמונות על מנת להפוך אותן לכאלו הפועם מתוכן טון עיצובי מרשים. יתרון נוסף במחיצותה גבס הוא יתרון החומר בכל הקשור לחסינות מפני אש וגם מפני מים.

   אפשרות נוספת: מחיצה אקוסטית מודולרית

   המון בעלי משרדים דורשים בפתרון של מחיצות מודולריות למשרדים. מחיצות אלו מבוססות במרבית המקרים משלד של פלדה שעליו מיישמים את החומר הרצוי, במקרה הזה – הגבס. בעת שמלאכת בניית המחיצות עוברת לידיים מקצועיות, גם השמיים הם לא הגבול וניתן להתאים אותן בהתאם לצרכים שלכם. המשמעות? נייתן ליצור דרך המחיצות פתחים שונים שיכולים לשרת אתכם: החל מפתח לחלון, לדלת ואפילו לדאוג לפתחים ייעודים למערכות חשמל.

   שידוך בין דקורציה ופונקציונאליות – מחיצות הזכוכית

   לצד התקנת מחיצות גבס ישנן גם התקנות נוספות של מחיצות, כמו המחיצות מהזכוכית. כידוע, מטרתן של המחיצות הן לייצר הפרדה ולתחום בין חללים שונים. העבודה עם הזכוכית מייצרת נראות יוקרתית ומודרנית יותר, וגם מייצרת אלמנט נוסף: בעוד מחיצות הגבס אטומות וכך תוחמות לחלוטין בין החלל, מחיצות הגבס למעשה מעניקות מצד אחד פרטיות, אך מצד שני משלבות בין שני החללים מאחר והזכוכית שקופה. כך למעשה מתקיים רובד מעניין המשלב פנים וחוץ בחלל אחד.

   ומה לגבי המחירים?

   כאמור, העבודה עם הגבס הינה עבודה זולה משמעותית בהשוואה לחומרים אחרים. כך למשל, מחיר של מחיצה אקוסטית יהיה זול בהשוואה לעבודה של מחיצות בטון והוא עומד על 140-250 שקלים למ”ר עבור לוח בודד (מחיצות גבס חד קרומיות). מחיר מחיצות גבס מלוחות כפולים מגבס סטנדרטי יעלה בין 110-280 שקלים למ”ר.

   ומה לגבי מחירים של מחיצות אופן ספייס? אם תרצו לבנות מחיצות שכאלו במשרד שלכם לטובת אזור עבודה פרטי יותר, המחיר נע בין 140-290 שקלים למ”ר. כמו כן מחיצות גבס בין המטבח לסלון מומלצות לביצוע עם לוחות גבס ורודים, זאת מאחר ולוחות אלו מכילים סיבי זכוכית המקשים על בעירה במקרים בהם ישנה אש באזור במטבח. שימו לב כי לוחות לא חסינים לגמרי, אך הם בטוחים יותר. מחירם נע בין 150-300 שקלים.

   מחיצות גבס בכניסה לבית לעומת זו מומלצים לביצוע עם הגבס הירוק, זאת מאחר והוא דוחה רטיבות. כך למשל, אם המחיצה שלכם תירטב ממטרות או ממי גשם, תהליך הפירוק של הגבס במקרה זה יהיה איטי יותר בהשוואה לגבס הרגיל (הלבן). המחיר נע בין 150-300 שקלים למ”ר.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat