לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  החלפת אמבטיה למקלחון

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   מחליפים את האמבטיה במקלחון!

   חדר הרחצה הוא עבור רבים החדר האהוב ביותר בבית: החדר בו נהנים מרגעים של פינוק אמיתי עם רחצה וניחוח בושם. גם אתם החלטתם כי אתם מעדיפים לבצע החלפת אמבטיה למקלחון כדי לפנות מקום בחדר הרחצה? "המשפצים בישראל" מגיעים גם אל חדר הרחצה שלכם בכדי לבצע עבודת של הפכית אמבטיה למקלחון כולל ריצוף, שיפוע והכל. אז מה כוללים שלבי העבודה וגם מהם מחירים של החלפת אמבטיה?

   החלפת אמבטיה למקלחון כולל הכל! (אפשרות להחלפה של מקלחון באמבטיה)
   מה זה כולל?
    שליפת אמבטיה ללא נזק
    התקנת ריצוף ו/או אגנית במקלחון ובמקום שנשאר פנוי
    הדבקת קרמיקה בקירות המקלחון והשטח שנותר – מגוון אריחים לבחירה
    הסבת אמבטיה למקלחון כולל: הרכבת ברז /דוש חדש – בהתאמה אישית
    עבודה לפי תקן ISO 9001
   פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות
   שירות בפריסה ארצית

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185


   הצעד הראשון בעבודה של החלפת אמבטיה קטנה

   גם אם החלטתם לבצע החלפת אמבטיה בעקבות חלודה וגם אם הגעתם למסקנה שמקלחון יכול לשרת אתכם יותר מאבטיה, הצעד הראשון שנבצע בדרך להחלפה הוא הוצאת האמבט מהמקום בו היא נמצאת. מדובר על פעולה המתבצעת בזהירות על מנת לגרום לכמה שפחות נזקים אסתטיים לחדר האמבט שלכם. שימו לב כי בשונה מעבודה של הלבשת אמבט בה לא צריכים להוציא את האמבט הישן מהמקום, במקרה זה עלינו להוציא את האמבט בכדי לשלב את המקלחון.

   החלפת אמבטיה למקלחון במחיר מבצע

   מרצפים את האזור עליו ישבה האמבטיה

   עלות החלפת אמבטיה למקלחון צריכה לכלול בתוכה גם את עבודת הריצוף שיש לבצע לאחר שמוציאים את האמבט מהמקום. במידה ורכשתם אקסטרה אריחים לחדר האמבט בעת שביצעתם את החלפת הריצוף האחרונה, יהיה ניתן ליישם את הריצוף בקלות ובמהירות. במידה ולא, יש לרכוש מראש אריחים מתאימים שתרצו לשלב על המקום בו הייתה עד כה האמבטיה שלכם. ניתן ליישם את הריצוף מיד ולבצע את העבודה ביום עבודה אחד בלבד, תוך שהדגש הוא על ריצוף המתבצע בשיפוע על מנת למנוע מהמים לזרום אל מעבר לדלתות המקלחון.

   ולסיום: משלבים את המקלחון

   השלב האחרון לאחר שיישמנו את הריצוף הוא כמובן לשלב את המקלחון. רכישת המקלחון הינה באחריותכם תוך שאנחנו אלו שנתקין אותו עבורכם. חשוב לקחת מראש מידות מתאימות שיתאימו גם לחדר הרחצה הנוכחי וגם יתאימו לצרכים שלכם. אנו נבצע איטומים מתאימים בתחתית המקלחון שיבטיחו כי בעת הרחצה מים לא יוכלו לברוח החוצה.

   כמה עולה החלפת אמבטיה למקלחון?

   מחיר החלפת מקלחון באמבטיה נע בין 2000-5500 שקלים. שימו לב כי התשובה לשאלה כמה עולה להחליף אמבטיה במקלחון הינה רלוונטית לעבודה המתבצעת על ידי הצוות שלנו. אל מחיר זה עליכם להוסיף את האריחים שתרצו לרצף באמצעותם את חדר האמבטיה, ניתן להוזיל עלויות במידה ואתם קונים את החומרים.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat