לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שפריץ לקיר

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   איך עושים שפריץ לקיר וכמה זה עולה – כל מה שרציתם לדעת

   השיטה הנפוצה ביותר כיום ליצירת גימור לבתים בישראל הינה שפריץ לקירות, כשהשפריץ מורכב ממלט וחול שהופכים יחדיו לבטון, וכשמשלבים את אותו הבטון עם קוורץ ודבק מקבלים שכבה חזקה ועמידה לאורך שנים. בין שמדובר במקרה של שפריץ לבית פרטי או שפריץ עבור קיר חיצוני, את השפריץ עושים בעזרת מכונת התזה בצורה איטית לרוב, ולאחר שהחומר מתייבש מתקבלת תוצאה שדומה מאוד לזו של יציקת בטון דקורטיבי. אנחנו, המשפצים בישראל, נבצע עבורכם שפריץ לקירות אשר כולל קילוף שפריץ חיצוני או פנימי, הכנת קירות שפריץ לצביעה וכמובן צביעה במחיר מזול ומשתלם, וכעת הגיע הזמן שתכירו את הנושא קצת יותר מקרוב.

   שפריץ לקיר חיצוני או פנימי במחיר הכי זול!
   מה אנחנו מציעים?
   אפשרות הסרת שפריץ חיצוני (גם מהתקרה)
   מבצעים שפריץ כולל איטום מלא
   חידוש שפריץ מלא לבתים פרטיים ובניינים

    שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   שפריץ לקירות פנים וחוץ

   מה צריך לדעת על חידוש שפריץ ישן?

   לפני שמתחילים בעבודת חידוש קיר שפריץ בעזרת התזה יש לשטוף את הקיר בלחץ כדי לנקות ממנו פיח, צבע או שמן שנדבקו אליו לאורך השנים. אם לא דואגים לנקות את הקיר מגורמים אלה, סביר להניח ששכבת שפריץ דק לא תיצמד אליו כמו שצריך, וזה נכון גם במקרה שבו מדובר בקיר עם רטיבות וסדקים, אותם יש צורך לתקן. שימו לב שאם מדובר בשפריץ ישן שהינו נקי, חזק ומקובע היטב, ניתן פשוט להרטיב אותו עם מים ולהתיז עליו חומר מחדש.

   איך מבצעים החלקת שפריץ?

   עבור החלקת שפריץ חיצוני, או חידוש שפריץ גס, צריך להשתמש באזמל רחב, פטישון או גרזן. לאחר מכן מניחים שכבת הרבצה דלילה עם מלט וחול ביחס של 3:1 לטובת החול, ולאחר מכן מטייחים רגיל ולעיתים מרכיבים מייקים על הקירות – תפקידם של המייקים הינו ליישר את הקיר ולספק לו מראה אחיד, שמזכיר את זה של קירות גבס. לאחר שמטייחים את הקיר מורחים עליו חומר יסוד ושליכט אקרילי, או שמורחים שפכטל אמריקאי חיצוני, וכך מחפים את הקיר בעזרת שיטות גימור מגוונות.

   איך מתבצעת צביעת שפריץ חיצוני?

   איטום קירות שפריץ הינו יעיל במיוחד כשמדובר בקירות חיצוניים, שכן אם הוא לא נעשה הקיר יחל להתפורר ולהיסדק לאורך הזמן. לכן אחרי שמנקים את השפריץ הישן בלחץ מים, אוטמים סדקים קיימים ויוצרים שפריץ חדש, נהוג לצבוע את הקיר עם רולר פשוט בעזרת צבע דוחה מים, כמו צבע אקרילי חיצוני או צבע אקרילי רב גמיש. אחת לזמן מה תרצו לבצע חידוש צבע על שפריץ חיצוני על מנת לשמור על האיטום של הקיר (להזמנת צביעת דירה לחצו כאן).

   התזת שפריץ צמנטי באיירלס

   אם מדובר בקיר גדול במיוחד או קירות רבים שעליהם צריך לעבוד, כמו למשל במקרה של שפריץ לבניין שלם, העבודה עלולה להימשך זמן רב ותדרוש מכם לשלם להרבה פועלים, אולם יש לכך פיתרון ושמו הוא התזה באיילרס. במקום להוסיף למכשיר ההתזה הרגיל כמות קטנה של חומר, להשתמש בה, לטעון אותו מחדש וחוזר חלילה, ניתן להשתמש במיכל גדול עבור ביצוע שפריץ צמנטי, ויש לכך כמה יתרונות:

   √ עבודה מהירה יותר – משום שאין צורך להטעין מחדש את המכשיר בחומר לעיתים קרובות במהלך העבודה, וכן בשל יכולת האיירלס לכסות אזורים נרחבים יותר, זמן העבודה מתקצר באופן משמעותי.

   √ תוצאות איכותיות – המכונה יודעת לייצר שכבות אחידות בעת ההתזה, וניתן אף לשלוט בעובי הרצוי. זה עוזר לא רק לחסוך בזמן אלא גם מוביל לתוצאות איכותיות יותר.

   √ חיסכון בכוח אדם – ככל שפחות אנשים יידרשו לשם עבודת השפריץ, כך תשלמו פחות, והתזה עם איירלס מאפשרת לכם לעשות זאת.

   איך מתבצעת הסרת שפריץ טמבורטקס?

   לטמבורקס יש מרקם שמזכיר את זה של השפריץ, ונהוג היה לעשות בו שימוש אך ורק עבור שפריץ לקיר פנימי. בחומר זה היו משתמשים יותר בעבר, אולם פחות כיום, ומדובר בחומר שקשה מאוד להסרה, ועל כן כל עבודת גירוד שפריץ טמבורקס הינה קשה וארוכה יותר. אז איך מורידים שפריץ מהקיר מסוג טמבורטקס? לפניכם 4 שיטות שונות שבהן אנו משתמשים:

    טיח גבס ושפכטל אמריקאי – מלטשים את הקיר ומורידים כ-30% מעובי המרקם שלו, ולאחר מכן שמים שכבה ראשונה וגדולה של טיח וגבס, פלוס 1-2 שכבות החלקה עם שפכטל.

    החלקת קירות עם שפכטל אמריקאי – אם השפריץ שלם ויציב, לעיתים אין צורך בביצוע הסרת שפריץ מהקיר, אפילו אם מדובר בטמבורטקס. פשוט מחליקים את הקיר עם 2-3 שכבות שפכטל אמריקאי, אולם אפשרות זו הינה פחות מומלצת ונחשבת למיושנת.

    קילוף טמבורטקס – זוהי השיטה המומלצת ביותר כאשר שכבת הטמבורטקס הינה רופפת. לרוב יהיה צורך בהחלקת הקיר בטיח גבס או שימוש בחומר מילוי ו-2-3 שכבות שפכטל אמריקאי.

    שריפה עם מבער – ניתן לשרוף את שפריץ הטמבורטקס בעזרת ברנר עד שהוא משתחרר מהתשתית, ולאחר מכן ליצור 2-3 שכבות של שפכטל אמריקאי. שימו לב שפיתרון זה לא מומלץ לדירות מאוכלסות או מרוהטות, שכן בחלל שבו תיעשה העבודה יהיה ריח חזק של שריפת הטמבורטקסט למשך כחודש.

   מחירי עבודות שפריץ כלליים

   באופן כללי עבודות השפריץ לא יצריכו מכם תשלום רב מדי, אך כמובן שגם בנושא זה כמו בנושאים אחרים, הכל תלוי ברמת העבודה הדרושה לכם. אז כמה בעצם עולה שיפוץ קירות עם שפריץ? התשובה כאן לפניכם:

   השיפוץ הנדרש העלות המשוערת
   כמה עולה להוריד שפריץ מהקיר, כולל החלקה ותיקונים? כ-210 ₪ למ"ר
   מה העלות של חידוש שפריץ פנימי כולל צביעה? כ-150 ₪ למ"ר
   מה מחיר החלקת קיר שפריץ פנימי וחיצוני? 190 – 160 ₪ למ"ר
   כמה יעלה חידוש שפריץ חיצוני לבית עם שפריץ לבן? 160 – 140 ₪ למ"ר
   מהי עלות הורדת שפריץ מהתקרה? כ-170 ₪ למ"ר

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat