לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שפכטל אמריקאי

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   כל מה שאתם צריכים לדעת על שפכטל

   בין שמדובר בשלבים האחרונים של הבנייה ובין שמדובר בשיפוץ, השפכטל הוא אחד השלבים החשובים ביותר כשזה נוגע לרמת הגימור והחוזק של המבנה. עם זאת, רבים אינם יודעים מה ההבדל בין החומרים הדרושים עבור שפכטל לבטון בקיר חיצוני ביחס לטיח המומלץ לצורך שפכטל לקיר רטוב או לח. אנחנו, המשפצים בישראל, נוכל לבצע עבורכם את כל עבודות השפכטל הדרושות לכם במחירים משתלמים, אך עוד לפני שתיפנו אלינו, כדאי שתלמדו כמה דברים על שפכטל שאולי לא ידעתם ואשר עשויים להשפיע על המחיר והאיכות של העבודה שתקבלו. אז מה זה שפכטל גבס? מה ההבדל בינו לבין שפכטל אמריקאי? כמה עולים השירותים האלה ומתי מבצעים כל אחד? כל המידע נמצא כאן לפניכם.

   עבודות שפכטל אמריקאי במחיר הזול בישראל!
   החלקת קירות בשפכטל אמריקאי
   הכנת קירות לפני צביעה בדירות חדשות
   תיקוני שפכטל כולל מילוי חורים
   ביצוע שפכטל לקירות רטובים
   15 שנות ניסיון בכל עבודות השיפוץ
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   מה זה שפכטל גבס?

   מדובר בשכבה עבה שנמרחת בעזרת מאלדג’ החלקה, אשר לרוב משמשת לקירות פנימיים. טיח הגבס מתייבש לאט מאוד לעומת סוגי טיח אחרים, ולוקח לו לעיתים אף יום שלם להתייבש בהתאם למזג האוויר, אולם האיטיות הזו מספקת לו את היכולת לשמור על כוחו, ועקב כך שפכטל לקירות גבס הינו חזק ועמיד בפני חבטות. עם זאת, הגימור של טיח הגבס אינו חלק לרוב. כדי לפתור את הבעיה הזו ניתן לבצע שפכטל אמריקאי לגבס, שיספק גימור חלק הרבה יותר.

   בטיח גבס משתמשים כשיש צורך בעבודה של שפכטל למילוי חורים אשר נוצרו לאחר ששלפתם מסמר או דיבל מהקיר למשל, או במקרה של מילוי סדקים שנוצרו בקיר לאורך השנים. לאחר שהמילוי מתייבש ניתן ללטש אותו ולצבוע, כשלרוב עבודות שפכטל וצבע כלולות יחדיו במחיר. מחירים של עבודות שפכטל גבס, כולל החלקת קירות בשפכטל וצביעה, נעים בין 30-50 שקלים – שימו לב שזהו מחיר שפכטל למ”ר שאינו כולל את עלות החומרים.

   מה זה שפכטל אמריקאי והאם אפשר לבצע אותו בהתזה?

   שפכטל אמריקאי בהתזה משמש אך ורק לגימור ולא לסתימת חורים, משום שהוא נוטה להתכווץ. על כן החלקת קירות בשפכטל אמריקאי היא עדיפה על פני שימוש בטיח גבס לשם מטרה זו. בין שאתם מתכננים לבצע שפכטל אמריקאי לאמבטיה או שפכטל לקיר חיצוני, דעו לכם שעבור שפכטל אמריקאי זמן ייבוש הוא קצר במיוחד, אולם החומר אינו עמיד בפני רטיבות, לכן עדיף לבצע שפכטל אמריקאי בממד או שפכטל אמריקאי לתקרה בחדר שאינו לח לרוב, ובקירות פנימיים בלבד. שימו לב שגם עבור מילוי פוגות תוכלו להשתמש בחומר שפכטל אמריקאי במקום רובה, זאת במידה שאינכם צריכים למלא פוגות בריצוף קרמיקה, חדרים רטובים או גגות.

   כשמדובר בנושא של שפכטל אמריקאי מחיר למטר הינו בין 40-100 שקלים, והוא כולל תיקוני טיח, החלקה בעזרת 2 שכבות של שפכטל בהתזה ופריימר. שימו לב שמחיר זה לא כולל את עלות החומרים, כך שעבור עלות שפכטל אמריקאי למטר תצטרכו להוסיף כ-50 שקלים נוספים בשביל  דלי במשקל 28 ק”ג.

   החומרים המומלצים עבור עבודות שפכטל אמריקאי

   מג’יק בונד (טמבור) – מומלץ עבור שפכטל בדירה חדשה שאין בה נזקים בקירות. המג’יק בונד הינו תערובת שמוכנה לשימוש ויש צורך לערבב אותו עם מעט מאוד מים לצורך דילול. את החומר הזה מורחים בשכבה דקה מאוד בעובי 1 מ”מ לכל היותר.

   רוק בונד וגולד בונד (נירלט) – זהו שפכטל לקירות פנים אקרילי משחתי על בסיס של מים וחומרים שעוזרים לשפר את יכולת ההדבקה שלו. משתמשים בו עבור שפכטל לקירות חוץ מבטון או קירות גבס.

   בי ג’י שפכטל בונג (בי ג’י) – חומר שיכול לשמש במידת הצורך גם לתיקון חורים וסדקים בקירות ישנים. על אף שהוא מתכווץ לאחר שהוא מתייבש, יש אפשרות להחליק את אותו עם שכבה נוספת של שפכטל.

   אייפל רוק (אייפל) – שפכטל לקיר שמשמש להדבקת נייר חיבור בין לוחות של גבס. לא צריך לשייף אותו ויש לו גימור איכותי וחלק במיוחד. יחד עם זאת הוא מקבל צבע לבן, לכן ניתן לצבוע עליו בכל צבע שרוצים.

   מה מומלץ במקרה של שפכטל לחדר אמבטיה או חדר לח?

   כשמבצעים שפכטל לחדרים רטובים חשוב מאוד להשתמש בשכבה הרבצה בעובי 4-6 מ”מ ושכבה מיישרת, ולהקדיש לכל שכבה את תשומת הלב המרבית. כשבועיים לאחר עבודות שפכטל במקלחת מדביקים אריחי קרמיקה בעזרת דבק מתאים ועם פטיש גומי. תקרת חדר האמבטיה לעומת זאת תקבל שפכטל לפני צביעה של דירה עם צבע שעמיד בפני לחות ורטיבות. לאחר שהשפכטל מתייבש ניתן לצבוע את התקרה בעזרת צבע שעמיד בפני עובש.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat