לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוצים קטנים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   שיפוץ קטן עם אפקט גדול – על השיפוצים הקטנים

   "המשפצים בישראל" מבצעים עבורכם גם שיפוצים קטנים! ישנם מקרים, בעיקר עם דירות ששופצו לאחרונה, בהם נדרשת עבודת שיפוצים קטנה בבית. עבודות אינסטלציה, חשמל, צבע וגבס יכולות להתבצע דרכנו גם בהיקפים קטנים יותר – תמיד בהתאם לדרישות שלכם. אנו מתחייבים לכך שכל שיפוץ קטן, יעורר אפקט גדול בחלל לאחר השיפוץ.

   שיפוצים קטנים בבתים פרטיים ובבתים משותפים – ייעוץ בחינם!
   מבצעים את כל סוגי השיפוצים בכל חללי הבית
   שיפוצים קטנים במקלחת כולל אפשרות לחיפויים
   שיפוצים קטנים במטבח – אפשרות הרחבת המטבח
   שיפוץ קטן בחדר שינה – כולל שבירת קיר
   שיפוץ קטן בחדר שירות – אפשרות להרחבה או הקטנת חדר השירות

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   שיפוץ קטן בדירה

   שיפוצים קטנים בבתים פרטיים

   מה המשמעות של שיפוץ קטן?

   אז מה הופך את השיפוץ הקטן לכזה הנחשב קטן? כמה פרמטרים: היקף העבודה, זמן העבודה ועלות העבודה. בעוד שיפוצים גדולים דורשים מכם להקצות תקציב משמעותי לביצוע העבודה ולפנות זמן (ולעתים גם את הבית), עבודות קטנות של שיפוצים הן עבודות הרבה פחות משמעותיות מבחינת ההיקף שלהן, ובהתאמה מלאה גם מבחינת העלות שלהן. שימו לב כי שיפוצים בהיקף קטן אינם עבודות תיקונים, אלא שדרוג של החלל גם פונקציונאלית וגם עיצובית. שיפוצים שכאלו יכולים להתבצע בסלון, במטבח, בחדר השינה, בקומת המרתף, בחדר העבודה, בחדר השירותים ובחדר האמבט.

   חיפוי לקיר בחלל הסלון

   בשיפוץ האחרון שביצעתם בבית החלטתם לצבוע את קירות הסלון? צביעת הסלון אינה הדרך היחידה להחמיא לאזור זה בבית, אלא שניתן לשדרג את חזות הקירות ולעורר את הסלון מחדש עם אלמנטים עיצוביים חדשים וייחודים. איך ניתן לעשות זאת? בין היתר עם חיפויים. כיום, יותר מתמיד, מומלץ לבצע חיפויים בקירות שונים בבית, בעיקר בסלון, זאת מאחר וזמינה לכם מניפת חומרים נרחבת הכוללת אבן, בריקים מפירוק או בריקים חדשים, עץ וזכוכית. כל חומר שלא תבחרו יעניק מעטפת ייחודית המייצרת טון עיצובי אחר:

   עם עץ למשל, יוצרים אווירה כפרית-חמימה, עם זכוכית מתקבלת מעטפת עיצובית יוקרתית וגבוהה יותר, הבריקים תורמים עם חזות מודרנית מצד אחד ונוסטלגית מצד שני, והאבן הטבעית עוטפת את קיר הסלון שלכם עם אלמנטים של חוץ הנכנס אל הפנים הבית. כאמור, שיפוצים קטנים בבית יכולים להיות גם רק חיפוי בודד בקיר שתרומתו לנראות הכוללת של הבית גדולה מאד. גם עם סלונים קטנים וגם עם סלונים גדולים יותר, ההמלצה היא לבצע את החיפוי על קיר אחד בלבד – זאת בכדי לשמר את ייחודיות האפקט.

   איך משפצים את חדר האמבט בתקציב זול?

   שיפוץ קטן בבית שתוכלו לבצע בבית שלכם הוא גם כמובן שיפוץ של חדר האמבט. בהנחה ולא שיפצתם את החדר הזה לאחרונה, מומלץ מאד לעשות זאת. חדר האמבט הוא חדר שיש בו שימוש רב, מה שמביא לא אחת לשחיקה ולבלאי מהר יותר בהשוואה לחללים אחרים. בכדי לשפץ אינכם צריכים ללכת על כל הקופה, אלא לעתים כל הנדרש הוא להחליף את הפריטים בהם עושים שימוש משמעותי: ארונית האחסון, הכיור, הברז ולעתים גם את האמבט. אם ברצונכם להשקיע קצת יותר בשיפוץ, כדאי לשקול גם את החלפת הריצוף בסלון ובמטבח.

   שיפוץ קטן בחדר אמבטיה

   שיפוצים קטנים בחדרי רחצה

   יצירת בר מגבס לאחסון וישיבה במטבח שלכם

   את השיפוץ הקטן תרצו לעשות במטבח? חלל זה הוא מאותם חללים שתמיד יש מה לעשות בהם: תמיד ניתן לעשות עוד נקודות חשמל, לשלב עוד פתרונות אחסון ולשדרג את חזות המטבח. בשיפוצים קטנים, תמיד כדאי לחשוב מה כדאי יותר: פונקציונאליות או עיצוב. מאחר והמטבח הוא במידה רבה חדר עבודה, כדאי לחשוב מה ישדרג את חוויית העבודה שלכם יותר מכל. כך לדוגמא, ניתן לשלב במטבח שלכם בר מגבס שישרת אתכם מכמה בחינות: אפשר לעבוד עליו ולא רק על השיש, ניתן לשבת סביבו, ניתן לייצר בתוכו כוורת לאחסון של כלי מטבח, בקבוקי יין או ספרי בישול, והוא גם בעל נוכחות גבוהה שתתרום חזותית.

   אזורי שירות לביצוע שיפוצים קטנים: רעננה, אשדוד, פתח תקווה, תל אביב, ירושלים, חיפה, נתניה, רחובות, באר שבע, חולון, בת ים, קריית אונו, רמת גן, גבעתיים, הרצליה.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat