לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ סלון

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   שיפוץ לחלל המרכזי ביותר בבית – הסלון

   החלל המרכזי ביותר בכל הבתים הוא כמובן הסלון – בו אתם מארחים את מיטב היקרים לכם ובו אתם מתכנסים בסוף כל יום עם בני המשפחה שלכם. כל עוד הסלון שלכם משופץ, נעים מאד לשהות ולארח בו. מה קורה כשהסלון שלכם לא עבר שיפוץ המון זמן? מדברים עם “המשפצים בישראל”! אנחנו מבצעים את מיטב עבודות השיפוץ – החל מעבודת שיפוץ קיר בסלון ועד שיפוץ קומפלט לכל הסלון שלכם. דרכנו תוכלו לקבל שיפוץ סלון בזול מבלי צורך לחכות לפרסומים על שיפוץ סלון במבצע!

   שיפוץ כללי לסלון שלכם במחיר מדהים – ייעוץ בחינם!
   מה אנחנו מציעים?
   – חיפוי קירות בסלון – חיפוי בריקים או אבן בסלון
   – אפשרות להנמכת תקרה בגבס בסלון וקרניזים
   – נישות גבס לטלויזיה
   – הכנה למערכת קולנוע ביתית
   – החלפה או הדבקת ריצוף יוקרתי 80*80

   לקבלת הצעת מחיר משתחמת חייגו: 055-9380-185

   אילו אפשרויות קיימות עבור שיפוץ סלון?

   שיפוץ חלל הסלון מזמן לכם לא מעט אפשרויות. ישנם אלו שמעדיפים בכל פעם לשפץ אזור ספציפי ולהתמקד רק בו, בעוד ישנם אלו שמבצעים שיפוץ כולל לכל הסלון בפעם אחת. גם אם הסלון שלכם גדול וגם אם הוא קטן, כל אלמנט בו משפיע על החוויה הכוללת שלכם כך שחשוב להעניק תשומת לב לכל אלמנט. אז אילו אפשרויות קיימות לכם עם שיפוץ חדר סלון?

   ראשית, החלפת הריצוף. בכוחה של הריצפה להאיר את כל החלל אך בכוחה גם לפגוע בכל הנראות הכוללת. החלפה של הריצוף יכולה לחדש את נראות הסלון שלכם ולעורר אותו לחיים. אנחנו מבצעים את עבודות הריצוף בשתי הטכניקות המובילות: ריצוף מאפס וריצוף בהדבקה – הכל בהתאם לעבודה הנדרשת ומה התנאים בסלון שלכם מאפשרים.

   עבודת שיפוץ נוספת ושכיחה שאנחנו מבצעים היא כמובן עבודת הצבע. אם אתם צריכים רעיונות לעיצוב הסלון כולל מידע איך לעצב סלון מלבני, אנחנו נשמח לסייע לכם לאורך כל התהליך ונוכל להמליץ לכם על שילובים, על איך יוצרים דו שיח הרמוני בין כל אלמנט בסלון ואיזה צבע בקיר יוכל להחמיא לרהיטים שלכם. ניתן לבצע את כל עבודות הצבע הנדרשות כולל תיקונים, עבודת שליכט צבעוני, יצירת ענני צבע ועוד.

   כמו כן, אנחנו גם מומחים בעבודות של שיפוץ סלון בגבס. אם תרצו להוסיף בר בסלון, ליצור כוורת שתהיה לכם פתרון אחסון נוח או להנמיך את התקרה, נוכל לבצע זאת. העבודות שניתן ליצור כיום בגבס הן אינסופיות ומאפשרות לכם לעצב ולתכנן את שעולה על דעתכם. הגורם המבצע לעבודת עיצוב סלון מודרני קטן? אנחנו!

   שיפוץ סלון לפני ואחרי

   סלון לפני ואחרי שיפוץ

   באיזה שלב ניתן לדעת כמה עולה שיפוץ חלל הסלון?

   כעת אתם כמהים לראות סלון אחרי שיפוץ, אך רגע לפני שנתחיל את העבודה נגיע אליכם להצעת מחיר. עבודה של שיפוץ סלון קטן או גדול יכולה להסתכם ב-48 שעות אם מדובר רק על עבודת צבע, אך היא יכולה להיות מעט ארוכה יותר אם צריך להחליף בסלון את הריצוף לדוגמא. לכן, נגיע אליכם למפגש היכרות שבו תהיה לנו הזדמנות להבין מה העבודה הנדרשת ומה העלויות שלה. נעניק לכם מהידע המקצועי שלנו, נהיה קשובים לבקשות שלכם ולאחר מכן נציג לכם את העלויות.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat