לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  סגירת מרפסת

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   סגירת מרפסת שמש לחורף בזול תמצאו אצלנו!

   "המשפצים בישראל" מציגים: סגירת מרפסת שמש בזול! מי אמר שמרפסת צריכה להיות פתוחה? יש בנכס שלכם כיום חלל חיצוני כדוגמת מרפסת שירות או מרפסת שמש שהייתם רוצים לסגור? אנחנו סוגרים אתכם דיל משתלם במיוחד! דרכנו ניתן לבצע סגירות לכל סוגי המרפסות, במגוון שיטות ועם מגוון רחב של חומרים. לפניכם מחירים של סגירת מרפסת, החומרים איתם ניתן לסגור את המרפסת ומדוע כדאי לבצע סגירה שכזו.

   סגירת מרפסות במחירים שאסור לפספס!
   פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות

   אפשרות לסגור מרפסת גג או מרפסת שירות
   מבצעים סגירות מרפסות לעסקים ופרטיים
   מחירים מיוחדים למסעדות ובתי קפה
   סגירת מסעדה בבטון, עץ, אלומיניום וזכוכית
   פתרונות לכל סוגי המרפסות כולל אפשרות סגירת מרפסת בויטרינה
   מבצעים עבודות בפריסה ארצית

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

    

    לקבלת ייעוץ והצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-938-0185     

    האם רפורמת הפרגולות תופסת גם למרפסות?

    גם אתם רוצים לסגור מרפסת ותוהים האם סגירת מרפסת שמש מקורה נכנסת תחת רפורמת הפרגולות? בשנת 2014 בוססה רפורמת הפרגולות – רפורמה שבאמצעותה נפטרים מהבירוקרטיה הסבוכה אלו המעוניינים לבצע עבודות קלות כמו של פרגולות, גדרות וביצוע סגירות חורף למסעדות ובתי קפה. נכון לשעה זו, פתרונות לסגירת מרפסת אינכם נכללים תחת רפורמת הפרגולות, אך הבשורה המשמחת היא שעבודה זו כן נכנסת תחת הסקטור של "הליך רישוי קצר" – כך שתוכלו לקבל תשובה על הבקשה שלכם בתוך חודש וחצי בלבד.

    האם צריך אישור לסגירת מרפסת?

    האם מותר לסגור מרפסת? לפניכם כל הנדרש מכם על מנת לסגור את המרפסת שלכם. עליכם לעמוד בשלושה תנאים שבלעדיהם סגירת המרפסת לא תוכל להתבצע. לפני הכל: אישור לסגירת מרפסת. עליכם לעבוד בצמוד לאדריכל תוך שתדאגו להוציא היתר בניה. הסיבה שעושים זאת היא בכדי למנוע מצבים של נציגי ביקורות מהרשויות שיכולים להגדיר את המרפסת הסגורה שלכם ככזו שנעשתה בצורה שאינה חוקית.

    כמו כן, עליכם להבטיח תכנון מקצועי. הקבלנים שלנו ידאגו לתכנן אתכם את סגירת המרפסת על הצד הטוב ביותר, כאשר נלקחים בחשבון פרמטרים כמו מניעת תזוזות, מניעה של סדקים ודאגה לחיבורים איכותיים. כמו כן, נלקחים בחשבון גם כל הפרמטרים הקשורים בחזות הסגירה והחומרים בהם עושים שימוש.

    למה חשוב לבצע סגירת מרפסת במסעדה?

    המון בתי עסק, בעיקר מסעדות ובתי קפה, מארחים את מיטב הסועדים בחודשי הקיץ בחלל חיצוני. כל עוד העונה מאפשרת, הלקוחות מעדיפים לסעוד תחת כיפת השמיים, אך מה קורה בעת שעונת החורף מגיעה? בית עסק שלא דואג לסגירת המרפסת, למעשה מפסיד כמות גדולה של לקוחות. הסיבה? מקומות הישיבה במסעדה מתחלקים לאזור פנימי ואזור חיצוני. בחודשי החורף עם מזג האוויר הקר והגשמים, לא ניתן להושיב אורחים בלל חיצוני. על כן, חשוב מאד לבצע סגירת מרפסת קטנה במסעדה בכדי שלא לצאת עם הפסדים. מרפסת סגורה מזמנת לכם אפשרות לארח עוד סועדים וכך להרוויח יותר בכל ימות השנה!

    סגירת מרפסת בבית פרטי

    סגירת מרפסת בבית פרטי בזכוכית

    סוגרים את המרפסת ומגדילים את הבית

    סגירת מרפסת קרקע בבית פרטי שברשותכם או סגירת מרפסת שמש בדירה יכולות להגדיל לכם את הבית! המון משפחות צעירות מוצאות עצמן צריכות חדר ועוד חדר עם כל ילד שנולד ומביא המון שמחה לבית. במקום להעתיק את חייכם אל דירה חדשה, תוכלו לנצל את החלל הקיים בדירה בדרך מושכלת ונבונה יותר. איך תוכלו לעשות זאת? עם סגירה למרפסת!

    בעת שאתם סוגרים את המרפסת, אתם למעשה מרחיבים את הבית שלכם ויכולים ליהנות מחדר נוסף. בכל דירה המרפסת צמודה לחלל אחר, כך שבבתים בהם המרפסת צמודה לסלון, עם סגירתה אתם יכולים להרחיב את חדר הסלון שלכם, או שתוכלו לתחום אותו בקיר גבס וכך ליהנות משני חללים נפרדים.

     

    היתרון של סגירה עם פרופיל בלגי

    אחת הסגירות היקרות ביותר היא הסגירה של הפרופיל הבלגי במרפסת שלכם. הפרופיל הבלגי תורם לכם רבות בכל הקשור למעטפת העיצובית, והוא מבוסס על חומרים כמו ברזל או אלומיניום. היתרון הגדול ביותר הוא שאתם יכולים לעצב באמצעותו על פי הצרכים שלכם והקו העיצובי שבו תרצו לדבוק – החלק מהצורה, דרך הצבע ועד הגדלים הנדרשים.

     

    באילו זכוכיות כדאי להשתמש בסגירת המרפסת?

    אחת הדרכים לבצע סגירת מרפסת גג או מרפסת שירות היא באמצעות זכוכית. היתרון הגדול ביותר של סגירת מרפסת עם חלונות מזכוכית הוא האפשרות שלכם ליהנות מכניסה אידיאלית של אור, תוך שתוכלו ליהנות מנוף שיכנס אל דירתכם מהחצר הפרטית או מהנוף העירוני המשתקף דרך המרפסת של הדירה.

    סגירת מרפסות שמש עם זכוכית מומלצת לביצוע בעיקר עם זכוכית הטריפלקס שהיא נחשבת כזכוכית מאד בטיחותית, זאת מאחר ובמקרים של זעזועים כמו מכות או פגיעות חיצוניות או פנימיות, היא אינה נשברת לרסיסים קטנים.

     

    מה ההבדל בין סגירה של מרפסת מקורה ולא מקורה?

    ההבדל בין סוגי המרפסות בא לידי ביטוי בעיקר במחיר – סגירת מרפסת מקורה בחלונות תהיה תמיד זולה יותר. אם ברשותכם מרפסת מקורה, הרי שהעלות הינה זולה יותר וגם העבודה בהרבה פחות סבוכה. הסיבה היא שלמרפסת מקורה כבר יש גג, כך שהעבודה הנדרשת היא של בניית קירות תוחמים מסביב למרפסת. לעומת זאת, מרפסת שאינה מקורה דורשת עבודה נרחבת יותר, זאת מאחר ונדרשת עבודה של בניית גג וקירות.

     

    סגירה עם תריסים – באילו מקרים היא מומלצת?

    ישנן סגירות המעניקות לכם את האפשרות ליהנות מהצללה, בעוד ישנן סגירות שלא – כמו עם חלונות הזכוכית. על כן, במידה ואתם מעוניינים בהצללה הנשלטת על ידכם ללא כל הגבלה, כדאי לשלב פתרון של סגירת המרפסת בשילוב תריסים. גם כאן – מגוון האפשרויות אינו מסתכם באפשרות אחת, ואתם יכולים לבחור בין אופציה ידנית ובין אופציה חשמלית. תריס חשמלי הינו יקר יותר, אך מעניק לכם את איכות החיים במלואה עם מנגנון פשוט להפעלה שאין צורך להפעיל בו כוח.

     

     לקבלת ייעוץ והצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-938-0185      

     סגירה בבטון או אלומיניום – מה כדאי?

     ישנם חומרים לסגירת מרפסת בהם ניתן לעשות שימוש, וכך עולה שוב ושוב השאלה באיזה חומר כדאי לבצע את סגירת המרפסת. החומרים העיקריים בהם עושים שימוש הם הבטון והאלומיניום, וכדאי להבין אחת ולתמיד: איך לסגור מרפסת בזול? אם המגמה שלכם היא לסגור את המרפסת ובזול, עלות סגירת מרפסת מאלומיניום הינה זולה יותר בהשוואה לסגירת הבטון. בתחילת הדרך, אכן האפשרות היחידה שהייתה זמינה הייתה סגירה באמצעות בלוקים – סגירה המבוססת על המון רעש, אבק, זמן עבודה ממושך והמון כסף.

     כיום, הודות לאלומיניום שבאמצעותו סוגרים את המרפסות, אתם יכולים ליהנות מעלות נוחה מאד, עבודה מהירה מאד, בידוד תרמי איכותי שחוסך לכם בהוצאות החשמל והוא גם עמיד בפני חלודה.

      

     פתוחים לחורף: על סגירת המרפסות לחורף

     בעוד ישנם אלו שסוגרים את החלל החיצוני שלהם בבית העסק או בבית הפרטי להושבה, "המשפצים בישראל" דווקא פותחים! סגירת מרפסות לחורף היא כל מה שאתם צריכים על מנת ליהנות מישיבה תחת כיפת השמיים, גם במזג האוויר הסגרירי וגם עם כמויות של גשמים. אנחנו שמחים להציע לכם עבודה מקצועית של סגירת מרפסת לחורף בזול שלא תעצור את שגרת החיים שלכם, אלא תעניק לכם איכות חיים!

      

     סגירת חורף למרפסת למסעדות ובתי קפה במחיר מוזל!
     – סוגרים מרפסות למסעדות בזכוכית, אלומיניום או עץ
     – סוגרים מרפסות לחורף גם בבתים פרטים או בית משותף
     מגיעים אליכם לקחת מידות ולתת הצעת מחיר במקום
     מחירים מיוחדים לפונים דרך האתר – ייעוץ בחינם!

     לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

     סגירת מרפסת למסעדה

     סגירת חורף למסעדה

     החוק לגבי סגירת חורף לפרגולות ומרפסות

     עד לא מזמן, גם בעלי עסקים שהיו מעוניינים לבצע סגירת חורף לבריכה וגם אנשים פרטיים שהיו מעוניינים לבצע סגירת חורף מזכוכית במרפסת, היו צריכים לקחת חלק ברשימת המתנה ארוכה שהייתה מבוססת על בירוקרטיה שהקשתה מאד על קבלת האישור לביצוע סגירת החורף. בחודש אוגוסט בשנת 2014, התחוללה רפורמת הפרגולות – רפורמה שבזכותה ניתן כיום ליהנות מהליך קצר מאד של קבלת אישורים, המחייב את הרשויות להשיב תשובה למגישי הבקשה תוך 45 ימים בלבד! המשמעות היא שאם אתם רוצים לבצע סגירת חורף מתקפלת בבית או בעסק, תוכלו כחודש וחצי לפני החורף להגיש את הבקשה, ולהיות שקטים כי עם קבלת האישור תוכלו להתחיל בעבודה.

      

     מה היתרונות של סגירת חורף באלומיניום?

     גם אם אתם מעוניינים בעבודה של סגירת חורף לעסקים וגם אם בעבודה של סגירת חורף לבית פרטי, תוכלו לבחור בסגירה מאלומיניום. סגירה שכזו מבוססת על פאנלים מאלומיניום, גבס ומניפה נוספת של חומרים שמטרתם לחזק את הסגירה ולהפוך אותה עמידה יותר. השימוש באלומיניום הינו אידיאלי בחורף, זאת מאחר ויש בכוחו לבודד גם אקוסטית אך בעיקר תרמית. המשמעות היא שניתן ליהנות מישיבה ממושכת בחלל חיצוני מבלי להפעיל חשמל לטובת פתרונות חימום. כך, אתם הופכים ירוקים וחסכוניים יותר עם שימוש מזערי בחשמל.

      

     מתי כדאי לבצע סגירת מרפסת לחורף?

     ישנם אלו שלא מרבים לשהות בחלל החיצוני של הדירה – המרפסת, כך שהיא המון פעמים נתפסת כחלל מבוזבז. בעת שאתם מבצעים עבודה כמו סגירת מרפסת, אתם יכולים ליהנות לאורך כל ימות השנה ולא רק בחורף! ניצול החלל החיצוני מאפשר לכם ליהנות מדירה מרווחת יותר, בעיקר במקרים בהם המרפסת צמודה אל הסלון – כך אתם זוכים בחלל גדול הרבה יותר! הסגירה הופכת את המרפסת למקורה וכך אתם נהנים מחדר נוסף כדוגמת חדר שירות, או מחלל גדול יותר הצמוד אל המרפסת.

      

     החשיבות הכלכלית שבביצוע סגירת מסעדות ובתי קפה לחורף

     עבור בתי הקפה והמסעדות חודשי הקיץ הם החודשים החזקים ביותר: קהל הלקוחות מגיע ליהנות מארוחה טובה וישיבה תחת כיפת השמיים. אותם בעלי עסקים מדווחים כי בחודשי החורף, ישנה ירידה חדה בכמות הלקוחות המגיעים, בין היתר בעקבות מזג האוויר הסגרירי. לעומת זאת, המון פעמים ישנם אירועים גדולים שאתם רוצים לארח בהם כמות גדולה של אורחים במסעדה ואתם לא יכולים. הסיבה? כל האזור החיצוני סגור להושבה מאחר וישנם גשמים ומזג אוויר קר. סגירת חורף לבתי קפה כדאי לבצע כחודש לפני הגעתו של החורף – כך אתם מוכנים מראש!

     הדרך שלכם לחמם את הלקוחות ולגרום להם להיכנס ולסעוד אצלם היא עם סגירת חורף למסעדה. כיום מיטב המסעדות ובתי הקפה נהנים מחלל חיצוני תחום, המנוצל להושבת לקוחות. סגירת מרפסת לחורף במסעדה יכולה להתבצע אצלכם גם מזכוכית וגם מאלומיניום, בהתאם לצרכים ולתקציב שלכם, ניתן גם לבצע שיפוץ מרפסת לפרטיים ועסקים.

      

     סגירת מרפסת לחורף מחירים – כמה תשלמו?

     מחיר למטר של סגירת מרפסת לחורף משתנה בהתאם לסוג הסגירה שתרצו לבצע: סגירה ידנית, סגירת חורף חשמלית, סגירה מאלומינים, זכוכית או PVC. כל חומר מתומחר בעלות שונה, ובנוסף, אנשי המקצוע שלנו יצטרכו לקחת גם בחישוב העבודה הכללית את הנגישות אל המקום, האם החלל החיצוני מקורה או לא ורק לאחר מכן לתת לכם מחיר סופי.

     ככלל, מחיר סגירת חורף יהיה זול יותר במקרים בהם המרפסת שיש ברשותכם מקורה, זאת מאחר אין צורך לבנות גג קל מאלומיניום, אלא הוא נוכח במקום. במקרים אחרים, העבודה גם תיקח יותר זמן בעקבות הבנייה הנדרשת של הגג, וגם בעקבות השימוש הנוסף בחומרים. לדוגמא: מחיר סגירת חורף לפרגולה יהיה זול בהשוואה לעבודות אחרות שכן ישנה הפרגולה שצריך לסגור סביבה, ולעתים הנחה של סנטף מחליפה גם את שילוב הגג הקל. על כן, התשובה לשאלה כמה עולה סגירת חורף תוכל להינתן לכם לאחר הגעה אל המקום ובחינת כל הפרמטרים הנדרשים.

      

     סגירת מרפסת מחירים משתלמים דרכנו! 

     סגירת מרפסת בחלונות – ישנן דרכים רבות לסגור את המרפסת שלכם: החל מאפשרות לשלב אך ורק חלונות, דרך האופציה של חלונות ותריסים, סגירת מרפסת פרופיל בלגי וגם סגירות המתבצעות עם זכוכית וחלונות חשמליים. מעבר לכך שלכל סוג של סגירה יש את היתרונות והחסרונות, הרי שמוצמד לכל סוג של סגירה גם מחיר. אז כמה עולה לסגור מרפסת?

      

     סגירת מרפסת לחורף בזול – כמה זה עולה?

     מחיר למטר של סגירת מרפסת עם חלונות בלגיים יעלה לכם בין 900-1800 שקלים למ"ר. עלות סגירת מרפסת שמש בשילוב עם תריסים תעלה לכם בין 800-1200 שקלים למ"ר, בעוד סגירה עם חלונות מזכוכית תעלה בין 500-800 שקלים למ"ר. כמה עולה סגירת מרפסת מקורה עם חלונות ורשת? המחיר נע בין 600-1000 שקלים למ"ר. בנוסף, מחיר סגירת מרפסת בניה קלה עם אלומיניום נע בין 1000-1800 שקלים למ"ר

     שאלות ותשובות

     איך לסגור מרפסת בזול?

     העלות הזולה ביותר לסגירת מרפסות היא 500 שקלים למ"ר עם חלונות זכוכית. על ידי תוספת של כמה מאות שקלים תוכלו לשלב בחלונות גם תריסים, אולם לא חובה – ניתן פשוט להתקין וילונות ולקבל את אותו אפקט הצללה במחיר זול.

     האם סגירת מרפסת מקורה בבניין משותף מצריכה אישור?

     כל עוד סגירת המרפסת לא משפיעה על המצב הבטיחותי של הבניין ונראות הבניין ולא מפריע לאף שכן אחר לסגור את המרפסת שלו, תצטרכו רק לקבל אישור מהרשות המקומית. בכל מקרה אחר, צריך לקבל היתר לסגירת המרפסת, כשקיימים 3 מסלולי רישוי שונים, בהתאם לסדר גודל העבודה.

     איך מומלץ לעשות סגירה קלה למרפסת?

     אחד היתרונות המשמעותיים של בנייה קלה בתחום המרפסות זה שהיא לא מצריכה אישורים מיוחדים, פרט לאישור מהרשות המקומית – אותו מקבלים תוך 45 יום. הדרך המומלצת לעשות זאת היא בעזרת פנל מבודד מאלומיניום, שעמיד בפני כל תנאי מזג האוויר ומים, וגם לא מחליד.

     למה ממליצים על סגירת מרפסת עם פרופיל בלגי?

     החיתוך הדק של הפרופיל הבלגי מסייע לזכות במראה הרבה יותר אוורירי, אסתטי ומודרני, ואף ניתן לעצב אותו בכל דרך שבה בוחרים. אם הולכים על פרופיל אלומיניום, הוא גם לא מצריך תחזוקה, ובסך הכול דורש ניקיון, שלא כמו פרופיל פלדה שאותו צריך לצבוע אחת לכמה שנים.
     Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
     WhatsApp chat