לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

055-9380-185

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


סגירת מרפסת

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

055-9380-185

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


סגירת מרפסת שמש הכי זול אצלנו!

“המשפצים בישראל” מציגים: סגירת מרפסת שמש בזול! מי אמר שמרפסת צריכה להיות פתוחה? יש בנכס שלכם כיום חלל חיצוני כדוגמת מרפסת שירות או מרפסת שמש שהייתם רוצים לסגור? אנחנו סוגרים אתכם דיל משתלם במיוחד! דרכנו ניתן לבצע סגירות לכל סוגי המרפסות, במגוון שיטות ועם מגוון רחב של חומרים. לפניכם מחירים של סגירת מרפסת, החומרים איתם ניתן לסגור את המרפסת ומדוע כדאי לבצע סגירה שכזו.

סגירת מרפסות במחירים שאסור לפספס!
פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות

אפשרות לסגור מרפסת גג או מרפסת שירות
מבצעים סגירות מרפסות לעסקים ופרטיים
מחירים מיוחדים למסעדות ובתי קפה
סגירת מסעדה בבטון, עץ, אלומיניום וזכוכית
פתרונות לכל סוגי המרפסות כולל אפשרות סגירת מרפסת בויטרינה
מבצעים עבודות בפריסה ארצית

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185


האם רפורמת הפרגולות תופסת גם למרפסות?

גם אתם רוצים לסגור מרפסת ותוהים האם סגירת מרפסת שמש מקורה נכנסת תחת רפורמת הפרגולות? בשנת 2014 בוססה רפורמת הפרגולות – רפורמה שבאמצעותה נפטרים מהבירוקרטיה הסבוכה אלו המעוניינים לבצע עבודות קלות כמו של פרגולות, גדרות וביצוע סגירות חורף למסעדות ובתי קפה. נכון לשעה זו, פתרונות לסגירת מרפסת אינכם נכללים תחת רפורמת הפרגולות, אך הבשורה המשמחת היא שעבודה זו כן נכנסת תחת הסקטור של “הליך רישוי קצר” – כך שתוכלו לקבל תשובה על הבקשה שלכם בתוך חודש וחצי בלבד.

האם צריך אישור לסגירת מרפסת?

האם מותר לסגור מרפסת? לפניכם כל הנדרש מכם על מנת לסגור את המרפסת שלכם. עליכם לעמוד בשלושה תנאים שבלעדיהם סגירת המרפסת לא תוכל להתבצע. לפני הכל: אישור לסגירת מרפסת. עליכם לעבוד בצמוד לאדריכל תוך שתדאגו להוציא היתר בניה. הסיבה שעושים זאת היא בכדי למנוע מצבים של נציגי ביקורות מהרשויות שיכולים להגדיר את המרפסת הסגורה שלכם ככזו שנעשתה בצורה שאינה חוקית.

כמו כן, עליכם להבטיח תכנון מקצועי. הקבלנים שלנו ידאגו לתכנן אתכם את סגירת המרפסת על הצד הטוב ביותר, כאשר נלקחים בחשבון פרמטרים כמו מניעת תזוזות, מניעה של סדקים ודאגה לחיבורים איכותיים. כמו כן, נלקחים בחשבון גם כל הפרמטרים הקשורים בחזות הסגירה והחומרים בהם עושים שימוש.

למה חשוב לבצע סגירת מרפסת במסעדה?

המון בתי עסק, בעיקר מסעדות ובתי קפה, מארחים את מיטב הסועדים בחודשי הקיץ בחלל חיצוני. כל עוד העונה מאפשרת, הלקוחות מעדיפים לסעוד תחת כיפת השמיים, אך מה קורה בעת שעונת החורף מגיעה? בית עסק שלא דואג לסגירת המרפסת, למעשה מפסיד כמות גדולה של לקוחות. הסיבה? מקומות הישיבה במסעדה מתחלקים לאזור פנימי ואזור חיצוני. בחודשי החורף עם מזג האוויר הקר והגשמים, לא ניתן להושיב אורחים בלל חיצוני. על כן, חשוב מאד לבצע סגירת מרפסת קטנה במסעדה בכדי שלא לצאת עם הפסדים. מרפסת סגורה מזמנת לכם אפשרות לארח עוד סועדים וכך להרוויח יותר בכל ימות השנה!

סגירת מרפסת בבית פרטי

סגירת מרפסת בבית פרטי בזכוכית

סוגרים את המרפסת ומגדילים את הבית

סגירת מרפסת קרקע בבית פרטי שברשותכם או סגירת מרפסת שמש בדירה יכולות להגדיל לכם את הבית! המון משפחות צעירות מוצאות עצמן צריכות חדר ועוד חדר עם כל ילד שנולד ומביא המון שמחה לבית. במקום להעתיק את חייכם אל דירה חדשה, תוכלו לנצל את החלל הקיים בדירה בדרך מושכלת ונבונה יותר. איך תוכלו לעשות זאת? עם סגירה למרפסת!

בעת שאתם סוגרים את המרפסת, אתם למעשה מרחיבים את הבית שלכם ויכולים ליהנות מחדר נוסף. בכל דירה המרפסת צמודה לחלל אחר, כך שבבתים בהם המרפסת צמודה לסלון, עם סגירתה אתם יכולים להרחיב את חדר הסלון שלכם, או שתוכלו לתחום אותו בקיר גבס וכך ליהנות משני חללים נפרדים.

 

היתרון של סגירה עם פרופיל בלגי

אחת הסגירות היקרות ביותר היא הסגירה של הפרופיל הבלגי במרפסת שלכם. הפרופיל הבלגי תורם לכם רבות בכל הקשור למעטפת העיצובית, והוא מבוסס על חומרים כמו ברזל או אלומיניום. היתרון הגדול ביותר הוא שאתם יכולים לעצב באמצעותו על פי הצרכים שלכם והקו העיצובי שבו תרצו לדבוק – החלק מהצורה, דרך הצבע ועד הגדלים הנדרשים.

 

באילו זכוכיות כדאי להשתמש בסגירת המרפסת?

אחת הדרכים לבצע סגירת מרפסת גג או מרפסת שירות היא באמצעות זכוכית. היתרון הגדול ביותר של סגירת מרפסת עם חלונות מזכוכית הוא האפשרות שלכם ליהנות מכניסה אידיאלית של אור, תוך שתוכלו ליהנות מנוף שיכנס אל דירתכם מהחצר הפרטית או מהנוף העירוני המשתקף דרך המרפסת של הדירה.

סגירת מרפסות שמש עם זכוכית מומלצת לביצוע בעיקר עם זכוכית הטריפלקס שהיא נחשבת כזכוכית מאד בטיחותית, זאת מאחר ובמקרים של זעזועים כמו מכות או פגיעות חיצוניות או פנימיות, היא אינה נשברת לרסיסים קטנים.

 

מה ההבדל בין סגירה של מרפסת מקורה ולא מקורה?

ההבדל בין סוגי המרפסות בא לידי ביטוי בעיקר במחיר – סגירת מרפסת מקורה בחלונות תהיה תמיד זולה יותר. אם ברשותכם מרפסת מקורה, הרי שהעלות הינה זולה יותר וגם העבודה בהרבה פחות סבוכה. הסיבה היא שלמרפסת מקורה כבר יש גג, כך שהעבודה הנדרשת היא של בניית קירות תוחמים מסביב למרפסת. לעומת זאת, מרפסת שאינה מקורה דורשת עבודה נרחבת יותר, זאת מאחר ונדרשת עבודה של בניית גג וקירות.

 

סגירה עם תריסים – באילו מקרים היא מומלצת?

ישנן סגירות המעניקות לכם את האפשרות ליהנות מהצללה, בעוד ישנן סגירות שלא – כמו עם חלונות הזכוכית. על כן, במידה ואתם מעוניינים בהצללה הנשלטת על ידכם ללא כל הגבלה, כדאי לשלב פתרון של סגירת המרפסת בשילוב תריסים. גם כאן – מגוון האפשרויות אינו מסתכם באפשרות אחת, ואתם יכולים לבחור בין אופציה ידנית ובין אופציה חשמלית. תריס חשמלי הינו יקר יותר, אך מעניק לכם את איכות החיים במלואה עם מנגנון פשוט להפעלה שאין צורך להפעיל בו כוח.

 

סגירה בבטון או אלומיניום – מה כדאי?

ישנם חומרים לסגירת מרפסת בהם ניתן לעשות שימוש, וכך עולה שוב ושוב השאלה באיזה חומר כדאי לבצע את סגירת המרפסת. החומרים העיקריים בהם עושים שימוש הם הבטון והאלומיניום, וכדאי להבין אחת ולתמיד: איך לסגור מרפסת בזול? אם המגמה שלכם היא לסגור את המרפסת ובזול, עלות סגירת מרפסת מאלומיניום הינה זולה יותר בהשוואה לסגירת הבטון. בתחילת הדרך, אכן האפשרות היחידה שהייתה זמינה הייתה סגירה באמצעות בלוקים – סגירה המבוססת על המון רעש, אבק, זמן עבודה ממושך והמון כסף.

כיום, הודות לאלומיניום שבאמצעותו סוגרים את המרפסות, אתם יכולים ליהנות מעלות נוחה מאד, עבודה מהירה מאד, בידוד תרמי איכותי שחוסך לכם בהוצאות החשמל והוא גם עמיד בפני חלודה.

 

סגירת מרפסת מחירים משתלמים דרכנו! 

סגירת מרפסת בחלונות – ישנן דרכים רבות לסגור את המרפסת שלכם: החל מאפשרות לשלב אך ורק חלונות, דרך האופציה של חלונות ותריסים, סגירת מרפסת פרופיל בלגי וגם סגירות המתבצעות עם זכוכית וחלונות חשמליים. מעבר לכך שלכל סוג של סגירה יש את היתרונות והחסרונות, הרי שמוצמד לכל סוג של סגירה גם מחיר. אז כמה עולה לסגור מרפסת?

מחיר למטר של סגירת מרפסת עם חלונות בלגיים יעלה לכם בין 900-1800 שקלים למ”ר. עלות סגירת מרפסת שמש בשילוב עם תריסים תעלה לכם בין 800-1200 שקלים למ”ר, בעוד סגירה עם חלונות מזכוכית תעלה בין 500-800 שקלים למ”ר. כמה עולה סגירת מרפסת מקורה עם חלונות ורשת? המחיר נע בין 600-1000 שקלים למ”ר. בנוסף, מחיר סגירת מרפסת בניה קלה עם אלומיניום נע בין 1000-1800 שקלים למ”ר

שאלות ותשובות

איך לסגור מרפסת בזול?

העלות הזולה ביותר לסגירת מרפסות היא 500 שקלים למ"ר עם חלונות זכוכית. על ידי תוספת של כמה מאות שקלים תוכלו לשלב בחלונות גם תריסים, אולם לא חובה – ניתן פשוט להתקין וילונות ולקבל את אותו אפקט הצללה במחיר זול.

האם סגירת מרפסת מקורה בבניין משותף מצריכה אישור?

כל עוד סגירת המרפסת לא משפיעה על המצב הבטיחותי של הבניין ונראות הבניין ולא מפריע לאף שכן אחר לסגור את המרפסת שלו, תצטרכו רק לקבל אישור מהרשות המקומית. בכל מקרה אחר, צריך לקבל היתר לסגירת המרפסת, כשקיימים 3 מסלולי רישוי שונים, בהתאם לסדר גודל העבודה.

איך מומלץ לעשות סגירה קלה למרפסת?

אחד היתרונות המשמעותיים של בנייה קלה בתחום המרפסות זה שהיא לא מצריכה אישורים מיוחדים, פרט לאישור מהרשות המקומית – אותו מקבלים תוך 45 יום. הדרך המומלצת לעשות זאת היא בעזרת פנל מבודד מאלומיניום, שעמיד בפני כל תנאי מזג האוויר ומים, וגם לא מחליד.

למה ממליצים על סגירת מרפסת עם פרופיל בלגי?

החיתוך הדק של הפרופיל הבלגי מסייע לזכות במראה הרבה יותר אוורירי, אסתטי ומודרני, ואף ניתן לעצב אותו בכל דרך שבה בוחרים. אם הולכים על פרופיל אלומיניום, הוא גם לא מצריך תחזוקה, ובסך הכול דורש ניקיון, שלא כמו פרופיל פלדה שאותו צריך לצבוע אחת לכמה שנים.
Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
WhatsApp chat