לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ מרפסת

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   נהנים תחת כיפת השמיים – אפשרויות לשיפוץ המרפסת שלכם

   המרפסת של השכן יפה יותר? תלוי את מי תשאלו. "המשפצים בישראל" מבצעים עבודות של שיפוצי מרפסת, הכוללות שיפוץ מרפסת שמש ושל מרפסות שירות. מגוון האפשרויות הינו רחב וכולל שיפוץ מרפסת תלויה וגם שיפוץ מרפסת זיזית, אנשי המקצוע הם הטובים ביותר וכל שנותר הוא להחליט איך אתם תרצו את המרפסת שלכם.

   משפצים ומעצבים מחדש את המרפסת שלכם – ייעוץ בחינם!
   – תיקון ושיפוץ מעקות במרפסת – כל סוגי המעקות
   – הנחת פרקט/דק או החלפת ריצוף במרפסת
   – סגירת מרפסת פתוחה כולל אפשרות להתקנת פרגולה
   – עיצוב מרפסת כפרית במבצע – שאלו אותנו!
   – בניית חדר במקום מרפסת שירות – חדר מזווה או אחסון.
   – הרחבה או הקטנת מרפסת שירות – כולל שבירת קיר!
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   עיצוב ושיפוץ מרפסת

   שיפוץ מרפסת שירות – אילו אפשרויות זמינות לכם?

   אם כן, אחת העבודות שאנו מבצעים היא שיפוץ של מרפסת שירות. כידוע, מרפסות השירות משמשות אתכם לאחסנת חומרי הניקוי, כלי הניקוי ובה יושבות גם מכונת הכביסה ומייבש הכביסה. מאחר ובמרפסת זו ישנה תנועה של מים, לא אחת סובלים הקירות מרטיבויות, עובשים ונזילות. בקלות רבה מרפסת השירות שלכם יכולה להפוך מוזנחת, אך עם תחזוק נכון ועבודות שיפוץ של תיקונים אפשר לשמר אותה.

   כמו כן, נוכל לבצע במרפסת השירות שלכם גם עבודות של גבס: מדפים לאחסנת חומרי הניקוי, יצירת כוורת פתוחה שתשרת אתכם ואפילו יצירת נישה להושבת המכונה או המייבש שלכם. כמו כן, ניתן לבצע איחוד מרפסות – של השמש ושל השירות על פי דרישה שלכם, וכך ליהנות מחלל אחד גדול.

   הנאה מירבית בכל עונות השנה – התקנת פרגולה

   כשנתכנן אתכם יחד שיפוץ ועיצוב מרפסת גג, נשים תמיד דגש על 2 אלמנטים עיקריים: האלמנט עיצובי והאלמנט הפונקציונאלי. אם פעם אלמנט אחד היה צריך לבוא על חשבון השני, כעת ניתן ליהנות מכל העולמות. התקנת פרגולה, לרבות שיפוץ מרפסת דק על עמודים, מאפשרת לכם ליהנות מחזות יוקרתית ועשירה בעלת נוכחות גבוהה, תוך שאתם זוכים לפתרון אידיאלי גם מקרני השמש וגם מטיפות הגשם. גם אם ברשותכם מרפסת קטנה יחסית, שיפוץ מרפסת קטנה שנבצע אצלכם יכול לכלול את התקנת הפרגולה ולהעניק לכם שהות נעימה בכל ימות השנה.

   למה כדאי לבצע סגירת מרפסת במעמד שיפוץ מרפסת פתוחה?

   אם אתם מתעניינים בעבודה של שיפוץ מרפסת מקורה, הרי שאתם כבר נהנים מפתרון גם לימי החורף. יחד עם זאת, אם יש לכם מרפסת פתוחה, הרי שתשמחו לדעת כי ניתן להשמיש את המרפסת שלכם בחורף בדרך נוספת שאינה פרגולה: סגירת המרפסת. עבודה זו מאפשרת לכם גם ליהנות מהמרפסת בימי החורף בלי להגיע במגע עם טיפות הגשם, וגם ליהנות מחלל סגור נוסף שיכול לשמש כחדר לכל דבר. סוגי הסגירות הפופולארים הם אלומיניום, זכוכית וחלונות בלגיים.

   שיפוץ מרפסת פנטהאוז

   מה ניתן לעשות במסגרת שיפוץ מרפסת זכוכית?

   מובן כי אם החלטתם ללכת על שיפוץ מסוג זה, האלמנט המוביל ביותר הוא הזכוכית. במקרה שכזה אתם יכולים ליהנות מתצפית נרחבת ומנוף עשיר. עבודות שיפוץ אפשרויות במרפסות שכאלו הן הגבהה של מעקה המרפסת וכך להפוך אותה לבטיחותית יותר, או לחילופין החלפת מעקה הזכוכית הנוכחי באחד אחר המשלב אלמנטים עיצוביים ומודרניים יותר.

    

   צביעת מעקה המרפסת מברזל – חובה!

   היופי חבוי בדברים הקטנים ותשומת הלב חייבת להיות מוענקת לכל אלמנט ואלמנט במרפסת. אם אתם מתעניינים על שיפוץ מרפסת ברזל, אנו ממליצים במסגרת השיפוץ גם לדאוג לכל הקשור לעבודה של שיפוץ מעקה מרפסת. הצבע של המעקה נוטה להתקלף וכך הנראות המתקבלת היא נראות מוזנחת ומאד לא מזמינה. לבחירתכם, אפשר לבצע את הצביעה על פי הצבעים ההולמים את הטון העיצובי במרפסת שלכם.

   שיפוץ מרפסת פתוחה

   הוצאות רבות על מים? לא במקרה הזה: הדשא הסינטטי

   כבר המון זמן שאתם חושבים על שיפוץ מרפסת בבניין משותף ובדגש על שיפוץ מרפסת גן? על מנת להפוך את המרפסת שלכם לפנינה מוריקה, אין באמת צורך להשקיע כסף רב בדשא אמיתי ובתחזוקו. אנחנו ממליצים לכם על התקנה של דשא סינטטי שמעניק לכם איכות חיים יוצאת דופן: השקעה חד פעמית במעמד ההתקנה, דשא ירוק בכל ימות השנה וכמובן חיסכון כספי אדיר שכן אינכם צריכים להשקות את הדשא ולבזבז כמויות גדולות של מים.

   רגע לפני התקנת ג'קוזי במרפרסת: אישור רלוונטי

   שיפוץ מרפסת של פנטהאוז יכול לכלול את התקנת הפרגולה ואת התקנת הדשא הסינטטי, אך הוא גם יכול להעניק לכם צלילה אל חוויה ייחודית ומפנקת במיוחד: התקנת ג'קוזי. על מנת לבצע את התקנת הג'קוזי במרפסת שלכם, יש צורך באישור תקף של קונסטרוקטור. מדוע? הג'קוזי שוקל לא מעט, וחשוב לקחת בחשבון שעל משקלו מוסיפים גם את משקל המים והמתרחצים, כך שמופעל לחץ כבד על המרפסת. המשקל הכולל יכול להגיע עד לטון, כך שחשוב לקבל חוות דעת מקצועית שתאשר או תשלול את יכולת המרפסת לשאת את המשקלים הצפויים.

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat