לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  הרחבת מטבח

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   מרחיבים את המטבח!

   המטבח הוא לב לבו של הבית. אם פעם ההסתכלות עליו הייתה כחלל פונקציונאלי בלבד המסייע לכם שרוד, הרי שכיום המטבח הוא חדר עבודה לכל דבר שבו לא רק דואגים לרקיחת מנות נפלאות, אלא גם לטיפוח תחביבים כמו בישול וליכוד כל בני הבית. הרחבת מטבח יכולה להתבצע באופנים שונים על פי הצרכים שלכם: החל מאיחוד חדרים לטובת הגדלת המטבח ועד הגדלת שטחי העבודה בלבד. צוות המשפצים בישראל מתאימים את אופי העבודה אליכם ומבצעים הרחבת חלל עבור מטבח בהתאם לצרכים שלכם.

   הרחבת המטבח כולל הכל!
   למה אנחנו?
   מרחיבים את המטבח בהתאם לעיצוב הקיים או עיצוב חדש
   הכל מבוצע בהתאמה אישית בעבודת יד ע"י נגר מטבחים
   ניתן להרחיב את המטבח כולל הרחבת האי + שיש
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   מדוע כדאי להרחיב את המטבח?

   הרחבת המטבח יכולה להיות תוצר של כמה סיבות: ראשית, בעת שאתם עושים את המעבר מזוג צעיר למשפחה עם ילדים. הצרכים משתנים בעת שנולדים ילדים, וכך גם הצורך במטבח גדול יותר. בעת שאתם מגדילים את המטבח, ניתן לבנות אי שישמש אתכם גם כפתרון אחסון וגם כבר שסביבו אפשר לשבת. בנוסף, ככל שהמשפחה גדולה יותר, כך יש צורך בתאי אחסון נרחבים יותר – זאת מאחר ויש צורך ביותר כלים ובהתאם עולה הדרישה ליותר מגירות וארונות.

   סיבה נוספת היא בעת שאתם רוצים להתחדש במוצרי חשמל גדולים יותר. במטבח הקיים שלכם, מוצרי החשמל מותאמים לגודלו המדוייק של המטבח. החלטתם שאתם רוצים גז גדול יותר, קולט אדים משוכלל יותר או תנור גדול יותר? יש צורך להרחיב את המטבח על מנת שיהיה ניתן לשלב את מוצרי החשמל החדשים שלכם. לעתים הרחבת כניסה למטבח מספיקה, זאת מאחר והופכים את מבואת הכניסה לרחבה יותר כך שניתן לשלב על חשבונה מוצרים שונים.

   הרחבת מטבח על חשבון מרפסת שירות

   מרפסות השירות לרוב צמודות אל המטבח, כך שהמון פעמים מתבקש לאחד בין החדרים לטובת יצירת מטבח גדול יותר. אכן, מדובר על אפשרות לא רעה בכלל שמאפשרת לכם ליהנות מחלל נוסף. שימו לב כי את חדר השירות ניתן להפוך למזווה שבו פתרונות אחסון: באמצעות עבודות גבס במטבח, יהיה ניתן לשלב שלל מדפים שבהם תוכלו לאחסן מוצרים יבשים או כלי מטבח. דומה הדבר עם הרחבת מטבח על חשבון המחסן: ניתן להפוך את המחסן לכזה שבו מאוחסנים כלים ומוצרי מזון, או שניתן לשבור קיר ולהפוך אותו לחלק בלתי נפרד מחלל המטבח.

   הרחבת אי במטבח על ידי משטח עבודה גדול יותר

   הרחבת מטבח + קרמיקה וגבס הינה אפשרות נוספת. את הרחבת המטבח שלכם אפשר לבצע על ידי הרחבת משטחי העבודה שלכם, כמו משטח העבודה על האי לדוגמא. מדובר על משטח גדול יותר משיש, עץ או קוריאן למשל, שיוגדל ויורחב בהתאם לרצכים שלכם. ניתן לשלב מסביב לאי הדבקת קרמיקה לטובת דקורציה, וגם לבנות באמצעות גבס תאי אחסון לבקבוקי יין או פריטים אחרים לרבות צלחות. הרחבת האי לעתים מספיקה, זאת מאחר והוא מגלם בתוכו גם פתרון ישיבה, משטח עבודה ותא אחסון.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat