לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  חגורת בטון

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   המדריך השלם על חגורות הבטון

   “המשפצים בישראל” מבצעים את כל העבודות הנדרשות עבור חגורות בטון לבית! לפני ביצוע העבודה, נגיע אל האזור בו נדרשת חגורת הבטון, נתכנן את מהלך העבודה, נחתום על חוזה הכולל גם את עלות חגורת בטון ונצא לדרך! ישנן מספר חגורות שתפקידן משתנה בהתאם למיקומן – כמו עם חגורות בטון בגינה וכמו חגורה המיועדת לחלון. המימדים של החגורה הם במרבית המקרים די קטנים – עובי חגורת בטון עומד בממוצע 20X10 ס”מ.

   אז מה היא חגורת הבטון? בניית החגורה מתבצעת למען מטרה אחת: לתרום ליציבות של מבנה מסוים ולמנוע סדקים. תפקידה של חגורת הבטון הוא להתמודד אל מול כוחות המתיחה והלחיצה השונים המתבצעים לאורכה של החגורה, כלומר, אל מול המאמצים האופקיים. ישנם כמה סוגים שונים של חגורות בטון בהם עושים שימוש, כאשר כל חגורה מותאמת לסוג המבנה ובהתאם יש לה מטרות שונות. כך לדוגמא, ישנן חגורות מסד שתפקידן להיות חולייה מקשרת בין כל היסודות שבבסיסו של המבנה. בנוסף, ישנן חגורות בטון שמטרתן לתמוך בקיר שיגומים, חגורות שמטרתן לתמוך בקירות גבוהים וארוכים וכדומה.

   בניית חגורת בטון סמויה בבית או במשרד!
   למה אנחנו?
   חגורות בטון חזקות המורכבות מ:
   מלט, חול, חצץ, מים ודבק לטקס
   עבודה מקצועית – 15 שנות ניסיון
   אחריות מלאה על כל עבודה דרכנו

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   בניית חגורת בטון

   חגורת בטון בבית פרטי

   מה החשיבות של חגורות הבטון?

   איך בונים חגורת בטון ומדוע צריך לבצע עבודה שכזו? מטרת החגורות כאמור היא לסייע בכל הקשור להתמודדות עם משקלים ולחצים. בעת שבונים קירות בלוקים, יש צורך בשילוב של חגורת בטון, תוך שקושרים אותה אל עמודים בכל 2 מטר של בנייה המתבצעת לגובה. השימוש בחגורות בטון אלו בא לידי ביטוי עם חגורות בטון מעל החלון, בבניינים ובדלתות. בכדי להבטיח שחגורת הבטון תהיה חזקה ויציבה ותמלא את תפקידה כמצופה ממנה, יש ליצור תערובת חזקה ועמידה המבוססת על חול, חצץ ומלט, שאליהם מוסיפים גם דבק לטקס. אל התערובת המתקבלת מוסיפים כמות מדודה ומבוקרת של מים.

   ומה לגבי חגורת בטון בבניין? חגורות הבטון משתלבות גם בבניינים, כאשר המטרה היא לקשור את הבלוקים הנמצאים בין העמודים בצורה חזקה. כמו כן, עבודה של חגורות בטון לדלת מתבצעת גם היא, זאת בכדי להבטיח שלא יהיה מצב בו תלויים בלוקים שונים באוויר. במקרים של דלתות לדוגמא, העבודה המתבצעת היא יציקה המבוססת על קרשים ולאחר מכן בטון. עבודה זו תקפה גם עבור חגורות בטון בחלון וגם חגורות בטון מתחת לחלון.

   חגורת בטון תחתונה ועבודה של חגורת בטון עליונה

   לא אחת, לפני ביצוע העבודה יש צורך בעבודות מקדימות הכוללות חפירה של בורות אל תוך הקרקע, זאת מאחר ושם נמצאים היסודות. החפירה מתבצעת על מנת לבסס סביבה מתאימה לשלב בהם עמודים שמטרתם להיות המסגרת לחגורת הבטון שתשתלב. מתי יש צורך לשלב ברזל לחגורת בטון? במקרים אלו משלבים ברזל בתוך הבורות, קושרים אותם ויוצקים בטון, כאשר הברזלים עדיין נראים מעל פני השטח. עבודה זו נקראת חגורת הבטון התחתונה, כאשר המטרה שלה היא לשאת את משקלו של המבנה שעתיד להבנות. השלבים הבאים המגיעים לאחר שהבטון התייבש כוללים את קשירתו של הברזל, תוך שמתבצעת עבודת איטום חגורת בטון באמצעות בלוקים או יציקה של בטון, והם אלו הדואגים לביסוסה של החגורה התחתונה.

   דוגמא לשילוב ברזל: במקרים בהם ישנו מעקה בלוקים ללא עמודים, יהיה צורך בשימוש גם בברזל. אופי העבודה מתבצע בצורה כזו בה מכניסים ברזלים את המרווחים השונים בין הבלוקים, זאת על מנת שיהיה ניתן בהמשך לצקת בטון. המטרה? למלא את החללים הריקים. השימוש בברזל בא לידי ביטוי בכך שהוא עתיד להפוך להיות חלק מהחגורה עצמה.

   מחירון חגורות בטון

   המחיר נע בין 350 ש”ח למ”ר עד 800 ש”ח למ”ר לביצוע פרוייקט, המחיר משתנה במידה והמיקום לא נגיש ויש צורך בעבודה מורכבת.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat