לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  טיח חוץ

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   כל מה שרציתם לדעת על טיח חיצוני לבית או בניין

   צריכים עבודה של טיח חיצוני לבית? אתם צריכים את “המשפצים בישראל”! אנחנו מבצעים את כל סוגי הטיח והשליכט, כאשר הבסיס לכל הוא חומרים איכותיים ועבודה מקצועית. בישראל, עושים הפרדה בין הטיח ובין השליכט כאשר התחימה מדברת על השליכט ככזה שמטרתו דקורטיבית, ואילו על הטיח כמוצר המבוסס על אבקה שניתן באמצעות דבקים או חול להפיק אותו לבד, מבלי צורך לעבוד עם טיח חיצוני מוכן.

   טיח חוץ לבית פרטי או בניין מחיר הכי זול לקוב טיח!
   טיח חוץ מחירים החל מ-80 ש”ח למ”ר

   מבצעים גם עבודות טיח חוץ דמוי בטון
   חיפוי וחידוש טיח חוץ – מחיר מבצע!
   ביצוע קילוף טיח במידת הצורך

   לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית חייגו: 055-9380-185

   עבודת טיח לבית פרטי

   ביצוע טיח לשלד בית פרטי

   אם כן, הטיח הינו הגורם המקשר שבין הקיר עליו מיישמים אותו, ובין שכבת הגמר שהחלטתם ליישם. שימו לב כי שכבת הגמר אכן יכולה להיות שליכט, אך היא גם יכולה להיות צבע או חיפוי או כל דבר האחר המגיע במגע עם הקיר שלכם. טיח חיצוני אפור או צבעוני, מיישמים על גבי תשתיות שונות: בלוקים מגבס, בלוקים מבטון או כל תשתית אחרת. כמו כן, לטיח תפקיד נוסף ופונקציונאלי שכן הוא אוטם את המבנה, כך שבעמד העבודה עושים שימוש גם עם טיח חיצוני אוטם.

   הכירו את המערכת של טיח חיצוני

   הטיח מיושם גם בחלקים פנימיים וגם בחלקים חיצוניים. אין כל חשיבות אם מתבצעת עבודה של טיח חיצוני לבניין או לבית פרטי בכל הקשור לשכבות המיושמות. במרבית המקרים, טיח חיצוני רגיל או טיח תרמי חיצוני, מיושמים על בסיס שלוש שכבות, כאשר ישנם מקרים אחדים בהם שתי שכבות יספיקו על מנת לבצע את העבודה. אז אילו שכבות קיימות? השכבה הראשונה היא שכבת הרבצה שהעובי שלה נע בין 4 מ”מ ל-6 מ”מ. השכבה הבאה היא שכבה מיישרת שהעובי שלה נע בין 8 מ”מ ועד כ-30 מ”מ. השכבה האחרונה כאמור היא שכבת הגמר שהעובי שלה לא עולה על 2 מ”מ.

   טיח חיצוני

   טיח חיצוני לבית פרטי

   איך מיישמים טיח חוץ על קירות?

   איך מתבצעת עבודה של טיח חיצוני צבעוני? ראשית, ניתן ליישם את עבודות הטיח גם באמצעות עבודה ידנית, אך גם באמצעות כלים מכאניים. בהתאם לגודל הקירות, נחליט מה שיטת העבודה העדיפה ביותר. עבודה של טיח צבעוני לקיר חיצוני תתחיל עם הכנות מקדימות הכוללות ניקוי יסודי של הקיר. מטרת הניקיון היא להסיר כמה שיותר כתמים ולכלוכים הנובעים משמן, אבק, גשמים וחומרים אחרים שתפסו מקומם על הקיר. ללא עבודת ניקיון זו, עתיד לצוץ קושי בשידוך הטיח לתשתית הקיימת, מה שיפגע ביתר השלבים שיבואו לאחר מכן. כמו כן, דעו כי על מנת לבצע את העבודה האיכותית ביותר, יש להמתין כ-24 שעות בין יישום של כל שכבה.

   ומה לגבי העלויות? עלות טיח חיצוני לבית נעה בין 120 שקלים ל-175 שקלים למ”ר. התשובה לשאלה כמה עולה טיח חיצוני לבית יכולה להשתנות בהתאם למצב בו נמצאים הקירות: איזו עבודת ניקיון נדרשת לפני יישום השכבה הראשונה, כמה אנשי צוות נדרשים לביצוע יישום הטיח, האם העבודה מתבצעת באמצעות עבודה ידנית או כלים מכאנים ואיזה סוג טיח ושליכט מתבצעים אצלכם.

   משחקים בצבעים: שליכט חיצוני לבית

   שליכט חיצוני צבעוני בעל שתי מטרות עיקריות: המטרה הראשונה היא כמובן פונקציונאלית והיא להגן על המעטפת החיצונית של הבית מפני רטיבויות. למרות שהחורף הישראלי אינו ארוך ולעתים הוא מאופיין בכמות גשמים קטנה, עדיין חשוב לדאוג להגנה איכותית. כמו כן, ישנם נזקים שונים שהשליכט מגן מפניהם כמו נזקי הלחות. כמו כן, שליכט לקיר חיצוני תורם גם חזותית. בעוד ישנם בניינים עם קירות חשופים, גם ישנם קירות שבוצעה עליהם עבודה של שליכט חיצוני לבניין, כך שכעת מעטפת הבניין נהנית מגימור מרשים, התואם את הקו העיצובי בו רצו לדבוק בעלי הבניין או הבית.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat