לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  טיח לאמבטיה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   באיזה טיח מומלץ להשתמש בחדר האמבט?

   בכדי להבטיח כי צבע טיח לאמבטיה יצליח, יש לבחור בסוג הטיח הנכון. קבלני הטיח של “המשפצים בישראל” יבצעו את השידוכים המושלמים תוך הצלבה של פרמטרים שונים לרבות סוג המבנה, החלל ודקויות נוספות.

   חשוב להבחין בין טיח לחלל חיצוני ובין טיח לחלל פנימי, זאת מאחר וכל טיח מאופיין בתכונות אחרות ומעניק מענה לצרכים שונים. התאמה נכונה של הטיח תבטיח את עמידותו ותמנע התפוררויות או סדקים. טיח בחדר אמבטיה הוא טיח המתבצע למטרות פנים.

   טיח לאמבטיה – מבצעים את כל עבודות הטיח למקלחת!
   100% עבודה מקצועית
   מניעת רטיבות במקלחת ע”י טיח מתאים
   מבצעים את כל סוגי הטיח לחדרי אמבטיה:
   טיח ווגה לאמבטיה, טיח מינרלי, אקרילי ועוד
   מחירים מיוחדים לפונים דרך האתר

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   עבודות טיח באמבטיה

   ביצוע טיח לאמבטיה

   השלבים המתבצעים ליישום הטיח

   אז איך אנחנו מבצעים את הטיח בחדר האמבט שלכם? העבודה המקדימה כוללת איתור של בליטות הנמצאות בקיר, תוך שתתבצע עבודה של “סתימת” חורים הנמצאים בקיר. העבודה מתחילה עם שילוב של שכבת ההרבצה ושכבה מיישרת. עובי השכבה של שכבת ההרבצה עומד בממוצע על בין 4 מ”מ ל-6 מ”מ. שימו לב: אם ברצונכם להדביק לאחר מכן קרמיקה, יש להמתין לפחות שבועיים בין שלב זה לשלב שילוב הקרמיקה.

   ואיך מתבצעת עבודה של טיח לתקרת אמבטיה? העבודה בגדול די דומה והיא כוללת את שלושת השלבים: השלב הראשון הוא שכבת ההרבצה, לאחר מכן שכבה מיישרת ולבסוף יישום של שליכט וצבע המותאמים לתקרות האמבט בכך שהם עמידים בתנאי לחות ובאזורים רטובים.

   טיח צבעוני לאמבטיה: אלו הסוגים הקיימים

   ראשית, ישנו טיח אקרילי לאמבטיה שניתן ליישם במגוון צבעים הכוללים את הגוונים השונים של צבע השמנת וצבעים של אפור. עם שילוב עבודות טיח זה אתם זוכים לנראות המדמה משי, והטון הכללי הינו של וינטאז’ יוקרתי. אם ברצונכם ליהנות מאווירה שלווה ונינוחה, לכו על טיח זה.

   אפשרות נוספת העומדת לרשותכם היא טיח מינרלי אמבטיה. הטיח הזה מתבצע במקרים בהם יש צורך בטיח נושם, המוכר לרבים בגלל טיח ווגה לאמבטיה. באם ויש לכם בחדר האמבט קירות ללא כל חיפוי, לכו על טיח זה. המראה המופק מטיח הווגה הוא מראה כפרי וחמים התורם רבות לתחושה של שלווה ורוגע בחדר הרחצה.

   שימו לב כי חיפוי זה מתאים לשילוב בחדר הרחצה, אך יישומו יכול להתבצע רק בקירות הנמצאים מסביב לאזורים העתידים להרטב, ולא בקירות המגיעים במגיע ישיר עם כמויות ניכרות של מים. לכן, ההמלצה היא לא לבצע טיח שכזה בסביבת המקלחון או מעל ברז הכיור.

   ומה לגבי טיח פיגמנטי לאמבטיה? אפשרות זו גם היא עומדת לרשותכם, כאשר האפקט הפיגמנטי נוצר בעקבות אבקות שונות המוסיפים לטיח.

   טיח למקלחות

   טיח באמבטיה לפני ביצוע הדבקת קרמיקה

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat