לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  טיח לחומה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   עבודות טיח חוץ לחומות

   צריכים עבודת טיח לחומה? “המשפצים בישראל” מגיעים! אנחנו מבצעים את כל סוגי עבודות הטיח החיצוני בחומות – גם כאלו הנמצאות מסביב לבתים פרטיים וגם בחומות הנמצאות מסביב לבניינים. אז מה הדגשים לעבודה מוצלחת ואיך אנחנו מבצעים אותה? כל התשובות לפניכם:

   עבודות טיח לחומה במחיר משתלם!
   – תיקוני טיח לחומה
   – מילוי חורים ואיטום סדקים בחומה
   – יישום שכבה מקשרת לפני הנחת טיח צבעוני
   – יישום שכבת צבע סופרקריל חיצוני (לאיטום מירבי)

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   טיח לחומה בבית פרטי

   טיח לחומה סביב בית פרטי

   טיח לחומה – דגשים לעבודה איכותית

   הדגשים שלנו לעבודה מוצלחת של טיח לחומה בבית פרטי מתחילים עם עובי הטיח הנדרש: העובי לטיח המושלם צריך להיות בין 5 מ”מ ועד 8 מ”מ. ובאשר לשכבות? את החומה שלכם נכסה בשתי שכבות שונות. את העבודה בפועל נתחיל רק כ-14 יום לאחר שהסתיימה עבודת היציקה של הבטון בשלד של המבנה.

   כמו כן, חשוב להעניק דגש גם להרכב הטיח: לכל עבודה אנו מתאימים טיח שונה, זאת על מנת לבצע את עבודת הטיח האיכותית ביותר בהתאם לשטח ולאזור בו מתבצעת העבודה. הכלל המנחה אותנו דרך קבע הוא להבטיח כי החומרים הסינטטים בהרכב הטיח, לא יעלו על חמישה אחוזים.

   טיח לחומה בבית פרטי

   טיח לחומה מסביב לבית פרטי

   מיישמים את הטיח על החומה שלכם

   אז איך מתחילים עבודה של טיח לחומה סביב בניין? ראשית יהיה עלינו להכשיר את החומה בה תרצו לבצע את הטיח. עבודת ניקיון החומה עבור טיח לחומה קטנה תהיה קצרה יותר, בעוד ניקיון לפני טיח לחומה גבוהה יהיה מעט ארוך יותר. למרות שמדובר על עבודת ניקיון מקדימה, היא חיונית וחשובה להצלחת העבודה. בניקיון זה יהיה עלינו להסיר את האבק שהצטבר על החומה, שמנים, דבקים, הסרה של לכלולכים חיצוניים, וכמו גם מילוי לסדקים שיש על החומה במידה ויש כאלו.

   ומה לגבי השכבות? השכבה הראשונה היא השכבה המוכרת בשם “שכבת ההרבצה”. עובי השכבה בשלב זה הוא בין 4 מ”מ ל-6 מ”מ, כאשר המטרה היא ליצור איטום. טיח אקרילי לחומה ניתן ליישר באמצעות סרגלים או כלים יעודיים אחרים איתם מגיעים אנשי המקצוע שלנו. יום לאחר מכן, נרטיב את השטח שהוא יהיה ההכנה לשכבה הבאה: השכבה המיישרת. שכבה זו מיושמת בעובי של בין 12 מ”מ ל-16 מ”מ.

   השכבה האחרונה החותמת את התהליך היא שכבת הגמר כאשר העובי שלה במרבית המקרים הוא 2 מ”מ, אך גם ניתן ליישם אותה עם 1 מ”מ. את שכבת הגמר מיישמיים כעבור יומיים מהרגע בו בוצעה השכבה השנייה – השכבה המיישרת. את העבודה ניתן כמובן לבצע גם עם טיח צבעוני לחומה.

   טיח לחומה 60 מטר

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat