לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  יציקת כלונסאות

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   יציקת כלונסאות בטון בעלות המשתלמת ביותר

   מחפשים קבלן שיפוצים שיצוק בשבילכם כלונסאות בטון במחיר זול? הגעתם למקום הנכון! כאן באתר המשפצים בישראל נשווה בשבילכם בין מחירי קבלני שיפוץ מומלצים מרחבי הארץ ונמצא לכם את האחד שיספק לכם עלות כלונסאות בטון זולה ומשתלמת. אנחנו עובדים אך ורק עם קבלני שיפוצים מנוסים שעוסקים כבר 15 שנים בתחום, וההמלצות שלנו אף פעם לא מאכזבות – מחירים משתלמים ועבודה איכותית מובטחת!

   יציקת כלונסאות בטון בעלות משתלמת!
   המחירים הזולים ביותר בכל הארץ
   – חישוב יציקת כלונסאות על ידי אנשי מקצוע מנוסים
   – בדיקת הכלונסאות לאחר ההחדרה לקרקע בשיטות מתקדמות
   – אחריות מלאה על כל העבודות
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   יציקת כלונסאות במחיר זול

   חישוב יציקת כלונסאות

   עבור חישוב כלונסאות צריך להשתמש בנוסחה קבועה – פאי כפול קוטר בריבוע, כפול אורך הכלונס. זה נשמע פשוט על פניו למי שמבין טיפה במתמטיקה, אך את החישוב הזה צריך לעשות אך ורק מהנדס בניין אמין, שכן יש פרמטרים נוספים שאליהם צריך להתייחס, ביניהם:

   √ עומק הקידוח

   √ קוטר בור הקידוח

   √ זווית הקידוח ביחס לשיפועי הקרקע

   √ מאפייני הבטון שבו משתמשים

   √ שקיעה צפויה בתנאי הקרקע לפי משקל הכלונסאות

   בשל משתנים אלו אי אפשר לעשות חישוב באופן עצמאי של הנוסחה ולצפות להגיע לתוצאה מדויקת. רק אחרי שבוחנים היטב את הקרקע אפשר לדעת איך יצטרכו להיות הכלונסאות, וכאמור, את זה עושה מהנדס בניין. לאחר שהוא נותן את אישורו, קבלני השיפוץ המומלצים יכולים להמשיך בתהליך הבנייה. כמובן שהגודל ישפיע על עלות יציקת כלונסאות בטון, ולכן רק לאחר ביצוע החישובים ניתן לדעת כמה יעלה כל הסיפור.

   יציקת כלונסאות בטון

   מתי ואיך עושים בדיקת כלונסאות בטון

   אם המבנה מתחיל לשקוע בקרקע, זה סימן לכך שכבר מאוחר מדי ותהליך התיקון של בסיסו יהיה יקר מאוד. לכן כדאי להכיר כמה סימנים מוקדמים שמעידים על כך שיש כשל בכלונסאות, אפילו עוד לפני שקודחים אותם לאדמה:

   √ הופיעו שינויים במפלס הבטון אחרי שהסירו ממנו את העטיפה

   √ נשאר יותר מדי בטון במערבל הבטון

   √ המחסום של פיית הצינור לא צף אחרי החדרת הבטון

   יציקת הבטון הופסקה באמצע בגלל בעיה בציוד

   אחרי יציקת כלונסאות בטון והחדרתם לקרקע אפשר לעלות על כשלים בעזרת 2 שיטות. האחת היא בדיקה סונית שמלמדת על עומק הכשלים וחומרתם ואינה דורשת שום הכנות מיוחדות. מבצעים אותה עם פטיש פלסטי שמכה על הכלונס ומשדר גל קול שנע עד תחתית הכלונס. הגל חוזר אל גלאי ומכשיר בדיקה מספק ניתוח גרפי של עומק ורציפות הכלונס. את הבדיקה הזו אפשר לעשות רק 5 ימים או יותר מרגע היציקה.

   שיטה שנייה היא בדיקה אולטרה סונית, שהיא מתאימה לכלונסאות בעומקים עמוקים ובעלי קוטר רחב. בשביל לבצע אותה צריך להתקין בכלונס כבר במהלך היציקה לפחות 2 צינורות ברזל או פלסטיק קשיח בקוטר מינימלי של 50 מ”מ, ולמלא אותם במים לפני הבדיקה. כדי לבצע את הבדיקה עצמה מורידים כבלים, משדר ומקלט את החלק התחתון של הצינורות, וכשמושכים את הכבלים המשדר שולח פולסים, שאותם קולט המקלט. בעזרת בדיקה שכזו אפשר למפות בדיוק מרבי את אזור הכשל.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat