לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  פירוק פנלים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   פירוק פנלים מקצועי ומהיר במחיר הזול ביותר שיש

   פנלים הם אחד החלקים בדירה שרבים נוטים להתעלם מהם ולשכוח שהם קיימים, אך אם הם ייסדקו או לא יתאימו לרצפה או לחיפוי שעל הקיר, הם בהחלט יבלטו בחוסר האסתטיות שלהם. כשמחליפים ריצוף או מחפים את הקיר, חובה לשקול בתהליך השיפוץ גם החלפה של הפנלים, ואם אתם מחפשים מי שיפרק לכם אותם ואף יספק לכם שירותי שיפוץ נוספים במחיר הזול ביותר שיש, הגעתם למקום הנכון. בפורטל המשפצים בישראל תוכלו למצוא קבלן שיפוצים מומלץ וזול תוך רגעים ספורים, ונדאג לכם להצעת מחיר אטרקטיבית לפירוק הפנלים שלכם – אתם תגלו שאיתנו אפשר לשפץ כל חלק בדירה בזול ובלי לשבור את קופת החיסכון.

   פירוק פנלים מקצועי כולל פינוי במחיר הכי זול בישראל!
   למה אנחנו?
   שירות מקצועי כולל קילוף הדבק הפנימי ופינוי פסולת
   ניקוי הדירה לאחר פירוק הפנלים
   מבצעים פירוק פנלים לפני החלפת הריצוף לכל הדירה או לצורך החלפת פנלים שבורים
   שירות בפריסה ארצית רחבה
   פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   פירוק פנלים בזול

   איך מפרקים פנלים: כך תבצעו זאת נכון

   פנלים הם האלמנט המקשר בין הרצפה לקירות. הם מעניקים תיחום וגימור לחלל הפנימי ואמורים להמשיך את קו העיצוב המרכזי של הרצפה ולהפריד אותו מן הקיר. לכן הפנלים מגיעים במספר רחב של דגמים, צבעים וחומרים ומספקים למעצבים, הבונים והמשפצים חגיגה של עיצובים מגוונים ואטרקטיביים. חלק מהפאנלים משרתים גם צרכים פונקציונליים כמו סלילת כבלים פנימית של אמצעי תקשורת, מה שיוצר מראה אסטטי ושומר על הבטיחות וכמובן מתאים גם למשרדים ועסקים. בדרך כלל, פירוק פנלים יתרחש לקראת שינוי כלשהו ברצפות:

   1. כאשר מבצעים החלפת ריצוף ומעוניינים לפרק את העיצוב הישן, יהיה צורך גם בפירוק הפנלים על מנת להמשיך את קו הרצפות החדשות שנבחרו.

   2. כאשר אחד הפנלים סדוק או שבור ומחבל בגימור האסתטי, או מזמן פנימה חרקים ונזילות.

   3. כאשר מחליפים את הקרמיקה הישנה ועוברים לרצפת פרקט, נדרשת עבודת פירוק פנלים הכנה לפרקט שתאפשר הדבקה נוחה ותמנע כשלים עיצוביים.

    

   כיצד ניתן לפרק את הפנלים?

   הסרה של פנלים היא באופן כללי מלאכה יחסית פשוטה, המצריכה מספר כלי עבודה סטנדרטיים כמו פטיש או פטישון, מברג ועזרים יעילים כמו שפכטל או סכין גדולה שיסייעו לקילוף הדבק הפנימי שהונח בעת התקנת הפנלים בעבר. ניתן לבצע את הפירוק באופן עצמאי אם כי כאשר נדרש פירוק פנל קרמיקה לפני ביצוע פרקטים או כשהדבר מתבצע בעקבות החלפה של פנל אמצעי שבור, חיוני להיעזר בשיפוצניקים מנוסים ומיומנים.

    

   מדוע חשוב להיעזר בגורם מקצועי לפירוק?

   מכיוון שהסיבות לפירוק הפנלים הן בדרך כלל ממניעים אסתטיים כמו הסרת פנלים לפני ביצוע פרקט למינציה או החלפה של מספר פנלים שבורים, חשוב לבצע זאת באופן מקצועי ואחראי שימנע גרימת נזקים לרצפה הקיימת, הקיר או הפנלים הנוספים אם נדרש חילוף של שלב אחד בלבד. בעל מקצוע מיומן יוכל לבצע את העבודה במידת הזהירות הנדרשת ולספק תיקונים אם נוצר מצב של נזק נלווה. מעבר לכך, הפירוק מתבצע בדרך כלל כחלק משלבי העבודה של הקבלן המרצף מחדש או מבצע עבודות לחידוש הבית ולכן ניתן לקבל את השירות במחיר נוח ולהימנע ממאמץ פיזי ממושך בכפיפה בלתי בריאה.

    

   למה חשוב להסיר פנלים כהכנה לפרקט?

   פרקט נחשב לריצוף מודרני ועם זאת גם בעל מראה נוסטלגי חמים וביתי. מאחר וצבעו של הפרקט ותכונות החומרים שלו אינן תואמות את אלו של הפנלים הסטנדרטיים מקרמיקה או פולימרים שונים, הדבר יפגע משמעותית בעיצוב ובמראה הסופי האחיד. נסו לדמיין כיצד נראה פרקט העץ ללא ביצוע פירוק פנלים טרצו למשל (אותו משטח “כתמים” אותנטי שמזוהה עם הבלטות הישנות), או בשילוב בין צבע העץ החמים לתיחום המודרני של גרניט פורצלן אפור.

    

   כמה עולה פירוק פנלים?

   להבדיל מעבודות פירוק אחרות בענף השיפוצים שמתייחסות לפירוק רצפות, חלונות או משטחים שונים, עבור פירוק פנלים מחיר העבודה מתבסס על סדר גודל הפירוק במ”ר והוא כולל את פינוי הפסולת מהמקום.

   בדרך כלל במצב של הורדת פנלים מחיר העבודה ינוע בטווח של 90-110 ₪ למ”ר. מחיר זה יגולם ברוב המקרים כבר בתוך המחיר הכללי של עבודת החלפת הריצוף או האינסטלציה ולכן קל לקבל הערכה מדויקת מטעם הקבלן שלכם גם עבור הסרת פנלים והכנה לפרקט מחיר הכולל בתוכו גם את ההסרה והפינוי וגם את התקנת הפרקט החדש.

    

   המשפצים בישראל – תנו לנו להוציא אתכם מרוצים

   אנו שמחים להציע לכם קורת גג אחת ואיכותית לכל סוגי עבודות הקבלן והשיפוצים בישראל, מביצוע עבודות הסרה של פנלים ועד שיפוץ בתים קומפלט. אנו פועלים בתחום למעלה מ-15 שנים בפרישה ארצית ומקפידים לבצע כל פרויקט תוך שמירה על סטנדרט בנייה גבוה ומחירים הוגנים. נוכל למצוא לכם קבלן שיפוצים בכל תחום נדרש לרבות התקנת רצפות, פירוק רצפות, התקנת פרקטים והכנות נדרשות לפרקטים כולל טיפול בהסרת הפנלים ופועלים רק מול בעלי מקצוע מוסמכים ומנוסים, עם המון מוניטין והמלצות חיוביות. כל קבלן מטעמנו יספק לכם הצעת מחיר והסבר מקיף על תהליך ביצוע העבודה, אך לא לפני שישמע מכם בנוגע לצרכים, הדרישות והמטרות של המראה החדש בבית ויספק לכם מספר דרכי ביצוע ופעולה אפשריים.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat