לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  פירוק פרקטים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   פירוק פרקטים – שירות מקצועי במחיר הזול ביותר שיש! 

   פרקט נחשב לאחד מסוגי הריצוף האהובים והפופולריים ביותר בישראל, המספק מראה אסתטי ואחיד לחלל הבית ומאופיין בתחזוקה קלה ופשוטה. הפרקטים מגיעים במבחר סגנונות אפשריים – מכפרי ועד נקי מודרני, בכל טווחי המחירים, הצבעים והגדלים. מחפשים קבלן שיפוצים שיפרק לכם את הפרקט הקיים, ועל הדרך יוכל גם לרצף לכם את הבית מחדש במחיר זול ומשתלם? אנחנו בפורטל המשפצים בישראל נשמח לעזור לכם למצוא אותו, כשאנחנו נשווה עבורכם בין הצעות המחיר של קבלני השיפוצים המומלצים ביותר באזורכם ונדאג לכם למחיר המשתלם ביותר!

   פירוק פרקט ישן כולל פינוי במחיר הכי זול – בהתחייבות!
   למה אנחנו?
   √ מפרקים את כל לוחות הפרקט כולל הסרת שכבת הדבק 
   √ מסירים את כל סוגי הפרקט כולל פרקט מעץ מלא, מעץ שכבתי ופרקט למינציה 
   √ אפשרות לפרק את הפרקט ולהחליף אותו בחדש לכל הדירה
   √ שירות בפריסה ארצית רחבה
   √ פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   פירוק פרקט בזול

   מתי יש צורך לפרק את הפרקט?

   עבודות פירוק פרקט מבוצעות במספר תרחישים אפשריים, חלקם מרצון וחלקם מאילוץ:

   √ שיפוץ ומעבר לריצוף שונה – אם בני הבית מאסו במראה הפרקט וכעת הם מעוניינים להחליף אותו ובמקומו להדביק ריצוף קרמיקה בחלל הבית או גרניט פורצלן, הם יצטרכו תחילה לדאוג לפירוק מלא של לוחות הפרקט ולסלק אותם מהבית. רק לאחר מכן הם יוכלו לבצע התקנת ריצוף חדש.

   √ נזקים שהתגלו בפרקט – הפרקטים חשופים למגוון רחב של נזקים ביחס לסוגי ריצוף אחרים ועלולים להתנפח, להישרט ואפילו להטמיע בתוכם כתמים שלא ניתן להסיר. אל “תאונות הריצוף הללו” מתווספים גם נזקים שעלולים להיווצר על כל סוגי הפרקט למשך הזמן כמו צריבות, דהייה של הצבע, קילופים ו”פציעות” במקומות בולטים.

   √ החלפת פרקט תקופתית – פרקטים מעץ מלא ופרקטים מעץ שכבתי יסיימו את חייהם כעבור 10-15 שנים ויש לפרקם. אם מדובר בפרקט למינציה, הוא יסיים את חייו תוך 4-5 שנים.

   √ מעבר לדירה חדשה – לוחות הפרקט הם חומרים פריקים ולכן ניתן לבצע פירוק והרכבת פרקטים מהדירה הישנה לחדשה.

   בתמונה – פירוק פרקט לפני החלפת ריצוף

   פירוק פרקט במעלית לפני החלפת ריצוף

   כיצד מתבצע פירוק הפרקט?

   תהליך הפירוק מאוד תלוי בסוג הפרקט ובצורך בו בהמשך (למשל הדבקתו בחדר אחר או לקיחתו להרכבה בדירה החדשה). כדי להבין את תהליך הפירוק, יש צורך להסביר תחילה על סוגי הפרקטים הקיימים וההבדל ביניהם ברמת המאפיינים וההתקנה:

   √ פרקטים מעץ מלא/ מעץ שכבתי – מדובר בריצוף עץ אמיתי המודבק לבטון המבנה באמצעות הנחת שכבת דבק מלאה. פרקט העץ המלא מורכב משכבה אחידה של עץ גושני, בוק או אלון בדרך כלל, בעוד שהעץ השכבתי מכיל בתוכו מספר שכבות עץ נוספות במבנה הפנימי.

   √ פרקט למינציה – זהו פרקט שמיוצר באופן תעשייתי כדי לספק מענה זול ופופולרי לעץ המשובח, המאסיבי והיקר. פרקטים אלה לא מונחים על שכבת דבק אלא על ספוג (התקנה צפה) ולכן נוחים יותר לפירוק.

   אם נדרש ביצוע פירוק פרקט מודבק, יש להשתמש במכונת קילוף מיוחדת, שתסיר בעדינות את שכבות הפרקט והדבק, כולל הסרת דבקים שבוצעו בפאנל הקרמיקה או על ארונות וקירות ישירות. רק לאחר ההסרה יהיה ניתן להפריד את הלוחות וכן לפרק את הריצוף הקיים בדירה.

   אם מדובר בפירוק של פרקט למינציה, ניתן לבצע זאת על ידי פציעה או קריעה של קצוות הפרקט ולהמשיך בהסרה על ידי תלישה וחילוץ שכבת הספוג. מטבע הדברים, פירוק פרקט למינציה יהיה מהיר ופשוט יותר לביצוע.

    

   האם כדאי לפרק פרקט להרכבה חוזרת בדירה חדשה?  

   פירוק פרקט ישן והעתקתו לבית החדש זה משימה אפשרית אך מורכבת, שתצריך פניה לקבלן מנוסה המומחה למגוון סוגי פרקטים. קבלן השיפוצים יוכל להגיע אליכם על מנת לבחון את מורכבות הביצוע ולספק לכם הצעת מחיר מתאימה, שתכלול גם את עבודת הפירוק וגם את ההרכבה שלו מחדש. זוהי עבודה זהירה ועדינה שמצריכה צוות מקצועי ומיומן שידע כיצד לארוז את המשטח בצורה הנכונה ללא גרימת נזקים ולהתקין אותו מחדש, מבלי שיווצרו פגמים בלוחות הפרקט.

   קבלן שיפוצים המבצע פירוק והרכבת פרקטים, יוכל להעריך האם יש צורך להוסיף לוחות פרקט חדשים על פי גודל הדירה ולדאוג לכך שהחדשים יהיו בעלי מראה זהה ומאותו חומר גלם שממנו עשויי הפרקט הישן. בחלק מהמקרים תגלו שמדובר בפעולה פחות משתלמת מאשר התקנת פרקט חדש.

    

   כמה משלמים על פירוק פרקטים?

   אז כמה עולה פירוק פרקט והאם לא עדיף לבצע זאת באופן עצמאי? רצוי לתת את המושכות לבעלי המקצוע המתאימים, שמגיעים עם כל הציוד הדרוש להסרה מהירה ויעילה של הפרקט, על אחת כמה וכמה אם יש צורך לקחת אותו להרכבה חוזרת. אמנם לכל פירוק פרקט מחיר אחר המשוקלל על פי סוג החומר, גודל החלל במ”ר והאם מדובר בפירוק חיצוני או פנימי, אך בדרך כלל עומד הטווח לפירוק ופינוי הפרקט על 70-150 ₪ למ”ר. נשמח להפנות אתכם לקבלני שיפוצים מומלצים המתמחים בעבודות פירוק והרכבה והם יוכלו לספק לכם הצעת מחיר כוללת ומדויקת לעבודות השיפוץ, התפורה לצרכים, הדרישות ומאפייני המקום.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat