לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  צביעת קירות חיצוניים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   המדריך המלא על צביעת הקירות החיצוניים

   “המשפצים בישראל” דואגים שתהיו יפים גם מבפנים, אך גם מבחוץ. צביעת קירות חיצוניים בבית משותף וגם בבתים פרטיים הינה צביעה המבוססת על דגשים שונים וטכניקות שונות של ביצוע. צוות הצבעים שלנו מתמחה בכל הסוגים של צביעות חיצוניות, כאשר סוג הצביעה ישודך למטרות שלכם ולצרכים שלכם, כמו גם למצב הקירות. אתם לא צריכים לשאול את עצמכם איך אוטמים קירות חיצוניים, אנחנו מיישמים את כל העבודה בשלמותה ומעניקים מענה מלא הכולל את ניקיון הקירות הנוכחיים, טיפול בסדקים וביצוע תיקונים, ולבסוף צביעה מחודשת.

   צביעת קיר חיצוני לבתים פרטיים ובניינים
   צביעת קירות חיצוניים החל מ-60 ש”ח למ”ר
   התקנת פיגומים בתוספת תשלום – תלוי בגובה וגודל הדירה
   אפשרות לצביעה ברולר או בהתזה
   איך העבודה מתבצעת? 
    הורדת שכבת הטיח והאזורים המתקלפים
    חריצת הסדקים ואטימה עם צבע אקרילי
    סגירת האזורים מהם קילפנו את הטיח עם שכבת טיח חדשה
    צביעה עם שכבת פרמייר לפני צביעה
    צביעה עם סופר קריל או כל צבע אחר לפי תקן

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   צביעת קירות חיצוניים

   צביעת קיר חיצוני מתקלף

   כאמור, צביעת קיר חיצוני שונה מצביעה של קיר בתוך החלל. הסיבה כמובן נעוצה בכך שהקירות החיצוניים הינם חשופים, כך שהם גם פגיעים יותר. למה הקירות חשופים? לכמויות אדירות של אבק, לכלוכלים, מי גשם וקרני השמש. על כן, לאורך הצביעה חשוב לדבוק בצבעים מתאימים ועמידים שיוכלו למנוע מקרים של סדקים, עובשים או רטיבויות. אנו מיישמים את עבודת הצביעה החיצונית עבורכם גם בעת שאתם מעוניינים לשדרג את חזות הבניין או הבית וגם במקרים בהם ישנם כשלים שונים שצריך לתקן אותם.

   מתי כדאי ליישם עבודה של צביעת קירות חיצוניים בבית פרטי?

   בעוד את קירות הבית או המשרד ניתן לצבוע בכל עונה ללא כל תלות בה, הרי שבעת שמבצעים צביעת קירות חוץ יש לקחת בחשבון את עונות השנה. לאחר עבודת הצבע, אסור שהקירות יגיעו במגע עם מים לפחות לשלושה ימים, כך שבעת שמבצעים את העבודה בעונת החורף זה סיכון של ממש. מגע של מים יכול לפגום בטיב העבודה, כך שיהיה צורך לבצע אותה מחדש. על כן, ההמלצה החד משמעית היא לבצע את העבודה בתקופת האביב, בה מזג האוויר הינו הנוח ביותר גם לקבלני הצבע עם עבודה בתנאי חוץ, וגם אין חשש לגשמים.

   צביעה חיצונית באמצעות שליכט

   כאמור, ישנן כמה טכניקות ליישום עבודה של צביעה חיצונית, כאשר אחת מהשיטות היא של שליכט. השליכט ידוע גם בשמו העממי יותר “טיח צבעוני”, והודת לו ניתן לשדרג פלאים את חזות הבית הפרטי או הבניין בו אתם גרים עו עובדים. לצד התרומה העיצובית של השליכט, גם ישנה תרומה פונקציונאלית: השליכט משמש כמעין שכבת הפרדה המייצרת עמידות בפני מים. העבודה המתבצעת כוללת כמה שלבים: שכבה של טיט, שכבת פריימר ולבסוף השליכט. בהשוואה לצביעות שונות, מדובר על תהליך ארוך יותר אך התוצאות משתלמות.

   צביעת קיר בטון חיצוני – עם רולר או התזה?

   אחת השאלות השכיחות ביותר היא האם כדאי ליישם את הצביעה החיצונית של הבית באמצעות רולר או התזה. צביעה בהתזה מבוססת על מכשיר המתיז את הצבע ישירות על הקיר שאותו מעוניינים לצבוע. היתרון הגדול של שיטה זו הוא שמדובר על כיסוי אחיד, כאשר הוא מתאים בעיקר לקירות שאינם כל כך חלקים, כך שאם בוצעה אצלכם בעבר צביעת קיר חיצוני שפריץ, שיטת ההתזה מתאימה כאן. החיסרון של השיטה נעוץ בעובדה כי מדובר על שיטה ארוכה יותר, שכן העבודה לכשעצמה מורכבת יותר וגם דורשת עבודת ניקיון לאחר צביעת הדירה. הצביעה ברולר למעשה מתאימה לקירות הזקוקים לצביעה נקודתית יותר ולא לצביעה מרוכזת על אזורים שלמים. החיסרון הוא כמובן שמדובר על עבודה ידנית, מה שאומר שהתוצרים לא תמיד אחידים.

   צביעת קיר חיצוני בבית משותף

   צביעת קירות חיצוניים בגובה

   צביעת קיר חיצוני מתקלף – הכירו את שלבי העבודה

   העבודה שלנו מבוססת על כמה שלבים עיקריים: הכנת התשתית, ניקוי אזור הצביעה, טיפול בסדקים וצביעת הקיר. השלב הראשון מוקדש לבדיקות מקדימות שמטרתן לאתר כשלים ולקבוע את סוג העבודה הנדרשת. בשלב השני ננקה את הקירות על מנת להבטיח שעבודת הצבע החדשה תהיה אידיאלית ואיכותית. כמו כן, נדאג לקלף סדקים מהקיר ולעתים אף לנקות את הקירות עם לחץ מים חזק וגבוה. השלב השלישי מוקדש כולו לאיתור של פגמים בקיר, כאשר נדאג לסתום חורים שונים. לבסוף, נצבע את הקיר, בין היתר גם עם עבודה של צביעת קיר חיצוני נגד רטיבות.

   ומה לגבי העלויות?

   כמה עולה לצבוע קירות חיצוניים? המחיר משתנה בהתאם לגודל הקיר הנדרש, סוג הצביעה והמורכבות שלה. כך לדוגמא, חומר נגד רטיבות בקיר חיצוני מייקר את העבודה, וגם צביעת קירות חיצוניים עם עובש הינה יקרה יותר בהשוואה לצביעה שמטרתה חזותית בלבד.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat