לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  קבלן אספלט

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   המדריך השלם על קבלני האספלט

   “המשפצים בישראל” דואגים לספק לכם אנשי מקצוע בתחומים נרחבים! אם אתם זקוקים לשירות של קבלן אספלט וריצוף, יש לכם אל מי לפנות: ניסיון של יותר מ-15 שנה, לקוחות מרוצים ופרוייקטים שהוכתרו כהצלחה הם מה שהפך אותנו למובילים ולחברה הפועלת בפריסה ארצית – מהצפון ועד דרום. לפניכם, הסבר על עבודתם של קבלני אספלט ועל סוגי האספלט השונים בהם עושים כיום שימוש.

   קבלני אספלט במרכז, בצפון ובדרום מחיר למטר הכי זול – בהתחייבות!
   – ביצוע אספלט צבעוני לאטימת רעשים
   – ביצוע אספלט קר – ידידותי לסביבה
   מחירים מיוחדים לפונים דרך האתר
   מבצעים עבודות אספלט גם ללקוחות פרטיים
   שירות בפריסה ארצית

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 055-9380-185

   ביצוע עבודות אספלט

   מה אתם יודעים על האספלט?

   כשאתם עובדים עם קבלן אספלט מומלץ אתם מפקידים את המלאכה בידיים מקצועיות ולא צריכים לחשוש או להעסיק את עצמכם בשאלות מקצועיות. יחד עם זאת – חשוב לנו להציג בפניכם מידע כללי על החומר ועל הסוגים השונים של האספלט. אם כן, האספלט הוא אחד מהמשטחים הפופולאריים ביותר כיום בעולם. השימוש באספלט לרוב מוכר הודות לכבישים, אך השימוש בו נפוץ הרבה יותר והעבודה איתו באה לידי ביטוי גם בחנויות, רחבות שונות ומגרשי חניה.

   המקור של האספלט הוא למעשה בנפט. לא רבים יודעים, אך האספלט הוא בעצם תוצר לוואי שמקורו מתהליך של זיקוק נפט. עבודה עם אספלט שמורה אך ורק לאנשי מקצוע, זאת מאחר והובלתו ממקום למקום חייבת להתבצע בתנאים נאותים ובטמפרטורה גבוהה מאד. אנו מעניקים תשומת לב לא רק לעבודה באמצעות החומר, אלא גם בשינוע שלו מנקודה אחת לאחרת – זאת מאחר ובעת שהוא מתמצק, לא ניתן לעבוד איתו.

   סוגי האספלט איתם אנו עובדים

   כאמור, אנו עובדים בפריסה ארצית, כך שנוכל לשלוח אליכם קבלן אספלט בצפון המעניק שירות בכל ערי הצפון לרבות נהריה, צפת, עכו ונצרת עילית. אז אילו סוגי אספלט קיימים לביצוע עבודות בטבריה, כרמיאל ועפולה? שימו לב:

   ישנו האספלט השקט שהוא זה הנפוץ ביותר כיום בישראל. המטרה של עבודה עם אספלט זה היא לא אחרת מאשר לנקז את מי הגשם בצורה אידיאלית, יעילה ומהירה. אם לא די בכך, רבים מודעים לעובדים כי מי הגשם המגיעים במגע עם הקרקע לעתים גורמים להחלקה, אך האספלט השקט פותח במנגנון כזה המונע החלקות. בנוסף, אם תהיתם לגבי שמו של האספלט הזה, הרי שהוא אינו קרוי כך במקרה: האספלט השקט כשמו כן הוא – מפחית באופן משמעותי את עוצמת הרעש.

   סוג נוסף בו עושים שימוש הוא האספלט הקר שהוא לא פחות מאשר גאווה ישראלית. עבודות של אספלט קר מתבצעות גם על ידי קבלן אספלט בשרון המבצע עבודות בערי השרון לרבות חדרה, נתניה, כפר סבא, רעננה והוד השרון. הפיתוח הישראלי מטרתו לבצע תיקונים של כשלים בכבישים ובדרכים אחרות. יש לאספלט זה יתרון משמעותי והוא למעשה היכולת של הקבלנים לבצע את עבודתם גם על משטחים רטובים. כידוע, המון פעמים על מנת לבצע תיקונים יש צורך בעבודה מקדימה של ייבוש השטח, אך כאן ישנה גמישות רבה בעבודה, מה שאומר שניתן להעניק מענה מיידי למניפה רחבה של ליקויים, גם בימים חורפיים.

   סוג נוסף של אספלט הוא האספלט הגרוס. אספלט מסוג זה הינו תוצר של מיחזור שמקורו בשיטה חדשה וירוקה. המשמעות? לא אחת סוללים כבישים חדשים ויוצרים דרכים חדשות ואספלט זה למעשה קורצף מכביש קיים וכעת עושים בו שימוש נוסף. היתרון הגדול של אספלט זה הוא כמובן העלות הנמוכה יותר המוענקת לכם על ידי קבלן אספלט בדרום שעובד בבאר שבע, אשדוד, קרית גת, קרית מלאכי ויבנה. מאחר ומדובר על אספלט קיים ולא על אספקה חדשה, אין כל תלות במחירי הנפט וכך המחיר הינו גמיש יותר ונגיש יותר.

   קבלן אספלט מומלץ

   אילו עבודות אנחנו יכולים לבצע אצלכם עם האספלט?

   המלצה על קבלן אספלט הניתנת מאיתנו הינה המלצה בטוחה עם אחריות. קבלני האספלט שלנו הינם קבלנים בעלי ניסיון רב בעבודות עם אספלט והעבודות שהם מבצעים הן עבודות ברמות הגימור הגבוהות ביותר. כל פרוייקט הנדרש על ידכם שבסיסו באספלט – מבוצע דרכנו: החל מסלילת כבשים או יצירת חניות, דרך הנחת תשתיות ועד פרוייקטים של עבודות אספלט בבניין מגורים או בית פרטי כחלק מעבודות שיפוץ בית פרטי. כל עבודה המתבצעת מגיעה עם אחריות הניתנת לכם על ידי הקבלן.

   איך העבודה דרכנו מתבצעת?

   קיצורי דרך? לא איתנו! אנחנו מאמינים בדרך בטוחה שמוציאה אתכם מרוצים. לפני תחילת העבודה, אנו שולחים אליכם נציג מטעמנו שמגיע לבדוק את האזור בו אתם מעוניינים לבצע את העבודה עם האספלט. המחוייבות שלנו למקצועיות תקפה גם בשלב הצעת המחיר, גם לאורך העבודה וגם במעמד סיום העבודה בו אתם בודקים את השטח ואנו מוודאים שביעות רצון. אנו עושים שימוש בכלים המתקדמים ביותר כבר בשלבי העבודה הראשונים עם מדידות, בדיקות טופוגרפיות ותכנון עבודה על סמך תשתיות קיימות והצרכים שלכם.

   אספלט

   חשיבותו של הסכם העבודה

   לפני שנתחיל את העבודה נחתום אתכם על הסכם עבודה. הסכם זה הינו מסמך מתועד שאנו חותמים עליו אתכם – הלקוחות שלנו שהפקידו את אמונם בנו. בהסכם אנו נציין את חוות הדעת שלנו לעבודה, את מהלך העבודה ואת תאריך ההתחלה ותאריך הסיום המשוער. מדוע חשוב לחתום על הסכם עבודה עם קבלן אספלט במרכז המעניק שירות בתל אביב, רמת גן, קריית אונו, ראשון לציון וגבעתיים?

   מאחר ואנו עומדים במילה שלנו ומתחייבים לעבודה מקצועית מתחילתה ועד סופה, אין לנו כל חשש לחתום על הסכם שכזה שמטרתו היא אחת ויחידה: להתחייב על הכתוב. בהסכם זה יופיע לו”ז מפורט הכולל את חומרי העבודה, מידות, אנשי המקצוע שיקחו חלק בעבודות האספלט וגם מחיר קבלן אספלט. דרכנו, אין כל חשיבות אם נשלח אליכם קבלן אספלט בירושלים או באזור אחר – אנו דבקים בסטנדרט שירות גבוה הנשמר לאורך כל סוגי העבודות – גם לקהל הפרטי וגם לקהל העסקי.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat