לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  קבלן גבס

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   קבלן גבס עם ניסיון מוצאים רק דרכנו!

   אחד החומרים הנוחים לעבודה בשיפוץ ושינוי הבית הוא הגבס. אפשר ליצור באמצעותו נישות, לחלק את החלל ולהגיע לצורות גימור שונות ומיוחדות. קבלן גבס מתמחה בעבודות עם החומר הספציפי והוא איש המקצוע שתחפשו כשאתם רוצים לשלב עבודות מסוג זה בבית.

   קבלני גבס מנוסים בפריסה ארצית!
   למה לעבוד איתנו?
   מבצעים כל סוגי עבודות גבס במחיר הזול בישראל
   פגישת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות
   יצירת קירות ונישות מגבס וביצוע תיקונים
   עובדים עם חוזה מסודר ועומדים בזמנים
   מעל 15 שנות ניסיון בתחום
   מתחייבים למחיר הכי זול!

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
   055-9380-185

   קבלן גבס מומלץ בפריסה ארצית

   על מה אחראי קבלן גבס?

   על קבלן הגבס לקחת אחריות על כל העבודה וזאת במסגרת ההכשרה שלו. הקבלן צריך לדעת מהי העבודה הנדרשת, לעזור בתכנון העבודה, להציע הצעות לאופן הביצוע שלה ולהוציא אותה לפועל. קבלן גבס מומלץ יוכל לבצע נישות, הנמכות תקרה, חלוקה של חללים ועוד.

   בתחילת הדרך על הקבלן לסדר את המקום לעבודה. עליו לבחון את המערכות הקיימות באזור (אם ישנן) ולסמן אותן כך שלא יפגע בהן. לאחר מכן הוא יוכל להתחיל לעסוק בגבס, לבנות, לחלק וליצור את התוכניות. ברגע שהגבס במקומו יש לבצע עבודת גימור לרבות שיוף וצבע ולבסוף יש לפנות את השאריות ולנקות את המקום. אם העבודה כוללת עבודת חשמל או אינסטלציה יש להזמין קבלני שיפוץ שיבצעו את העבודה בתזמון המתאים.

    

   אילו עבודות שיפוץ ניתן לבצע עם גבס?

   הגבס הוא אחד החומרים הנוחים לעבודה ובעזרתו אפשר לבצע שינויים, חלוקות ותיקונים במהירות, ביעילות ואפילו במחיר נמוך לעומת הבלוקים. בשני העשורים האחרונים חלה עלייה בשימוש בלוחות הגבס השונים והם משמשים לעבודות קטנות וגדולות. עבודות קטנות יכולות להיות במסגרת תיקונים נקודתיים או קירוי של קיר קיים. עבודות כאלו בדרך כלל לא דורשות התארגנות מסובכת והן יכולות להתבצע במהירות ובמינימום לכלוך.

   עבודות גדולות יבוצעו על ידי קבלן גבס ושיפוצים והן יכולות לכלול יצירת קיר חדש שלם, נישות ואלמנטים מורכבים. הגבס קל לשימוש ובאמצעותו ניתן לבצע חלוקה של המרחב, לעצב כמעט כל דבר וקל לשלב בו גם עבודות חשמל. תודות לקלות חיתוך הגבס, השיוף והצביעה, אפשר להגיד שהשמיים הם הגבול. כמובן, חשוב מאד למצוא את הקבלן המתאים לעבודה ולא להתפשר בעניין זה.

    

   איך מוצאים קבלן גבס שמתאים לעבודה?

   ישנם שלל קבלני גבס ולכן לשאלה כיצד אפשר לבחור את האחד הנכון לעבודות גבס עולה בכל פעם מחדש. בתהליך הבחירה כדאי לבחון את הקבלן או הקבלנים על פי שלושת הפרמטרים הבאים:

   √ התמחות בגבס

   ישנם כולבויניקים שעושים את כל העבודות בבית ולעומתם יש אנשי גבס אשר מתמחים באופן נקודתי בעבודות מסוג זה. כדאי לחפש מישהו שמכיר את סוגי העבודות השונות ושיהיה מומחה בתחום הגבס ולא בכל עבודות השיפוץ.

   √ שיתוף פעולה עם אנשי מקצוע

   ישנן שלל עבודות גבס שדורשות כניסה של אנשי מקצוע נוספים והעיקריים בהם הם חשמלאים ואינסטלטורים. אם יש צורך לבצע גם עבודות מסוג אחר, חשוב למצוא קבלן גבס ושיפוצים שמשתף פעולה עם עוד שיפוצניקים וקבלנים וחשוב להקפיד על כך שלא יעשה עבודה שאינו מוסמך אליה.

   √ הצעת מחיר וחוזה

   הקבלן צריך להגיש הצעת מחיר מסודרת ובכתב. כל קבלן אשר נותן הצעת מחיר "באוויר" או כללית, צריך לעורר חשד. עוד לפני תחילת העבודה אפשר להעריך מה תהיה העלות שלה ואין כל סיבה שיהיו הפתעות בהמשך הדרך. כמו כן, קבלנים שנותנים הצעות נמוכות מאד חייבים לעורר חשד.

    

   איך בוחרים קבלני גבס מומלצים?

   קבלת המלצות על בעלי מקצוע שונים ובהם קבלני הגבס חשובה לכל מי שעומד לעשות שינוי בביתו. המשפצים ישראל מעמידים לרשותכם קבלני גבס מומלצים שנבחרו בקפידה ונבדקו היטב. כל אנשי הגבס שמחכים לכם באתר יוכלו לספק לכם הצעת מחיר הוגנת לשיפוץ ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. אז למה אתם מחכים? הזמינו קבלן גבס מנוסה ואמין דרכנו כבר עכשיו!

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat