לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  קבלן מפתח

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   קבלני מפתח בפריסה ארצית!

   עם חברת "המשפצים בישראל" אתם יכולים לעבוד בצמוד אל קבלני מפתח מומלצים שילוו את פרוייקט הבניה הקרוב שלכם! מה זה קבלן מפתח? מדובר על קבלן שהתפקיד שלו הוא ללוות את הלקוחות כבר מראשית פרוייקט הבנייה, ועד לרגע שבו הפרוייקט מסתיים וניתן למסור את המפתח. המשמעות היא שאתם עובדים אל מול איש מקצוע שמולו אתם חותמים חוזה, והוא זה שמעסיק עבורכם סוללה של אנשי מקצוע נוספים כדוגמת קבלני המשנה – החל מקבלני הריצוף ועד קבלני האינסטלציה. קבלן המפתח הינו דמות מפתח עם אחריות רבה, שכן עליו לתווך בין כל הגורמים השונים לטובת הפרוייקט שלכם.

   קבלני מפתח בפריסה ארצית רחבה
   עבודה בצמוד לצוות ההנדסי ואדריכלים
   15 שנות ניסיון בבניית בתים פרטיים ובניה רוויה
   עבודה אל מול חוזה מסודר הנחתם מולכם

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 055-9380-185קבלן מפתח לבניית בית פרטי או בניין

   קבלן מפתח מומלץ עובד בצמוד אל הצוות ההנדסי והאדריכלים, זאת על מנת שהוא יוכל לקבל תכנית עבודה מפורטת שיהיה ניתן להוציא לפועל. כמו כן, תפקידו הוא להבטיח כי התכנית תואמת לפרוייקט הבנייה המתוכנן. לאורך העבודה, יעסוק הקבלן באלמנטים נוספים הקשורים למרחב בו אתם עתידים לבנות: מדידות השטחים, מילוי או פינוי של עפר, עבודות הריסה, גישה לאזור, אספקה של מים וחשמל ועוד. לפני שאתם רצים לחפש המלצות על קבלן מפתח, דעו כי אנחנו עובדים בפריסה ארצית ושולחים אליכם קבלן מפתח בצפון ועד קבלן מפתח בדרום!

   היתרונות שלכם עם שיטת קבלן מפתח

   המון פעמים עולה השאלה האם לעבוד ישירות עם קבלני משנה, מפקחי בניה או אנשי מקצוע אחרים. אנו מאמינים כי עבודה אל מול קבלן שיפוצים מיומן הינה העדיפה ביותר ולפניכם כל היתרונות שישיבו לכם על השאלה האם כדאי קבלן מפתח או מפקח בניה. ראשית, אתם חוסכים לעצמכם עבודה אל מול אנשי מקצוע שונים ועבורכם ישנו איש מפתח אחד . במקום לתווך את הבקשות שלכם דרך אנשי מקצוע שונים, אתם יכולים להפנות את הבקשות שלכם אל אדם אחד שדואג לכם למגוון רחב של שירותים הרלוונטים לפרוייקט הבניה.

   כמו כן, עבודה המתבצעת עם קבלן המפתח הינה עבודה שהבסיס שלה הוא רצף: האחריות של קבלן המפתח היא לנצח על כל קבלני המשנה, כאשר כל קבלן עובד בתזמון משתנה, מתוכנן וידוע מראש על מנת להבטיח רצף בעבודה. בנוסף, אתם לא צריכים להעסיק את עצמכם בשאלת חומרים וציוד – הקבלנים שלנו דואג גם לחלק הזה.

   מה קורה במקרים בהם ישנם כשלים או תקלות?

   לא אחת ישנם כשלים שונים או ליקויים הצפים לאורך פרוייקט הבניה. גם כאן, ישנה חשיבות גדולה מאד לתפקיד של קבלני מפתח. במקרים שכאלו המון פעמים קבלנים מעבירים את האחריות מאחד לשני, אך בעת שאתם עובדים עם קבלן מפתח במרכז או קבלן מפתח בשרון מטעמנו, האחריות היא של הקבלן והוא יפתור מולכם את כל חילוקי הדעות במטרה להוציא אתכם שבעי רצון.

   הכלל: רק קבלן מומלץ!

   כפי שאתם כבר מבינים, עבודתו של קבלן המפתח לבניית בית או בניין דורשת המון אחריות, ראש גדול, יכולת לתווך בין גורמים שונים ומקצועיות רבה. על כן, חשוב מאוד לעבוד אך ורק עם קבלן בעל המלצות וניסין עשיר בתחום. דרכנו, אתם יכולים להיות שקטים כי יעבדו אצלכם ועבורכם אך ורק קבלנים מומלצים.

   מחירים של קבלן מפתח

   כידוע, גם השאלה של עלויות קבלן מפתח חשובה. הקבלנים שלנו יגיעו אליכם על מנת להבין את היקף העבודה הנדרשת. כידוע, פרוייקטים של בניה מאופיינים בגדלים שונים וצרכים שונים, כך שנדרשת בחינה מעמיקה לפני הצעת המחיר. אנו מתחייבים על מחיר קבלן מפתח הוגן המשקף מקצועיות ואמינות.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat