לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  קבלן פיגומים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   כל סוגי הפיגומים המוצעים לכם מקבלני הפיגומים

   כשאתם צריכים קבלני פיגומים, “המשפצים בישראל” מתייצבים! אז מה הם הפיגומים? מבנים זמניים המבוססים על קורות וסולמות, כאשר המטרה שלהם היא לאפשר תנועה דינאמית של הקבלנים והמשפצים העובדים עבורכם. כיום ישנם סוגים רבים של פיגומים המיועדים למטרות שיפוצים, שיקומים ובנייה של מבנים חדשים. פיגום לבניין יותאם בהתאם לסוג העבודה, היקף הפרוייקט ותנאי השטח המתאימים. מחפשים קבלן פיגומים זול? אנחנו כבר מצאנו לכם!

   קבלני פיגומים מומלצים במחירים נוחים בפריסה ארצית!
   מבצעים את כל עבודות הפיגום לבניינים ובתים פרטיים
   זמינות מיידית לעבודה – 100% עבודה מקצועית
   לרשותכם בכל אזור בארץ
   מחירים מיוחדים ותנאי תשלום נוחים לפונים דרך האתר

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 055-9380-185

   עבודת פיגום לבניין

   קבלן פיגום חמורי, נעים להכיר

   הפיגום החומרי הינו פיגום המבוסס על משטח של עבודה והוא נתמוך באמצעות סמוכות חמורים מעץ או ממתכת. כשמשווים את הפיגום הזה ליפגומים אחרים, מגלים כי הוא גם קטן יותר וגם קל יותר מבחינת המשקל שלו. היתרון הגדול שלו הוא כמובן היכולת לנייד אותו ממקום אל מקום, כך שהעבודה איתו מאד דינאמית. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון כי מאחר והוא קל משקל, הוא גם נוטה להיות פחות יציב בהשוואה ליתר הפיגומים. קבלן פיגומים במרכז המבצע עבודות אלו מגיע אל בית דגן, מזכרת בתיה, גבעת שמואול ועוד.

   קבלן פיגומים ניידים

   פיגום זה המתבצע על ידי קבלן פיגומים, מאופיין במבנה מודולרי שהינו יציב וגם קל משקל. לרוב פיגומים אלו מבוססים על צינורות פלדה, כאשר הגובה המומלץ לעבודה איתם הוא עד 6 מטרים. פיגום זה מורכב על מערכות גלגלים, כך שקל מאד לנייד אותו בין חלקים שונים באזור בו מבצעים את העבודה.

   העבודה המתבצעת על ידי קבלן פיגום תלוי

   לא במקרה נקרא הפיגום הזה “פיגום תלוי” – זאת מאחר והוא תלוי מהחלק העליון של המבנה. השימוש העיקרי בפיגום זה בא לידי ביטוי בעת שיש צורך בעבודה של עטיפת מבנה. פיגום זה מתחלק לשתי קטגוריות שונות: הפיגום הקבוע והפיגום הממוכן. זה הקבוע משמש עבור ציפוי קירות או עבודות ביצוע של טיח, בעוד זה הממוכן מבוסס על משטח עבודה שהגובה שלו משתנה בהתאם לעבודה הנדרשת. זקוקים לעבודה של קבלן פיגומים בשרון המתמחה בפיגום תלוי? תושבי הוד השרון, כפר סבא, חדרה וכל תושבי אזור השרון יכולים להיות שקטים כי הם מקבלים את הטוב ביותר!

   קבלן פיגום זיזי והעבודה המתבצעת

   צריכים קבלן פיגומים בדרום שעוסק בפיגום זיזי? הקבלנים שלנו מגיעים אל כל ערי הדרום לרבות באר שבע, דימונה ואשקלון. פיגום זה נקרא כך הודות למשטח העבודה שלו, אשר מונח מעל זיזים שמחוברים אל גופו של המבנה. את אותם הזיזים לרוב מחברים אל הקיר באמצעות ברגים ייחודים. בסוף העבודה, מסירים את הזיזים ולאחר מכן מבצעים עבודות של טיח. מתי משתמשים בפיגום מסוג זה? במרית המקרים עם הקמות של טפסות מתועשות. לאורך התקנתו של הפיגום אנו מקפידים כי הזיזים יהיו ממתכת, זאת על מנת להבטיח את חוזקם.

   מידע על עבודות המתבצעות על ידי קבלן פיגום ממוכן

   אם כן, פיגום מסוג זה כולל משטח עבודה שנע הודות למנגנון הרמה. כאן אין צורך בבנייה של משטחי עבודה שונים בגבהים מגוונים, זאת מאחר ומשטח העבודה הינו ממונע וכך מתנייד בקלות אל כל קומה או גובה נדרש. שימו לב כי כאן ישנם שני סוגים שחשוב להכיר: הפיגום הממוכן שקשור אל הבניין וזה העצמאי. לפני השימוש בפיגום זה תתבצע בדיקה של בודק מוסמך, תוך הקפדה על בדיקה תקופתית בכל חצי שנה.

   קבלני פיגומים לבניין

   סוג נוסף: קבלן פיגום שלוח

   קבלן פיגום מומלץ מבצע גם עבודות של פיגום עם הפיגום השלוח. אם כן, במקרה זה מדובר על משטח שמעוגן למבנה בו מתבצעת העבודה. זאת מאחר והשימוש העיקרי בפיגום זה עבור ניוד חומרים מקומה אחת לאחרת באתר העבודה. על פי תקנות הבטיחות, עיגון הפיגום חייב להתבצע באופן בטיחותי ועל בסיס אפשרות אחת מתוך אלו הבאות: שימוש במוטות טלסוקפיים, חיבורו של משטח העבודה על ידי ברגים אל הרצפה או הנחה של משקלות מעל המשטח עליו עובדים.

   קבלן פיגום זקפים

   קבלן לבניית פיגומים מטעמנו דואג גם לסוג זה של פיגומים. פיגום זה נפוץ מאד באתרי הבנייה השונים והינו מורכב משני טורי זקפים: או ממתכת או מעץ. הקרקע שעליה מותקן הפיגום חייבת להיות גם מרוחקת ממקורות של מים, וגם להיות מיושרת ומהודקת היטב. עיגון הפיגום מתבצע באמצעות חיבורו של כל זקף אל הבניין. קבלן פיגומים בצפון מטעמנו מגיע לכל ערי הצפון – נצרת עילית, טבריה, כרמיאל ועוד.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat