לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  ריצוף בריכה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   ריצוף בריכה פרטית במחיר המשתלם ביותר שיש

   אחד החלומות הגדולים ביותר של כל אחד זה שתהיה לו בריכה פרטית משלו בבית, ואם אתם כאן, זה סימן לכך שהחלום שלכם כבר בדרך להתגשם. כל מה שנדרש לכם כעת זה לבחור ריצוף בריכה, וכאן באתר המשפצים בישראל תוכלו להזמין קבלן שיפוצים מומלץ שיעשה זאת עבורכם במחיר הזול והמשתלם ביותר שיש. אתם מספרים לנו מה רצונכם ואנחנו מוצאים לכם קבלני שיפוץ מומלצים תוך דקות ספורות, כשנספק לכם מספר הצעות מחיר זולות מהן אתם תבחרו את האחת המתאימה ביותר בשבילכם. החלום שלכם עומד להתגשם, כעת נשאר רק עוד צעד אחד קטן בשביל שזה יקרה, ואיתנו תעשו אותו בקלות ולא פחות חשוב – בזול!

   ריצוף בריכה ומסביב לבריכה במחירים הכי זולים – ייעוץ בחינם!
   אפשרות לרצף את הבריכה בפסיפס אבן טבעית, מאריחי קרמיקה או זכוכית
   ריצוף ייעודי נגד החלקה מסביב לבריכת שחיה 
   מחירים מיוחדים לפונים דרך האתר

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:055-9380-185

   ריצוף בריכה בזול

   ריצוף בריכות שחיה

   יש כמה אפשרויות לריצוף בריכות, כשהבחירה הנפוצה ביותר היא פסיפס אבן טבעית. יש לא מעט גדלים וצבעים של אריחים שמהם ניתן לבחור, והדבר החשוב ביותר לבדוק הוא התגובה שלהם להתחמצנות בעקבות הימצאות כלור במי הבריכה. כשלא בוחרים באבן הנכונה, התוצאה היא כתמי חלודה או מלח ולעיתים אפילו פירוק של האבן לאורך הזמן.

   אפשרות נוספת של ריצוף בריכה היא הדבקת פסיפס מאריחי קרמיקה, שאמנם מגיעים במבחר דל ביחס לאבן הטבעית, אך אפשר לצפות שעם הקרמיקה לא יהיו שום בעיות בכלור שבבריכה. למבחר גדול יותר אפשר ללכת על גרניט פורצלן.

   סוג נוסף ואחרון לחיפוי שעליו נמליץ הוא פסיפס זכוכית שקופה, שנחשב לבחירה דקורטיבית נהדרת. הבעיה היא שמומלץ שלא לחשוף אותו לשמש, משום שהצבע עלול להתקלף ממנו. על כן העדיפו לחפות עם זכוכית אך ורק בתוך השטח שמלא במים, ולא באזורים שמחוץ להם. באזורים שחשופים לשמש אפשר להשתמש בזכוכית Full body.

   דברים שצריך לזכור על ריצוף ליד הבריכה

   אף על פי שהריצוף שמסביב לבריכה לא יהיה מלא במים כמו הבריכה עצמה, הוא עדיין יהיה מועד לרטיבות, וצריך לבחור ריצוף חוץ מתאים שלא מחליק כדי שלמור על הבטיחות. ההמלצות שלנו לגבי ריצוף סביב בריכות הן לאבני חלילה, מילאנו גריי, גרניט, בזלטינה, בטיש אזוב ובלו סטון. לאבנים האלה יש יכולות ספיחה גבוהות, על כן הן מתאימות במיוחד לסביבת בריכות. עם אבן חלילה אפשר אפילו לחפות את מדרגות הגישה לבריכה, שנמצאות באופן קבוע מתחת למים.

   כמה עולה לרצף בריכה?

   המחיר לריצוף משתנה על פי סוג החומר שבו תבחרו וגודל האריחים, כשהאבנים הטבעיות הן יקרות יותר באופן משמעותי מחיפויי הקרמיקה או חיפויי גרניט פורצלן. לריצוף וחיפוי עם אבן טבעית מסביב לבריכה תשלמו בסביבות 150-900 שקלים לכל מ”ר, ולריצוף עם גרניט פורצלן או קרמיקה בתוך הבריכה תשלמו בין 45-190 שקלים למ”ר. להדבקת אריחים מכל הסוגים ללא אספקת האריחים עצמם תשלמו רק עד 150 שקלים למ”ר.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat