לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  רצפים בהרצליה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   עבודות ריצוף בעיר הרצליה

   אם גם אתם הייתם עסוקים בתקופה האחרונה בחיפוש אחר רצף בהרצליה, דעו כי מצאתם! “המשפצים בישראל” הינו בית לשיפוצים דרכו אתם יכולים ליהנות מכל העולמות! עבודות ריצוף בהרצליה מתבצעות גם בשיטת הפירוק והררכבה וגם בשיטת ההדבקה, תוך שאנחנו עושים שימוש בכל סוגי האריחים ומרצפים את כל החדרים, לרבות חדרים לחים כמו ריצוף חדר אמבטיה בהרצליה. שיפוצניק מומלץ כבר עושה דרכו אליכם!

   רצף קרמיקה מומלץ בהרצליה מהיום להיום!
   התקנת ריצוף בהרצליה על משטח בטון או חול
   החל מ-90 ש”ח למטר    
   ביצוע מגוון עבודות ריצוף
   הדבקת ריצוף בהרצליה בדירה, במשרד או בחנות
   ריצוף וחיפוי קירות אמבטיה ושירותים בהרצליה כולל רובה
   פירוק ריצוף בדירה בהרצליה כולל שירות פינוי ריצוף והנחת חדש
   מרצפים את כל סוגי הריצוף: טרצו, פסיפס, גרניט פורצלן, דמוי דק, דמוי פרקט ועוד
   תיקון ריצוף בלטות רופפות/שבורות בהרצליה
   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   ריצוף דירה בהרצליה

   ריצוף דירת 100 מ”ר בהרצליה

   רצף פרקטים בהרצליה – למינציה או טבעי?

   החלטתם ללכת על ריצוף דירה בהרצליה בשכונת נוף ים? הפרקט מסתמן עבור לא מעטים כריצוף האולטימטיבי. אנחנו אכן ממליצים על ריצוף שכזה, אך דעו כי עליכם לקחת החלטה: האם ללכת על פרקט טבעי או פרקט למינציה. היתרון של הפרקט הטבעי הוא כמובן הנראות הזוהרת והטבעית, תוך שהוא נשמר לאורך שנים. החיסרון? מגוון הצבעים המצומצם והמחיר הגבוה יחסית. מנגד, פרקט הלמינציה מחזיק ביתרון המחיר הנוח ובמניפה רחבה של צבעים. החיסרון שלו? לא מדובר על אריחים לכל החיים.

   היתרון הבולט של רצף קרמיקה בהרצליה: פחות עבודה!

   עבודה נוספת שאנו מבצעים היא ריצוף מדרגות בהרצליה. כידוע, ישנם בתים עם 2 קומות נפרדות, כאשר הדרך להתנייד בין הקומות היא באמצעות המדרגות. ריצוף הוא דבר שנשחק, כך שסביר כי לאחר מספר אינסופי של צעידות על המדרגות, הגיע הזמן להחליף את הריצוף עליהן. כל עוד אתם בוחרים בקרמיקה, דעו כי ניתן להדביק את האריחים החדשים על אלו הקיימים, כך שאין צורך בריצוף המבוסס על פירוק והרכבה שהינו יקר יותר וארוך יותר.

   רצפים מומלצים בהרצליה ממליצים על אריחים בעלי יכולת ספיגה נמוכה

   אתם גרים בנווה עמל ומעוניינים בעבודה של ריצוף מרפסת בהרצליה? אנחנו ממליצים פה אחד על אריחים שיכולת הספיגה שלהם נמוכה, בעיקר בעת שמדובר על ריצוף חוץ בהרצליה. ריצוף חיצוני מטבע הדברים מגיע במגע ישיר עם לכלולכים שונים כדוגמת בוץ ועד מי גשם. על מנת שעל הריצוף שלכם לא יהיו נוכחות תאונות שונות, חשוב לבחור באריחים שלא סופגים אליהם זעזועים שכאלו. גם במרפסת או בגינה, תוכלו ליהנות מהיתרונות הרבים של הקרמיקה.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat