לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  רצפים בחולון

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   גם בחולון – עבודות ריצוף איכותיות!

   מה אתם מקבלים מעבודה עם רצף מומלץ בחולון דרך “המשפצים בישראל”? חוות דעת מקצועית, המלצות על שילובים נכונים בהתאם לאזור בו תרצו לרצף, עבודה מקצועית ואמינה ומחירים נוחים. הרצפים שלנו מומחים במתן שירות של עבודות ריצוף בחולון – בכל סוגי האריחים ובכל האזורים הנדרשים: בבית בשכונת ג’סי כהן ובמשרד במוזיאון העיצוב בחולון. ועכשיו? מרצפים!

   רצפים בחולון במחיר שאסור לפספס
   התקנת ריצוף בחולון לריצוף דירה או משרד החל מ-90 ש”ח למטר    
   כל עבודות הריצוף רק אצלנו
   הדבקת ריצוף גרניט פורצלן בחולון 
   ריצוף וחיפוי קירות אמבטיה ושירותים בחולון
    החלפת ריצוף ישן בחדש באזור חולון כולל פירוק הריצוף ופינוי   
   לקבלת הצעת מחיר משתלמת והתייעצות עם הצוות שלנו
   חייגו: 055-9380-185

   ריצוף דירה בחולון

   חיתוך ריצוף

   ריצוף דירה בחולון באמצעות ריצוף טבעי – כדאי?

   אז מה חוות דעתם של רצפים מומלצים בחולון באשר לאריחים טבעיים? שימו לב: אריחים טבעיים הינם אריחים שאינם תוצר של ייצור מכוון, אלא של חציבה טבעית. הריצוף הטבעי תורם לכם רבות מבחינת הנראות, שכן אתם זוכים במעטפת עיצובית מרשימה ויוקרתית. האריחים הזמינים בעבודות מסוג זה הינם אבן הצפחה, בזלת וגרניט.

   בעוד ישנו יתרון מובהק בכל הקשור לנראות המתקבלת ולברק המרשים, כן כדאי לקחת בחשבון כי במידה ואתם מעוניינים לעבוד עם תקציב מוגבל, דעו כי אריחים מסוג זה הינם יקרים יותר בהשוואה לאריחים מלאכותיים.

   ריצוף בהדבקה – מה התנאים לביצוע העבודה?

   מעוניינים לעבוד עם רצף קרמיקה בחולון שיבצע את העבודה בהדבקה? אכן, ריצוף בהדבקה מסתמן לרוב כזה העדיף ביותר, בין היתר הודות למחירים הנוחים ולעבודה הפשוטה יותר. בכדי לבצע עבודה שכזו, יש לבדוק כי האריחים הקיימים אינם עקומים, וכי אינכם מעוניינים לשלב אבן טבעית על הריצוף הקיים. בנוסף, אם מבצעים אצלכם ריצוף חדר אמבטיה בחולון ותשתית האינסטלציה ישנה, עדיף שלא לבצע הדבקה בכדי למנוע מקרים בהם יהיה צורך בתיקון התשתית, ובהתאמה גם פירוק של שתי שכבות ריצוף.

   כמה אריחים תצטרכו לרכוש לטובת ביצוע העבודה?

   רצף בחולון שיעבוד אתכם ימליץ לכם גם על כמות האריחים שיהיה עליכם לקנות. שימו לב: המלצה זו רלוונטית גם אם החלטתם לבצע ריצוף מדרגות בחולון עם קרמיקה, וגם אם החלטתם ללכת על פרקט בחלל הסלון עם רצף פרקטים בחולון: בכל מקרה שלא יהיה, דאגו תמיד להזמין כ-20% יותר אריחים. הסיבה? במידה ומתגלים סדקים או שברים באריחים במעמד ההתקנה או בעתיד, יהיה ניתן להחליף אותם מיידית מבלי להזמינם במיוחד.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat