לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  רצפים בראשון לציון

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   הראשונים לרצף – עבודות ריצוף איכותיות בראשון לציון

   עבודות ריצוף בראשון לציון מבצעים רק עם “המשפצים בישראל”! הפכו גם אתם את הרצפה שלכם למשטח מעוצב המשפיע על נראות החלל! רצפים מומלצים בראשון לציון שעובדים איתנו משרתים את כל תושבי העיר ובכל השכונות – מרמז, דרך השומר ועד רביבים. אז איך אתם תרצו לבצע ריצוף דירה בראשון לציון – באבן טבעית, פרקט או קרמיקה?

   מגוון עבודות ריצוף לבית ולחוץ בראשון לציון
   התקנת ריצוף בראשון לציון מחיר למטר החל מ-90 ש”ח

   מבצעים את כל עבודות הריצוף
   הדבקת ריצוף בראשון לציון לדירות ומשרדים
   ריצוף קירות בראשון לציון בגרניט פורצלן/קרמיקה
   העבודה כולל פירוק ריצוף קיים והנחת ריצוף חדש על חול או בטון

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   רצף מקצועי בראשון לציון

   ריצוף מדרגות בראשון לציון באבן טבעית – כדאי?

   מעוניינים לבצע את עבודת הריצוף עם אבן טבעית? רצף מומלץ בראשון לציון שיגיע אליכם יציג בפניכם את היתרונות והחסרונות של השימוש באריחים מסוג זה. הריצוף הטבעי הינו ריצוף שמקורו בחציבת אבן מהאדמה. היתרון הגדול? הברק והנראות היוקרתית. החיסרון? המחיר הגבוה שהינו כפול מאריחים של גרניט פורצלן, והגוון המתקבל של האריחים לא תמיד אחיד. לרשותכם, אפשרות לבצע את הריצוף עם אבנים שונות כדוגמת צפחה, בזלת או גרניט.

   גרים בדירה ישנה? לא תמיד מומלץ להדביק ריצוף

   עבודה של ריצוף חדר אמבטיה בראשון לציון היא אחת העבודות הפופולאריות ביותר שאנחנו מבצעים. חדר האמבט הוא חדר המתקשר עם מושגים של ניקיון, כך שרבים דואגים לשמור על רמת תחזוקה גבוהה בחדר זה. רצף בראשון לציון שיגיע אליכם ימליץ לעתים שלא לבצע את הריצוף באמצעות הדבקה, בעיקר בחללים בהם ישנה צנרת מתחת לרצפות. הסיבה? לעתים ישנן צנרות ישנות המציפות תקלות שונות. מה קורה במידה ותהיה תקלה המצריכה את פירוק הרצפות? יהיה עליכם לפרק שתי שכבות שונות של אריחים.

   באילו צבעים של ריצוף כדאי לבחור לכל חלל בבית?

   רצף קרמיקה בראשון לציון לא רק יגיע לשלב את האריחים על הרצפה שלכם, אלא גם להמליץ לכם על השילובים המתאימים ביותר לכל חדר וחדר בבית או במשרד. כך לדוגמא, אם החלטתם להחליף את הריצוף בחדר האמבט, מומלץ ללכת על צבעים בהירים, בדגש על הצבע הלבן. שימוש באריחים בצבע זה יוצרים אפקט של טוהר, ניקיון ותחושת ספא ביתית. כמו כן, רצף פרקטים בראשון לציון ימליץ לכם על שילובים של עץ בהיר בחדרי עבודה או משרד, בעוד בחדרי שינה וסלון מומלץ על גוונים מעושנים וכהים יותר ליצירת חלל חמים.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat