לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  רצפים ברמת גן

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   רצפים ברמת גן לביצוע כל עבודות הריצוף

   “המשפצים בישראל” מגיעים אל המשרד שלכם במגדל “קונקורד” ואל החנות ב”קניון אילון” עם רצפים מומלצים ברמת גן! בכוחה של הרצפה להאיר את החלל, אך בכוחה גם להחשיכו ולהפוך אותו לכזה הסובל מנראות מוזנחת. הפכו את הרצפה בבית או במשרד למשטח מואר ומאיר ועם עבודות ריצוף ברמת גן!

   עבודות ריצוף ברמת גן במחירים זולים עם רצפים מקצועיים!
   התקנת ריצוף ברמת גן מחיר למטר החל מ-90 ש”ח

   כל עבודות הריצוף תחת קורת גג אחת
   הדבקת ריצוף ברמת גן בדירה/משרד
   ריצוף קירות אמבטיה ברמת גן בגרניט פורצלן/קרמיקה
   מבצעים פירוק ריצוף קיים כולל פינוי פסולת והנחת ריצוף חדש על משטח חול/בטון

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   ריצוף דירה ברמת גן

   ריצוף חדר אמבטיה ברמת גן באריחים קטנים יקר יותר?

   כידוע, עבודת ריצוף המתבצעת עם רצף ברמת גן, היא עבודה שבמידה רבה המחיר שלה תלוי בכם. איך זה עובד? אתם אלו שתרכשו את האריחים, והרצף יהיה זה שמבצע את עבודת הריצוף בפועל. קחו בחשבון כי בעת שאתם בוחרים באריחים קטנים מאד שאינם מקוטלגים תחת סקטור של “גודל סטנדרטי”, עבודת הריצוף תהיה יקרה יותר. הסיבה? העבודה ארוכה יותר ודורשת מיומנות גבוהה יותר. על כן, במידה ואתם מעוניינים לבצע ריצוף דירה ברמת גן בתקציב מוגדר מראש, דעו כי גודל האריחים משפיע על עלות העבודה.

   מתי כדאי להחליף את הריצוף בבית?

   נשאלת השאלה והיא מתי צריך או כדאי לעבוד עם רצף קרמיקה ברמת גן שיחדש את הריצוף בבית? הסיבות משתנות ותלויות בכם! ראשית, במידה והאריחים בבית שרוטים, שבורים ועקומים, הרי שהגיע הזמן להתחדש. יחד עם זאת, במידה ואתם משפצים את הדירה ורוצים להעלות את ערכה, כדאי מאד להשקיע גם בריצוף איכותי התורם פונקציונאלית ועיצובית גם יחד. דעו כי ניתן במעמד החלפת הריצוף לשקול אפשרויות שונות, כמו ריצוף עם גרניט פורצלן, אבן טבעית או לעבוד עם רצף פרקטים ברמת גן.

   מה לוקחים בחשבון עם ריצוף באבן טבעית?

   רצף מומלץ ברמת גן עתיד לבצע אצלכם עבודה של ריצוף באמצעות האבן הטבעית? קחו בחשבון את הדבר הבא: אמנם מדובר על ריצוף יוקרתי מאד שלבטח תקבלו עליו המון מחמאות, אך כן חשוב לדעת כי מאחר ומדובר על ריצוף שמקורו באבן שנחצבה מהאדמה, לא תמיד הגוון של כל האריחים הינו אחיד. עם ריצוף מדרגות ברמת גן או ריצוף פנים בבית – קחו בחשבון את כל הפרמטרים לפני קבלת ההחלטה.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat