לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שדרוג דירת קבלן

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   שדרוג דירת קבלן במינימום תקציב – זה אפשרי!

   גם אתם קיבלתם זה עתה מפתח מהקבלן ורוצים לבצע שינויי דיירים? כל המשאלות שלכם מתגשמות עם “המשפצים בישראל”! מעטים אלו המקבלים את המפתח מבלי לבצע שינויים בדירה עם עיצוב דירת קבלן 5 חדרים או כל גודל אחר, ואנחנו מגיעים אל הדירה שלכם לבצע שדרוג דירת קבלן במינימום תקציב! יחד  אתכם נתכנן את השינויים, נגדיר את המהלכים והזמנים ונדאג שעבודה של שדרוג דירת קבלן היא זו שתכניס אתכם בסופו של דבר אל דירת החלומות שלכם.

   משנים את דירת הקבלן במינימום תקציב!
   – שדרוג מטבח בדירת קבלן כולל החלפת שיש
   – שיפוץ חדר שינה בדירת קבלן כולל חיפוי קירות
   – שיפוץ מרפסת בדירת קבלן כולל התקנת פרגולה
   מחירים מיוחדים ותנאי תשלום נוחים

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   שדרוג דירת קבלן

   האם ניתן לבצע שינוי תכנית דירה מקבלן?

   אז מה נדרש מכם כדי ליהנות מעבודה של דירת קבלן מעוצבת המבוססת על מה שנקרא “שינויי דיירים”? על מנת לקבל את האישורים הנדרשים עליכם לשוחח עם האדריכל ועם חברת הבנייה, זאת לפני שתתחיל עבודה של עיצוב דירת קבלן 4 חדרים שברשותכם. בעוד ישנם דברים שלא ניתן לשנות כאשר הטיעון הוא נושא הבטיחות – כמו מבנה הממ”ד או שבירת עמודים בדירה, ישנם דברים שכן אפשר לעשות עבורכם במסגרת שיפוץ.

   עיצוב פנים דירה חדשה מקבלן עם עבודות גבס

   לדוגמא, אם אתם מעוניינים לבצע שיפוץ סלון בדירה חדשה מקבלן, הרי שניתן לעשות זאת לדוגמא באופן הבא: אין חלל התוחם בין הסלון שלכם ובין המטבח? מעבר לכך שלא יהיה לכם מקום להושיב בו את הטלוויזיה בה אתם אוהבים לצפות, הרי שגם התחושה המתקבלת היא של חלל אחד שאין בו סדר. יהיה ניתן לבנות בר מגבס שישרת אתכם בכמה אופנים: תחימה בין החללים עם תרומה עיצובית לסלון ולמטבח, אזור נוסף לפתרונות אחסון ויצירת נישה לטלוויזיה באותו הבר. כך, שידרגת גם את הסלון וגם שיפוץ מטבח בדירה חדשה מקבלן.

   מה קורה כשהריצוף לא מתאים לכם?

   החלטתם לבצע שדרוג דירת קבלן סטנדרטית ואתם תוהים איך לשדרג דירה סטנדרטית מקבלן? אנחנו נשיב לכם על השאלות, נציג בפניכם פתרונות ונהיה גם הגורם המבצע. כידוע, הדירות המקבלן מגיעות עם מרצפות אחידות בכל הדירה ולמעשה בכל הבניין בו תגורו. אנחנו נחליף לכם את הריצוף בשיטת הדבקה או פירוק והרכבה מחדש בהתאם למצב בו נמצאת הדירה וסוג האריחים.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat