לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ דירת עמידר

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   שיפוצים לדירות עמידר

   יש ברשותכם דירת עמידר שהייתם רוצים לשפץ ולחדש את הנראות שלה? “המשפצים בישראל” מבצעים את מיטב השיפוצים שיכולים לתרום לדירה שלכם גם עיצובית וגם פונקציונאלית. לצד שיפוצים המתבצעים בתוך הדירה שלכם, הרי שניתן לבצע גם שיפוצים נרחבים יותר שיפצלו את הדירה שלכם כמו עם חלוקת דירת עמידר ל 2 יחידות דיור, זאת בעת שישנם האישורים הרלוונטים לביצוע העבודה. אז אילו עבודות שיפוצים נוכל להציע לכם במסגרת שיפוץ דירת עמידר?

   שיפוץ דירה עמידר קומפלט כולל הכל
   עבודות צבע כולל תיקוני חורים בקיר 
   החלפת ריצוף או הדבקה על ריצוף קיים
   שיפוץ מקלחת קומפלט בדירת עמידר כולל צנרת
   אפשרות לבצע חלוקת דירה או הרחבת דירה קיימת
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

    

   שיפוץ קטן לדירת עמידר מתחיל בהסכם עבודה

   גם במקרים בהם מדובר על שיפוצים קטנים המתמקדים בחדרים בודדים כמו עם שיפוץ מטבח בדירות עמידר, אנו מתעקשים לעבוד אל מול הסכם עבודה. המטרה של ההסכם הינה ברורה: למנוע כמה שיותר מחלוקות וסימני שאלה. הסכם העבודה הינו חוזה שחותמים עליו גם אנחנו וגם אתם, כאשר מפורטים בו כל שלבי העבודה. בהנחה ואכן מדובר על שיפוץ במטבח, נפרט בו את מהלך העבודה: היקף הצביעה, כמה דלתות מטבח אנחנו מחליפים, האם השיפוץ כולל החלפה של קולט אדים, יצירת חיפוי או הרחבת המטבח על ידי איחוד עם מרפסת השירות.

   כמו כן, אנו מוסיפים אל הסכם העבודה גם כתב כמויות, שבו יפורטו כל כמויות החומרים בהם אנו נעשה שימוש. פרמטרים נוספים עליהם נחתום יהיו תאריך תחילת העבודה, סיום העבודה, מספר השיפוצניקים ואנשי המקצוע שיקחו חלק ועלות כללית של העבודה.

   מה ניתן לעשות במסגרת שיפוץ חדר אמבטיה בדירת עמידר?

   מאחר ולרוב מדובר על דירות שהן ישנות, אנו ממליצים בראש ובראשונה לבצע החלפה של כל הכלים הסניטרים. באופן זה אתם מבטיחים לעצמכם סביבה נקייה, בריאה ומזמינה יותר. שימו לב כי בעבודות מסוג זה, רכישת הכלים הסניטרים הינה באחריות הלקוח, כאשר אנו הגורם המבצע של פירוק הכלים הקיימים ושילובם של אלו החדשים. לא צריך לבצע שיפוץ מהיסוד לדירת עמידר על מנת לחדש את הדירה, אלא שניתן גם להשקיע במספר חדרים נבחרים שיעניקו לכם גוון של התחדשות!

   צביעת דירת עמידר ביום אחד בלבד!

   עבודת צבע היא העבודה הבסיסית והחיונית ביותר שיש לבצע, בעיקר עם דירות עמידר שהן לרוב ישנות יותר. בהנחה ואנו מבצעים אצלכם עבודות נוספות מלבד צביעת דירה מרוהטת או ריקה, אנו נבצע את הצביעה רק בסוף העבודה והיא תהיה הטאץ’ האחרון. מנגד, אם אתם מעוניינים לבצע שיפוץ דירת עמידר 3 חדרים הכולל רק את צביעת הקירות, דעו כי ניתן לבצע את הצביעה ביום עבודה אחד בלבד! עד שתחזרו מיום העבודה, הדירה שלכם תשתקף בפניכם כחדשה. כמו כן, ניתן גם לבצע שיפוץ חיצוני לבניין עמידר של צבע שיכול לחדש את נראות הבניין שלכם.

   אילו עבודות רלוונטיות לשיפוץ מסוג שיפוץ בגבס לדירת עמידר?

   עבודות הגבס שאנו מבצעים הינן מגוונות וכוללות בין היתר בנייה של אי במטבח, יצירה של כוורות לחדרי ילדים או חדרי עבודה, קרניזים, הנמכות תקרה לטובת שילוב צנרת המזגן ועוד.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat