לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ חדר כושר

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   שומרים על כושר ועל נראות חדר הכושר עם שיפוץ מקיף!

   “המשפצים בישראל” דואגים לשמור אתכם על הכושר, ולא רק עליו! חדרי הכושר כיום אינם עוד מכונים נטולי עיצוב, אלא מכונים המשופצים בסטנדרט הגבוה ביותר על מנת להעניק למתאמנים חוויית אימון יוצאת מן הכלל! בענף כל כך תחרותי, עליכם לדבוק בטרנדים החמים ביותר של העיצוב ולגרום למתאמנים לבחור בכם פעם אחר פעם! איך עושים זאת? עם שיפוץ ועיצוב חדרי כושר!

   שיפוץ חדר כושר כולל הכל!
   שיפוץ מלא כולל מלתחות שירותים וקירות
   שיפוץ עמדת קבלה בחדר כושר
   15 שנות ניסיון בכל עבודות השיפוץ
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 055-9380-185


   החלפת ריצוף בחדר כושר ביום אחד בלבד!

   בחדרי הכושר ישנם כמה חדרי סטודיו שבהם נערכים החוגים. הריצוף המומלץ ביותר בחדרים אלו הוא ריצוף פרקט או התקנת ריצוף דמוי פרקט. לאורך האימונים על המתאמנים לשבת ולשכב על הרצפה ולבצע את הסטים כשהם במגע ישיר עם הרצפה. הפרקט המבוסס על עץ אמיתי הינו חומר נעים למגע תוך שהוא שומר על טמפרטורה קבועה וחמימה – מה שיאפשר למתאמנים ליהנות מהאימון. בנוסף, את הפרקט ניתן ליישם ביום עבודה אחד בלבד! זאת מאחר ולא צריך לפרק לטובתו את הריצוף הקיים אלא להדביקו.

   לא מתפשרים על שיפוץ מלתחות בחדר כושר!

   מקום מרכזי נוסף בחדר הכושר הוא כמובן המלתחות והשירותים. המתאמנים כמהים למקלחת נעימה אחרי האימון, כך שעליכם לבסס את התנאים האידיאליים על מנת לטפח את החוויה שלהם. שיפוץ שירותים בחדר כושר יכול לכלול את החלפת הכלים הסניטריים, צביעת חדר כושר בצבעים המזוהים עם צבעי המותג, שילוב חיפויים מודרניים ויצירת תאי אחסון ולוקרים נוספים.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat