לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ יחידת הורים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   איכות חיים ופרטיות מלאה עם שיפוץ יחידת ההורים

   המציאות כיום היא שישנם המון ילדים בוגרים שעדיין גרים עם ההורים שלהם מסיבות שונות: חיילים המשרתים בצבא, צעירים הלומדים ללימודי התואר הראשון ואפילו זוגות צעירים נשואים המנסים לחסוך כסף. המשמעות? לא תמיד יש להורים פרטיות שהם היו רוצים לקבל. גם אתם רוצים ליהנות מיחידת הורים פרטית שלכם? “המשפצים בישראל” מבצעים עבורכם עיצוב יחידת הורים! אילו אפשרויות קיימות עבורכם עם הקמת יחידת הורים וגם כמה עולה שיפוץ יחידת הורים? כל מה שאתם צריכים לדעת, לפניכם.

   שיפוץ יחידת הורים מא’ ועד ת’ כולל עיצוב!
   מה אנחנו מציעים?
   – שיפוץ מלא ליחידת הורים שולל פרקט, חיפוי קירות, אינסטלציה וחשמל
   – שיפוץ אמבטיה ביחידת הורים כולל החלפת קרמיקה במקלחת והתקנת מקלחון חדש
   – חיפוי קיר מאחורי המיטה ביחידת הורים
   – תיקון רטיבות, עובש ותיקוני צבע ביחידת הורים
   – עבודות גבס ביחידת הורים כולל נישה לטלויזיה, הנמכת תקרה וקרניזים
   שירות בפריסה ארצית

   לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית חייגו: 055-9380-185

   שיפוץ יחידת הורים כולל עיצוב

   קווים לדמותה של יחידת ההורים האידיאלית

   עבודה של יחידת הורים מעוצבת ניתן לעשות בכמה אופנים, אך עדיין נדמה כי ישנו פורמט שכדאי לדבוק בו על מנת ליהנות מיחידה מוצלחת, מעוצבת ופונקציונאלית. זיכרו כי כל עבודה שנבצע תהיה בהתאם לצרכים שלכם, אך אנחנו נשמח להמליץ לכם על סמך ניסיון ותקדימים עם לקוחות אחרים. אם כן, איך ניתן לבצע שיפוץ יחידת הורים גדולה בזול שגם תעניק לכם איכות חיים של ממש?

   ראשית, אנחנו ממליצים תמיד על אזור נפרדה לשינה. המשמעות היא שאזור של חדר ארונות לדוגמא יהיה מחוץ לחדר בו נוכחת המיטה, וכל צורך אחר שיהיה לכם יוקצה לאזור אחר. את חדר האמבטיה אנו ממליצים למקם רחוק יותר מחדר השינה – זאת במטרה שלא להפריע לבן הזוג הנשאר בחדר השינה. גם עם שיפוץ יחידת הורים קטנה, ניתן עדיין להקצות חלל שישרת אתכם לפינת פנאי לקריאת ספר או צפיה בטלוויזיה, ואם ברשותכם יחידה גדולה יותר, ניתן אף לבנות בר מגבס.

   רעיונות לשיפוץ יחידת הורים – מה אנחנו ממליצים לכם?

   המציאות היא שלא צריך תוספות בנייה על מנת ליהנות מיחידת הורים, אלא המטרה היא לנצל חללים שאין בהם שימוש. איך נבצע זאת? עם שבירת קיר ביחידת הורים, איחוד חדרים ויצירת יחידה אחת שתשרת אך ורק אתכם. על כן, אם ברשותכם חדר עבודה שאין בו שימוש, חדר של ילד גדול שכבר זמן מה לא גר אתכם, ממ”ד או מרפסת שאתם ממעיטים לשהות בה – כדאי להשמיש את החללים האלו לטובת הרחבת יחידת הורים ליחידה גדולה של 20 מ”ר ויותר.

   נוכל לקדוח בקירות הבטון על מנת לאחד בין אזורים שונים בבית ולאחר מכן לבצע תחימה מחודשת באמצעות קירות גבס (להזמנת עבודות גבס לכל חללי הבית). כמו כן, נמליץ לכם על התקנת פרקט ביחידת הורים – מה שמעניק אווירה בוטיקית, יוקרתית וחמימה. אם כבר יחידת הורים – אז על הצד הטוב ביותר!

   הרחבת יחידת הורים

   המחיר? בהתאם לגודל השיפוץ

   מחיר שיפוץ יחידת הורים מתומחר בממוצע ב-5000 שקלים למ”ר. שימו לב כי בכל יחידה ניתן לבצע עבודות אחרות בהתאם לתכניות ולציפיות שלכם. לצד עבודות גדולות יותר כמו בניית יחידת הורים, אנו מבצעים גם עבודות קטנות כמו הדבקת קרמיקה ביחידת הורים. אם לדוגמא אתם מעוניינים בעבודה בודדת כמו שיפוץ חדר האמבט, עלות שיפוץ אמבטיה ביחידת הורים תעלה בממוצע כ-6,000 שקלים.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat