לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ לופט

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   שיפוץ קומפלט ללופט

   “המשפצים בישראל” מבצעים את מיטב עבודות השיפוץ, לרבות שיפוצים נרחבים ופרטניים בלופטים. יש לכם לופט ואתם רוצים לשפץ אותו לטובת אירוח מסיבות? אתם מתגוררים בלופט ומעוניינים לעורר אותו לחיים עם שיפוצים קטנים שיצרו אפקט גדול? אנחנו מגיעים! קטלוג השיפוצים שלנו גדול וכולל בין היתר שיפוץ מטבחון בלופט ועד שבירת קירות ויצירת חלל חדש לגמרי.

   משפצים את הלופט במינימום תקציב – ייעוץ בחינם!
   – מעצבים ומשפצים את כל חללי הלופט
   – עיצוב חדר שינה בלופט
   – החלפת ריצוף בכל הלופט
   – החלפות דלתות מטבח במטבחון – אפשרות החלפת המטבח קומפלט
   – שיפוץ ועיצוב חדר שירותים בלופט
   חדש: שיפוץ לופטים בהתאמה למסיבות רווקים

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   שיפוץ דירת לופט

   שיפוץ כללי ללופט – איך מתחילים?

   במידה והחלטתם ללכת על שיפוץ כללי, או מה שנקרא בשפה המקצועית “שיפוץ קומפלט“, נתחיל את העבודה בהגעה אל הלופט שלכם כאשר המטרה היא לתכנן את מהלך העבודה. שיפוץ כללי כולל נגיעה בכל אזור ופינה בלופט שלכם כאשר מגוון העבודות שאנו מבצעים הינו רב: החל מעבודות של צביעת לופט, דרך שיפוץ המטבח וחלל הסלון, תוספות של נקודות חשמל, החלפת ריצוף בלופט וטיפוח הגינה שעל הגג. תכנון עבודה מפורט משרת גם אתכם וגם אותנו: אתם תדעו בדיוק מה מהלך העבודה ומה מצפה לכם, בעוד אנחנו נוכל לעקוב ולבצע את העבודה עבורכם בלוח הזמנים שנקבע מראש.

   אילו עבודות גבס בלופט ניתן לבצע?

   העבודה בגבס היא אחת מהעבודות המבוקשות ביותר בכל שיפוץ שאנחנו מבצעים, ולא במקרה. בעזרת הגבס אנחנו יכולים להגשים את כל החלומות העיצוביים והפונקציונאלים שלכם. אם כעת ברשותכם חלל אחד פתוח, באמצעות הגבס נוכל לתחום את החלל מחדש ולתכנן אותו על בסיס הרצונות והצרכים שלכם: תחימה בין חדרים, יצירת בר במטבחון, יצירת ארון פתוח, כוורת לאחסנה, נישת גבס לטלוויזיה בלופט ומגוון האפשרויות הקיים הינו באמת אינסופי.

   שיפוץ לופט על גג בניין עם דשא סינטטי

   בלא מעט לופטים ישנה גם גינה צמודה תחת כיפת השמיים. אחת ההמלצות שלנו במעמד שיפוץ הלופט היא להשקיע גם בחלל החיצוני לבית עם שיפוץ לופט עם גינה. מה ניתן לשפץ בגינה שלכם? לדוגמא, את המרצפות ניתן להחליף בדשא סינטטי שיעניק נראות מוריקה ומזמינה. אנו ממליצים על שילובו של הדשא הסינטטי מאחר ואינכם צריכים לתחזק ולהשקיע בו, ובעיקר אינכם צריכים לחשוש מהוצאות כבדות על מים ותחזוק על ידי גנן.

   כמו כן, אם החלטתם ללכת על שיפוץ לופט עם בריכה, ניתן לבנות גם מקלחון שיהיה סמוך לבריכה, כך שרגע לפני הכניסה בחזרה אל הלופט יוכלו המתרחצים להתרענן במקלחת נעימה.

   עיצוב ושיפוץ לופט

   שיפוץ חדרי שינה בלופט בקווי עיצוב שונים

   חדר השינה הוא לב לבו של הלופט שלכם: את חדר השינה נוכל לתכנן, לעצב ולשפץ על פי תשוקתכם: לבחירתכם, ניתן לייצר חדר שינה בקווים מודרניים, חדר שינה חמים יותר עם שילוב של פרקט והנמכת תקרה, או חדר שינה בניחוח וינטאז’ עם צביעה בצבעי פסטל. נשפץ במעמד זה גם את חדר האמבט והשירותים, אך לפני כן נבצע סדרה של תיקוני צבע ורטיבות בלופט בכדי לוודא כי השיפוץ יתבצע על הצד הטוב ביותר. שיפוץ אמבטיה ושירותים בלופט כולל את החלפת הכלים הסניטריים, ביצוע תיקונים של תשתית ואינסטלציה ושילוב של רצפות חדשות.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat